Зарахування учнів до 1-го класу у 2024 році здійснюється у встановленому порядку відповідно до:

- наказу МОН України від 16.04.2018 №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти".

- наказу ДОН ЗМР №103 р від 29.03.2024

- наказу по закладу освіти №40 р від 03.04.2024

Запорізька гімназія №77
Запорізької міської ради

оголошує набір дітей до 1 класу
на 2024-2025 н. р.

Відповідно до п.4.2.  наказу ДОН ЗМР від 30.03.2021 № 72р.  "Про зарахування дітей до першого  класу  закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2021 році" заяви для зарахування будуть прийматися з 29.04.2024 по 31.05.2024 року.

після 03.06.2024 для зарахування на вільні місця.

До послуг Ваших дітей:

досвідчені вчителі, вихователі, уважний персонал;

робота  гуртків за інтересами та співпраця зі спортивними секціями у другій половині дня на безоплатній основі;

робота груп продовженого дня  до 17-30 на безкоштовній основі;

відкриття спеціального класу з проведенням посилених корекційно - розвиткових занять (з безкоштовним харчуванням);

психологічний супровід освітнього процесу.

Мова навчання – українська!

Телефон для довідок : 286-24-54

Наша школа чекає на Вас!

список рекомендованих канцтоварів для першокласника

Увага! Для вступу до гімназії необхідно:

1. заява одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);

2. копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

3. оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

4. Документ про місце проживання або довідка про реєстрацію місця проживання (вул. Карпенка-Карого,5 в - Шевченківський відділ реєстрації фізичних осіб)

5. Висновок ІРЦ (при наявності)

6. Швидкозшивач + 5 файлів

7. За наявності довідки: багатодітної сім’ї, малозабезпеченої сім’ї, про інвалідність дитини, учасників АТО, переселенців.

Присутність дитини під час подання заяви або її зарахування не є обов’язковою.

У випадку подання копій документів, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 2).

Заяви приймаються до 31.05.2024 р.

Графік прийому документів секретарем

Понеділок з 9:00 до 11:00, 14:00-16:00

Середа з 9:00 до 11:00, 14:00-16:00

Чеклист для батьків майбутнього першокласника.pptx

Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

Станом на 01.06.2024 подано ____ заяв

для зарахування до 1-х класів на 2024/2025 н.р.:

Зарахування в 1-й клас

Прогнозована кількість 1-х класів у 2024-2025 н.р. –1 клас

Мілешина Наталія Володимирівна

Моя мета – надати дітям найкращі навчальні можливості та допомогти їм розкрити свій потенціал.

Насамперед стараюсь створити в класі комфортне середовище для усіх учнів,  щоб вони вільно могли спілкуватися, навчатися, творчо розвиватися та сприймати загальнолюдські цінності. Мій підхід до навчання базується на індивідуальному розумінні потреб кожного учня.

На своїх уроках використовую  сучасні ігрові методи навчання та інтерактивні технології, створюю проблемні ситуації для розвитку критичного  мислення дітей; розвиваю навички самостійної праці та командної роботи. Застосовую різноманітні візуальні та аудіо, відео засоби, щоб забезпечити різноманітність та доступність інформації для кожного учня. Велику увагу приділяю розвитку дружніх стосунків у дитячому колективі.

Постійно з дітьми приймаємо участь у конкурсах "Колосок", "Кенгуру", "Бобренятко", "Пазл", онлайн-олімпіадах. Спільно з батьками вирішуємо всі питання, які виникають у процесі нашого шкільного життя.

Якщо у Вас виникають питання щодо початку навчального року - звертайтесь до школи та за телефоном (061) 286-24-54.

Наша школа та вчителі початкових класів –

чекають ваших дітей!

Запорізька гімназія № 77 запрошує майбутніх першокласників на підготовчі курси!

Ви бажаєте ШВИДКО І ЯКІСНО підготувати дитину до школи? ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА вирішить це питання:

Ви зможете вирішити проблему підготовки до школи Вашої дитини.

Ви отримаєте нову можливість для своєї дитини – стати компетентним першокласником, лідером серед однолітків, правою рукою для вчителя.

Саме у цьому полягає головна перевага ШМП:  Ваша дитина отримає всебічний інтелектуальний розвиток і навички.

Яких результатів досягнемо:

Оголошуємо набір у 1 класи..pdf

Ваша дитина цього року йде у перший клас? Тоді саме час вмикати зворотний відлік часу і почати підготовку до школи послідовно і без поспіху. Але навіть не думайте муштрувати дитину читанням чи лічбою. Адже значно важливішими є навички комунікації, орієнтування в просторі, готовність дотримуватися правил та розпорядку дня.