ГОТУЄМОСЯ ДО ДПА

Державна підсумкова атестація - 2021 рік

Відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)», здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Водночас вони зберігають за собою право пройти її за власним бажанням. Про це йдеться у листі МОН щодо завершення 2020/2021 навчального року.

Привертаємо увагу до того, що законодавством не передбачено вибіркове звільнення від проходження ДПА (незалежно від її форми) з якогось одного чи кількох предметів.

Державна підсумкова атестація - 2020 рік

Відповідно до Порядку проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом МОН України від 07.12.2018р. № 1369, (розділ 4 пп. 2,3), згідно із заявою батьків, довідки ЛКК № 46/11 від 12.03.2020р. та з метою поліпшення охорони здоров’я дітей, попередження рецидивів захворювань, - звільнити від проходження ДПА здобувача базової середньої освіти Чурілову Діану ученицю 9-Б класу.