Увага! У ЗГ 77 цілодобово працює укриття за адресою вул. Памірська 91

Ми-готові-Для-сім'ї.pdf
Ми-готові-Про-дітей.pdf
Брошура _У разі надзвичайної ситуації або війни_.pdf
Алгоритм дій працівника закладу при виникненні надзвичайної ситуації (1).doc
Памятка ЦЗ.pdf
Плакат №3 Порядок дій під час виникнення надзвичайних ситуацій_Класифікація надзвичайних ситуацій. Радіаційне забруднення.pdf

Експерти ЮНІСЕФ підготували відеоінструкцію для батьків, які обрали для своїх дітей очне навчання у школі.

Інструкція допоможе говорити про евакуацію під час сигналу сирени в закладі. У такі моменти представники школи повинні діяти злагоджено, а кожен учень мусить розуміти алгоритм власних дій.

МОН разом із ЮНІСЕФ дбає про те, аби кожна школа була безпечною для здобувачів освіти. За таких умов діти зможуть навчатися та розкривати потенціал навіть в умовах війни

Шановні мешканці Шевченківського району, працівники закладу ЗГN77 активно допомагають нашим захисникам. Тож ми закликаємо всіх небайдужих приєднатися до нас. Кожен може допомогти за своїми можливостями.

Перелік необхідного для наших захисників:

- теплий одяг, шкарпетки, ковдри;

- ремені/джгути;

- каструлі, чайники  металеві, щоб можно на костер;

- інгрідієнти на "коктейль" (скляні пляшки, тканина х/б, масло);

- медичне (фіз.розчин, спирт, йод, зеленка, бинти, перев'язочне);

- продукти довгострокового зберігання;

Давайте допоможемо нашим захисникам разом!

Лист КУ ЦПРПП ЗМР від 31.01.2022 №23.doc

День цивільного захисту в Запорізькій гімназії №77.

Для удосконалення в учнів та педагогічного колективу знань грамотно й чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров'я та життя і надання домедичної допомоги оточуючим в закладі було організовано багато цікавих та корисних заходів:

-інженером з охорони праці проведені бесіди з учнями 1-4 класів  у вигляді інтерактивного завдання на тему «Дітям про уникнення небезпеки під час війни»;

-класними керівниками 1-9 класів проведені різноманітні виховні заняття, бесіди, практичні заняття, вікторини: «Повітряна тривога! Не ігноруємо», «Обережно! Небезпека», «Захисти своє життя. Порядок дій у НС», «Про збереження фізичного та психічного здоров'я в умовах воєнного стану», вікторина «Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях» тощо;

- для педагогічних працівників була проведена теоретично-практична година "Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях".

У школі було проведено профілактичну роботу щодо поводження дітей з вибухонебезпечними предметами, які можна знайти на вулиці, зупинках тощо.

Виносимо подяку спеціалістам вибухотехнічного управління ГУНП Криволапову М.М., Коренець С.В. та слухачу МПА Чекаловському О.А. за цікаву лекцію.

А також адміністрація дякує директору ЗОМГО "Молодіжна поліцейська Академія" Назаренко М.М. , старшому інспектору ВОС Скрипець О.В. за організацію заходів.