Оголошуємо набір у 1 класи..pdf

Запорізької міської ради

оголошує набір дітей до 1 класу
на 2024-2025 н. р.

Відповідно до п.4.2.  наказу ДОН ЗМР від 30.03.2021 № 72р.  "Про зарахування дітей до першого  класу  закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2021 році" заяви для зарахування будуть прийматися з 30.04.2024 по 31.05.2024 року.

До послуг Ваших дітей:

досвідчені вчителі, вихователі, уважний персонал;

робота  гуртків за інтересами та співпраця зі спортивними секціями у другій половині дня на безоплатній основі;

робота груп продовженого дня  до 17-30 на безкоштовній основі;

відкриття спеціального класу з проведенням посилених корекційно - розвиткових занять (з безкоштовним харчуванням);

психологічний супровід освітнього процесу.

Мова навчання – українська!

Телефон для довідок : 286-24-54

Наша школа чекає на Вас!

список рекомендованих канцтоварів для першокласника

Увага! Для вступу до гімназії необхідно:

1. Заява батьків про зарахування дитини до 1 класу (заява заповнюється безпосередньо в закладі освіти)

2. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини (оригінал необхідно показати під час подачі документів)

3. Медична карта ф.о-63 (карта профілактичних щеплень), медична довідка ф.086-1/0

4. Документ про місце проживання або довідка про реєстрацію місця проживання (вул. Карпенка-Карого,5 в - Шевченківський відділ реєстрації фізичних осіб)

5. Висновок ІРЦ (при наявності)

6. Швидкозшивач + 5 файлів

7. За наявності довідки: багатодітної сім’ї, малозабезпеченої сім’ї, про інвалідність дитини, учасників АТО, переселенців.

Заяви приймаються до 31.05.2024 р.

Графік прийому документів секретарем

Понеділок з 9:00 до 11:00, 14:00-16:00

Середа з 9:00 до 11:00, 14:00-16:00

Для прогнозування кількості учнів та встановлення зв'язку в дистанційному режимі просимо заповнити форму:

Чеклист для батьків майбутнього першокласника.pptx

Прогнозована кількість 1-х класів у 2024-2025 н.р. –1 клас

Мілешина Наталія Володимирівна

Моя мета – надати дітям найкращі навчальні можливості та допомогти їм розкрити свій потенціал.

Насамперед стараюсь створити в класі комфортне середовище для усіх учнів,  щоб вони вільно могли спілкуватися, навчатися, творчо розвиватися та сприймати загальнолюдські цінності. Мій підхід до навчання базується на індивідуальному розумінні потреб кожного учня.

На своїх уроках використовую  сучасні ігрові методи навчання та інтерактивні технології, створюю проблемні ситуації для розвитку критичного  мислення дітей; розвиваю навички самостійної праці та командної роботи. Застосовую різноманітні візуальні та аудіо, відео засоби, щоб забезпечити різноманітність та доступність інформації для кожного учня. Велику увагу приділяю розвитку дружніх стосунків у дитячому колективі.

Постійно з дітьми приймаємо участь у конкурсах "Колосок", "Кенгуру", "Бобренятко", "Пазл", онлайн-олімпіадах. Спільно з батьками вирішуємо всі питання, які виникають у процесі нашого шкільного життя.

Якщо у Вас виникають питання щодо початку навчального року - звертайтесь до школи та за телефоном (061) 286-24-54.

Наша школа та вчителі початкових класів –

чекають ваших дітей!

Список майбутніх першокласників:

Запорізька гімназія № 77 запрошує майбутніх першокласників на підготовчі курси!

Ви бажаєте ШВИДКО І ЯКІСНО підготувати дитину до школи? ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА вирішить це питання:

Ви зможете вирішити проблему підготовки до школи Вашої дитини.

Ви отримаєте нову можливість для своєї дитини – стати компетентним першокласником, лідером серед однолітків, правою рукою для вчителя.

Саме у цьому полягає головна перевага ШМП:  Ваша дитина отримає всебічний інтелектуальний розвиток і навички.

Яких результатів досягнемо:

Ваша дитина цього року йде у перший клас? Тоді саме час вмикати зворотний відлік часу і почати підготовку до школи послідовно і без поспіху. Але навіть не думайте муштрувати дитину читанням чи лічбою. Адже значно важливішими є навички комунікації, орієнтування в просторі, готовність дотримуватися правил та розпорядку дня.