ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Відповідно до вимог Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», Постанова МОЗ України від 23.04.2021 № 4 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти у період карантину у зв’язку з поширенням короно вірусної хвороби COVID-19), була розроблена Стратегія організації освітнього процесу Запорізької гімназії №77 Запорізької міської ради під час навчання з використанням елементів дистанційного навчання

Огранізація освітнього процесу в умовах карантину

за посиланням Ви зможите ознайомитися з:
- графіком прибуття учнів до школи та маршрутом руху по школі
- розкладом дзвінков
- списком закріплених кабінетів за класами
- графіком харчування учнів
- графіком провітрювання кабінетів

G Suite for Education

G Suite for Education - це набір безкоштовних програм Google, розроблених спеціально для шкіл. У пакет G Suite for Education входять 14 основних та 51 додаткових сервісів Google, серед яких Gmail, Google Диск, Google Клас, Google Meet (засіб для відеоконференцій), Google Календар, Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації, Google Sites, а також цифрова інтерактивна дошка Jamboard.

Згода на збір персональних даних

Алгоритм приєднання вчителів та учнів:

У G Suite for Education передбачені корпоративні функції: спеціальні адреси електронної пошти в домені навчального закладу (@school77.zp.ua). Для доступу до навчального середовища закладу вчителі (через адмістрацію) та учні (через класних керівників) повинні отримати облікові записи - адреси електронної пошти (user.name@school77.zp.ua) та паролі доступу до них. Після входу користувач має можливість змінити пароль на свій власний (дотримуючись вимог безпеки паролів), додати фото облікового запису.

Увага!!! Для запобігання конфліктів з вашими приватними обліковими записами Google, які ви використовуєте на комп'ютері чи смартфоні, вхід до шкільного облікового запису потрібно здійснювати через браузер Chrome в режимі анонімного перегляду, відкривши у меню ⋮ Нове анонімне вікно (вкладку).

Google Classroom

Google Classroom— безкоштовний веб-сервіс створений Google для навчальних закладів з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом. Основна мета сервісу — прискорити процес поширення файлів між педагогами та здобувачами освіти. Вікіпедія

Вивчаємо Google Клас (Google Classroom) (автор Antonina Bukach)

Google Classroom для учнів (автор Antonina Bukach)