Запорізька дитяча музична школа №7 підготувала чудовий концерт, наповнений чарівними голосами, емоціями та талановитими виступами дітей, в тому числі і наші учні!

Щиро вдячні!

З метою зміцнення правової та громадської свідомості неповнолітніх, формування у них почуття високої відповідальності перед суспільством і державою, укладено меморандум про співпрацю з Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ та Запорізькою обласною молодіжною громадською організацією «Молодіжна поліцейська академія». Протягом навчального року учні школи були посвячені в члени Молодіжної поліцейської академії та мали змогу брати участь у профорієнтаційних заходах, лекційних занять, спільних практичних семінарів, конкурсів, олімпіад.

Заклад також тісно співпрацював з професійними навчальними закладами (ВПУ «Моторобудівник», ЗППЛ, ЗПЛ, ВПУ № 27, ЗНУ, КПУ), спеціалісти яких в рамках профорієнтаційної роботи проводили лекції, майстер-класи, конкурси тощо.

Для формування основ естетичної культури заклад тісно співпрацював з Музичною школою № 7. У вересні, січні та травні спеціалісти музичної школи проводили святкові концерти, конкурси.

Підтримувався зв'язок з Запорізькою обласною універсальною науковою бібліотекою імені О. М. Горького.

Запорізька обласна організація «Товариство Червоного Хреста України» активувала волонтерську роботу. Проходили майстер-класи як для учнів школи так і для педагогічних працівників.

Підтримується зв’язок з Класичним Приватним університето