ВИХОВНА РОБОТА

Виховання – багатогранний і складний процес, значення якого неможливо переоцінити. Він формує у дитини цінності і життєві спрямування. А саме - ставлення до себе і своїх батьків, відношення до природи, суспільства, своєї країни тощо.

 

Шкільна виховна робота - участь школи у процесі виховання дитини.

КОНЦЕПЦІЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГ О ВИХОВАННЯ В СИСТЕМ І ОСВІТИ УКРАЇНИ Наказ № 527 від 06.06.2022 "Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 No 641" Посилання

Нормативний путівник з виховної роботи.docx
План заходів з національно -патріотичного виховання
Нац патр.pdf
Результативність роботи виховної служби
101 р Про створення безпечного освітнього середовища в гімназії,_профілактику правопорушень, затвердження плану заходів щодо_протидії булінгу (цькування) та упередження жорстокого поводження з дітьми або .docx

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлене Указом Президента України «Про День Соборності України» від 13 листопада 2014 року № 871. 

Шановні мешканці Шевченківського району, працівники закладу ЗГN77 активно допомагають нашим захисникам. Тож ми закликаємо всіх небайдужих приєднатися до нас. Кожен може допомогти за своїми можливостями.

Перелік необхідного для наших захисників:

- теплий одяг, шкарпетки, ковдри;

- ремені/джгути;

- каструлі, чайники  металеві, щоб можно на костер;

- інгрідієнти на "коктейль" (скляні пляшки, тканина х/б, масло);

- медичне (фіз.розчин, спирт, йод, зеленка, бинти, перев'язочне);

- продукти довгострокового зберігання;

Давайте допоможемо нашим захисникам разом!

Про безбар’єрність

В нашому суспільстві багато різних бар’єрів та обмежень, отже і безбар’єрності потребують різні сфери. Розповідаємо про основні поняття, які формують безбар’єрність в Україні - в громадському житті, освіті, бізнесі тощо.

https://bf.in.ua/

On-line креативне свято Останнього дзвоника в школі 77! Танцювальний челендж #Останній_дзвоник_77.

Вітаємо всіх! 

У Міському палаці дитячої та юнацької творчості 22 грудня пройшов IV Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс талантів "Muza". Організатори заходу- Громадська організація "Муза" при підтримці Департаменту освіти і науки ЗМР та районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району. Діти представили свої здібності в вокалі,хореографії,музиці, художньому слові та образотворчому мистецтві.Своїми творчими роботами на новорічну виставку поділились та змагались у конкурсі наші юні художниці. Гідно представили свої вміння і творчість і отримали призові місця Селезньова Таня- перше місце ( 7- Б кл.) та Заставська Аліна- друге місце (6 -А кл.).Дівчатка одержали почесні дипломи та кубки як призери у конкурсі та новорічній виставці.Я дуже вдячна за підтримку та віру в своїх дітей батьків учениць.Натхнення,творчості,подальших перемог Вам у наступному 2020 році! 

17.12.2019. наша школа феєрично завершила правовий тиждень. А саме команда учнів 7-9 класів взяла участь у змаганнях до Дня вшанування ветеранів системи МВС та національної поліції. Хлопці мужньо відстоювали честь школи, демонстрували високий рівень фізичної підготовки у професійно-прикладних видах спорту за що й отримали диплом та Новорічні солодкі подарунки. Адміністрація школи вдячна директору ЗОМГО "Молодіжна поліцейська Академія" Назаренко М.М. , старшому інспектору ВОС Скрипець О.В. та всім організаторам за якісний, проведений на високому професійному рівні захід та можливість виховання законослухняних громадян серед учнівської молоді. Також велика подяка підполковнику поліції Ріжову А.Є. за профілактичні лекції для наших учнів. 

19.12.2019 в ЗЗШ 77 був незвичайний день. До Дня Св. Миколая діти отримали подарунок від школи у вигляді ігрового проекту "Моя улюблена школа". Замість уроків учні узагальнювали знання з усіх предметів, пізнавали нове, розвивали увагу та пам'ять засобами гри. Діти були вражені несподіваними фактами про своїх вчителів, про які вони дізналися під час гри. Наприкінці дня всі класи продемонстрували свої таланти в конкурсі "Стартин". Було проведено нагородження кращих класів. Завершився день загальношкільною дискотекою. Адміністрація школи вдячна директору ЗОМГО "Молодіжна поліцейська Академія" Назаренко М.М., старшому інспектору ВОС Скрипець О.В. за надану допомогу у проведенні гри. 

12 грудня 2019 р.в ЗОМГО "Молодіжна поліцейська Академія" було проведено турнір "Молоді правознавці". Команда учнів 9-Б класу нашої школи взяла участь в цьому заході. Наші хлопці та дівчата отримали грамоту в номінації "Командний дух" та солодкі новорічні подарунки. Крім того діти отримали велике задоволення від свята. Адміністрація школи вдячна директору ЗОМГО "Молодіжна поліцейська Академія" Назаренко М.М. та всім організаторам за якісний, проведений на високому професійному рівні захід та можливість виховання законослухняних громадян серед учнівської молоді. 

Нещодавно в нашому Запоріжжі пройшов Міжнародний фестиваль мистецтв "Дивосвіт". Діти в різних вікових категоріях та номінаціях представили свою творчість. Серед учасників свої творчі роботи представили наші художниці.Дівчата зобразили в малюнках пейзажі рідного краю,тематичні композиції, в яких передали любов до своєї родини та рідної України. Журі фестивалю відзначили дипломами та медалями Селезньову Таню, 2 місце,Корнієнко Вероніку, 2 місце, Заставську Аліну, 3 місце, Полівець Аліну, 3 місце. Бажаю й надалі натхнення та творчих успіхів! 

Вітаємо Сокол Ліліану, ученицю 8-А класу нашої школи, яка пройшла у полуфінал проекту 2019-2020 "Gold Sound"!!! Підтримуємо Ліліану та побажаємо їй перемоги у фіналі проекту!!! 

Вітаємо Селезньову Тетяну, ученицю 7-Б класу, яка за результатами Міжнародного фестивалю-конкурсу "Талановиті діти України. Хортиця - серце Європи" зайняла І місце в секції декоративно-прикладного мистецтва. 

Сьогодні в ПК"Орбіта" проходить обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва "Народна іграшка".Навчальні заклади районів Запорізької області представили іграшки ,виконані з різних матеріалів-тканини,картону,паперу,природного маеріалу.Це ляльки-мотанки, птахи,тваринки різнобарвні.Наші старшекласники представили теж свої вироби.Чурілова Діана,учениця 9-б класу разом з Кіт І.В. зробили мотанку,а дівчата 9-а класу(вч.ТрайноЛ.О.) підготували композицію "Райські пташенята"на дереві.Нашими роботами зацікавились компетентне журі і ми отримали почесні друге та третє місця за роботи. 

8 листопада у Запорізькій Молодіжній Поліцейській Академії відбулося подвійне свято: складання Присяги працівника Національної поліції України слухачами Центру та прийняття учнів загальноосвітніх шкіл, у члени обласної молодіжної громадської організації «Молодіжна поліцейська академія».

Учні 7-х класів нашої школи сьогодні стали членами ЗМПА. 

Витяг з Протоколу № 4 Засідання Ради школи від  12 грудня 2019 р. ЗАХОДИ щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання