І семестр 2023-2024

ІІ семестр 2023-2024

гуртки іі сем.pdf

Діяльність гуртків

До уваги батьків та учнів! В гімназії діти можуть займатись в гуртках тасекціях  з урахуванням безпекових умов під час дії воєнного  стану. В закладі наявне тимчасове укриття. Під час тривоги діти знаходяться в безпечному місці під керівництвом керівника гуртка.

Дебати

Секція з футболу від школи "Нонка"

До уваги батьків та дітей! На базі нашої гімназії функціонує секція з футболу від школи "Нонка". Запрошуємо бажаючих долучитись до учасників  професійної футбольної спільноти!

Банк виховних центрів

На базі Запорізької гімназії №77 діє гурток з ТУРИЗМУ від КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР. Керівник, Бебешко Світлана Яківна, (майстер спорту, суддя національної категорії) запрошує дітей 9-15 років до гуртка «Пішохідний туризм», де вони отримають навички з альпінізму та техніки скелелазіння, досвід орієнтуватися на місцевості, надання першої долікарської допомоги тощо.

Телефони для довідок 097-68-73-584; 050-80-31-995.

Учні гімназії №77, вихованці гуртка «Пішохідний туризм», взяли участь в обласних змаганнях зі скелелазіння серед учнівської молоді, які проходили з 18 - 19 лютого 2023 на туристичній базі «Дніпрянка» КЗ «Центр туризму» ЗОР у місті Запоріжжя.

Метою змагань є перевірка та підвищення рівня майстерності зі скелелазіння, визначення найсильніших учасників, виявлення обдарованої молоді і створення умов для її фізичного розвитку та духовного самовдосконалення.

Юні спортсмени змагались на коротких дистанціях. Кожен учасник набирав бали за подолання кожного маршруту.

Вітаємо нашого призера, Чертовню Микиту, який посів - ІІІ місце та керівника гуртка Бебешко Світлану Яківну.

Товариська новорічна гра з волейболу між вчителями та вихованцями  гуртка "Волейбол".

Дякуємо нашим гуртківцям і його керівнику Марині Юріїївні за чудову ідею  та організацію такого мотивуючого  та атмосферного заходу, який зарядив святковим настроєм кожного учасника та вболівальника!