Антифейкова інтелектуальна гра “НотаЄнота”

Антифейкова інтелектуальна гра “НотаЄнота” для тих, хто хоче навчитися розпізнавати ворожі впливи та фейки. Розвивати критичне мислення - цікаво, весело та корисно, якщо це робити через гру.

Саме у формі цікавої гри і пройшов захід, в якому взяли участь учні 9-х класів. Діти не тільки мали змогу проявити вміння аналізувати, робити висновки, знаходити відповіді на актуальні питання сучасного медіа-простору, а й у дружній, творчій атмосфері поспілкуватись з однолітками.

Вдячні адміністрації 93 гімназії за запрошення та теплий прийом! Сподіваємось на подальшу співпрацю в різних заходах та активностях!

Запорізький ліцей "Вибір"

Запрошення на навчання 10 клас.pdf

Запорізька гімназія № 93


Запорізька дитяча музична школа №7 підготувала чудовий концерт, наповнений чарівними голосами, емоціями та талановитими виступами дітей, в тому числі і наші учні!

Щиро вдячні!

             

З метою зміцнення правової та громадської свідомості неповнолітніх, формування у них почуття високої відповідальності перед суспільством і державою, укладено меморандум про співпрацю з Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ та Запорізькою обласною молодіжною громадською організацією «Молодіжна поліцейська академія».  Протягом навчального року учні школи були посвячені в  члени Молодіжної поліцейської академії та мали змогу брати участь  у профорієнтаційних заходах, лекційних занять, спільних практичних семінарів, конкурсів, олімпіад.                       

Заклад також  тісно  співпрацював з професійними навчальними закладами (ВПУ «Моторобудівник», ЗППЛ, ЗПЛ, ВПУ № 27, ЗНУ, КПУ), спеціалісти яких в рамках профорієнтаційної роботи проводили лекції, майстер-класи, конкурси тощо.          

Підтримується  зв’язок  з  Класичним Приватним університето