ВИХОВНА РОБОТА

Виховання – багатогранний і складний процес, значення якого неможливо переоцінити. Він формує у дитини цінності і життєві спрямування. А саме - ставлення до себе і своїх батьків, відношення до природи, суспільства, своєї країни тощо.

Шкільна виховна робота - участь школи у процесі виховання дитини.

Витяг з Протоколу № 4 Засідання Ради школи від 12 грудня 2019 р. ЗАХОДИ щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання

Результативність роботи виховної служби

On-line креативне свято Останнього дзвоника в школі 77! Танцювальний челендж #Останній_дзвоник_77.

Вітаємо всіх!

Carousel imageCarousel imageCarousel image

У Міському палаці дитячої та юнацької творчості 22 грудня пройшов IV Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс талантів "Muza". Організатори заходу- Громадська організація "Муза" при підтримці Департаменту освіти і науки ЗМР та районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району. Діти представили свої здібності в вокалі,хореографії,музиці, художньому слові та образотворчому мистецтві.Своїми творчими роботами на новорічну виставку поділились та змагались у конкурсі наші юні художниці. Гідно представили свої вміння і творчість і отримали призові місця Селезньова Таня- перше місце ( 7- Б кл.) та Заставська Аліна- друге місце (6 -А кл.).Дівчатка одержали почесні дипломи та кубки як призери у конкурсі та новорічній виставці.Я дуже вдячна за підтримку та віру в своїх дітей батьків учениць.Натхнення,творчості,подальших перемог Вам у наступному 2020 році!

Carousel imageCarousel imageCarousel image

17.12.2019. наша школа феєрично завершила правовий тиждень. А саме команда учнів 7-9 класів взяла участь у змаганнях до Дня вшанування ветеранів системи МВС та національної поліції. Хлопці мужньо відстоювали честь школи, демонстрували високий рівень фізичної підготовки у професійно-прикладних видах спорту за що й отримали диплом та Новорічні солодкі подарунки. Адміністрація школи вдячна директору ЗОМГО "Молодіжна поліцейська Академія" Назаренко М.М. , старшому інспектору ВОС Скрипець О.В. та всім організаторам за якісний, проведений на високому професійному рівні захід та можливість виховання законослухняних громадян серед учнівської молоді. Також велика подяка підполковнику поліції Ріжову А.Є. за профілактичні лекції для наших учнів.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

19.12.2019 в ЗЗШ 77 був незвичайний день. До Дня Св. Миколая діти отримали подарунок від школи у вигляді ігрового проекту "Моя улюблена школа". Замість уроків учні узагальнювали знання з усіх предметів, пізнавали нове, розвивали увагу та пам'ять засобами гри. Діти були вражені несподіваними фактами про своїх вчителів, про які вони дізналися під час гри. Наприкінці дня всі класи продемонстрували свої таланти в конкурсі "Стартин". Було проведено нагородження кращих класів. Завершився день загальношкільною дискотекою. Адміністрація школи вдячна директору ЗОМГО "Молодіжна поліцейська Академія" Назаренко М.М., старшому інспектору ВОС Скрипець О.В. за надану допомогу у проведенні гри.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

12 грудня 2019 р.в ЗОМГО "Молодіжна поліцейська Академія" було проведено турнір "Молоді правознавці". Команда учнів 9-Б класу нашої школи взяла участь в цьому заході. Наші хлопці та дівчата отримали грамоту в номінації "Командний дух" та солодкі новорічні подарунки. Крім того діти отримали велике задоволення від свята. Адміністрація школи вдячна директору ЗОМГО "Молодіжна поліцейська Академія" Назаренко М.М. та всім організаторам за якісний, проведений на високому професійному рівні захід та можливість виховання законослухняних громадян серед учнівської молоді.

Carousel imageCarousel image

Нещодавно в нашому Запоріжжі пройшов Міжнародний фестиваль мистецтв "Дивосвіт". Діти в різних вікових категоріях та номінаціях представили свою творчість. Серед учасників свої творчі роботи представили наші художниці.Дівчата зобразили в малюнках пейзажі рідного краю,тематичні композиції, в яких передали любов до своєї родини та рідної України. Журі фестивалю відзначили дипломами та медалями Селезньову Таню, 2 місце,Корнієнко Вероніку, 2 місце, Заставську Аліну, 3 місце, Полівець Аліну, 3 місце. Бажаю й надалі натхнення та творчих успіхів!

Вітаємо Сокол Ліліану, ученицю 8-А класу нашої школи, яка пройшла у полуфінал проекту 2019-2020 "Gold Sound"!!! Підтримуємо Ліліану та побажаємо їй перемоги у фіналі проекту!!!

Carousel imageCarousel image

Вітаємо Селезньову Тетяну, ученицю 7-Б класу, яка за результатами Міжнародного фестивалю-конкурсу "Талановиті діти України. Хортиця - серце Європи" зайняла І місце в секції декоративно-прикладного мистецтва.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

Сьогодні в ПК"Орбіта" проходить обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва "Народна іграшка".Навчальні заклади районів Запорізької області представили іграшки ,виконані з різних матеріалів-тканини,картону,паперу,природного маеріалу.Це ляльки-мотанки, птахи,тваринки різнобарвні.Наші старшекласники представили теж свої вироби.Чурілова Діана,учениця 9-б класу разом з Кіт І.В. зробили мотанку,а дівчата 9-а класу(вч.ТрайноЛ.О.) підготували композицію "Райські пташенята"на дереві.Нашими роботами зацікавились компетентне журі і ми отримали почесні друге та третє місця за роботи.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

8 листопада у Запорізькій Молодіжній Поліцейській Академії відбулося подвійне свято: складання Присяги працівника Національної поліції України слухачами Центру та прийняття учнів загальноосвітніх шкіл, у члени обласної молодіжної громадської організації «Молодіжна поліцейська академія».

Учні 7-х класів нашої школи сьогодні стали членами ЗМПА.