Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, головною метою якого є набуття молодими громадянами соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, інтелектуальної, правової, трудової, екологічної культури. Сьогодні виховання громадянина – патріота – цілеспрямований, систематичний, регульований процес, мета якого – утвердження свідомості нації, народу, етнічної культури, мовної єдності, кращих рис характеру громадянина України.

Головне завдання виховної діяльності – створення умов для активної життєвої позиції учнів, громадянського самовираження і самореалізації, максимального задоволення потреб учнів в інтелектуальному, культурному і моральному розвитку.


Заходи з національно-патріотичного виховання

Голодомор

Голод... Це страшне  слово повертає нас  у далекі 1032-1933 роки. Український народ у смутку й скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам'ять мільйонів жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. А тому наш обов'язок сьогодні  - зберегти пам'ять про всіх невинно закатованих, пам'ять про тих, хто не дожив, пам'ять про тих, хто не долюбив, пам'ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути. Напередодні такої важливої для нашої країни дати в закладі були проведені тематичні виховні години, на яких діти разом з вчителями згадали про історичні факти та вшанували пам'ять загиблих від Голодомору.

Цього року 25 листопада, у суботу, 0 16:00 долучіться до акції "Запали свічку", щоби довести всьому світові, що ми пам'ятаємо та не маємо права  забути всіх несправедливо загиблих у роки Голодомору 1932-1933 років.

День Гідності та Свободи

21 листопада, відзначаючи День Гідності та Свободи, ми вшановуємо патріотизм та мужність наших співвітчизників, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина та національних інтересів нашої держави.

У День Гідності та Свободи ми згадуємо всіх українців, які віддали життя за незалежність України під час подій на Майдані та на фронті російсько-української війни в зоні АТО/ООС, а тепер ще й під час повномасштабного вторгнення російських окупантів до України. Ми маємо завжди пам’ятати, що за свободу і майбутнє кожного з нас сплачено життями Героїв!. Саме про це і говорили під час виховних годин та ознайомлювалися на класних інформаційних сторінках учні 4-А, 5-А та 6-Б класів. Знати історію своєї Держави та Героїв, які є прикладом для наслідування, це один з кроків для формування патріотизму та  майбутнього розвитку країни.

НОТАЄНОТА

Антифейкова інтелектуальна гра “НотаЄнота”  для тих, хто хоче навчитися розпізнавати ворожі впливи та  фейки. Розвивати критичне мислення - цікаво, весело та корисно, якщо це робити через гру.

Саме у формі цікавої гри і пройшов захід, в якому взяли участь учні 9-х класів. Діти не тільки мали змогу проявити вміння аналізувати, робити висновки, знаходити відповіді на актуальні питання сучасного медіа-простору, а й у дружній, творчій атмосфері поспілкуватись з однолітками.

Вдячні адміністрації 93 гімназії за запрошення та теплий прийом! Сподіваємось на подальшу співпрацю в різних заходах та активностях!

Співпарця з волонтерами 

В Запорізькій гімназії №77 в рамках акції «Тепло твоїх долонь» проведено збір теплих речей для людей вразливих категорій, які потребують нашої допомоги. Речі передано благодійному фонду «Мрія» та школі-інтернату №2». Дякуємо гімназійній родині за участь у акції. 

Співпарця з волонтерами 

Продовжуємо співпрацю з волонтерами , які своєю активною життєвою позицією та невгамовною енергією надихають всіх на творчість, здійснення добрих вчинків та віру в  майбутню Перемогу! Передали ще одну  частину дитячих малюнків нашим захисникам. Всі, хто бажає, можете також долучатись і приносити в школу листівки, малюнки та обереги. Підтримаємо наших Героїв!  

Патріотична акція "Прапор ПЕРЕМОГИ"

Прапор ПЕРЕМОГИ крокує закладами освіти Шевченківського району! Патріотична акція «Прапор ПЕРЕМОГИ. Заклади освіти Шевченківського району захисникам України», започаткована Центром дитячої та юнацької творчості на Чарівній / директор Ірина Чурса/, сьогодні почесно прибула  до Запорізької гімназії №77. Вже зранку колектив Запорізької гімназії №52 передав нам найсвятіше, що є для кожного патріота, прапор. На ньому серед багатьох дописів з‘явиться і наше побажання для мужніх і сильних захисників, які боронять нашу землю.

Дякуємо Центру творчості на Чарівній за ідею, спрямовану на об‘єднання закладів освіти з єдиним бажанням: РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Підтримуємо акцію! Бажаємо нашим воїнам, щоб обов‘язково здійснилися всі наші побажання! Повертайтеся додому живими!