Оголошуємо набір у 1 класи..pdf

Запорізької міської ради

оголошує набір дітей до 1 класу
на 2022-2023 н. р.

Відповідно до п.4.2. наказу ДОН ЗМР від 30.03.2021 № 72р. "Про зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2021 році" заяви для зарахування будуть прийматися з 30.04.2022 по 31.05.2022 року.

До послуг Ваших дітей:

досвідчені вчителі, вихователі, уважний персонал;

робота гуртків за інтересами та співпраця зі спортивними секціями у другій половині дня на безоплатній основі;

робота груп продовженого дня до 17-30 на безкоштовній основі;

відкриття спеціального класу з проведенням посилених корекційно - розвиткових занять (з безкоштовним харчуванням);

психологічний супровід освітнього процесу.

Мова навчання – українська!

Телефон для довідок : 286-24-54

Наша школа чекає на Вас!

список рекомендованих канцтоварів для першокласника

Увага! Для вступу до гімназії необхідно:

1. Заява батьків про зарахування дитини до 1 класу (заява заповнюється безпосередньо в закладі освіти)

2. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини (оригінал необхідно показати під час подачі документів)

3. Медична карта ф.о-63 (карта профілактичних щеплень), медична довідка ф.086-1/0

4. Документ про місце проживання або довідка про реєстрацію місця проживання (вул. Карпенка-Карого,5 в - Шевченківський відділ реєстрації фізичних осіб)

5. Висновок ІРЦ (при наявності)

6. Швидкозшивач + 5 файлів

7. За наявності довідки: багатодітної сім’ї, малозабезпеченої сім’ї, про інвалідність дитини, учасників АТО, переселенців.

Заяви приймаються до 31.05.2022 р.

Графік прийому документів секретарем

Понеділок з 9:00 до 11:00, 14:00-16:00

Середа з 9:00 до 11:00, 14:00-16:00

Для прогнозування кількості учнів та встановлення зв'язку в дистанційному режимі просимо заповнити форму:

Оголошен_зарахуван_до_1_класу.pdf
Чеклист для батьків майбутнього першокласника.pptx

Прогнозована кількість 1-х класів у 2022-2023 н.р. –3 класи

Єфанова Олена Павлівна

Наша школа для мене - це дуже рідне середовище. В ній пройшли мої шкільні роки і в ній тепер я передаю свій педагогічний та життєвий досвід дітям. Який я вчитель можуть сказати мої випускники та їх батьки. Намагаюся формувати у здобувачів освіти загальнолюдські якості, вміння спілкуватися, відповідально відноситися до навчання.

Маю достатній рівень підготовки, ініціативна, творча особистість.

Володію українською мовою. На уроках створюю проблемні ситуації для розвитку логічного мислення дітей; розвиваю навички самостійної праці. Постійно приймаємо участь у конкурсах "Колосок", "Кенгуру", "Бобренятко", "Пазл". Спільно з батьками вирішуємо всі питання, які виникають у процесі нашого шкільного життя.

Мовчан Вікторія Іванівна

Мої учні і батьки вважають мене строгим, але справедливим вчителем. На своїх уроках застосовую сучасні методи навчання, намагаюсь мотивувати здобувачів освіти, виховувати повагу до інших культур, формувати впевненість у собі, навички командної роботи. Приділяю увагу дружнім стосункам у дитячих колективах.

Отримала цінний досвід роботи у школі та дитячому садку. Маю сертифікати про підвищення кваліфікації в галузі інноваційної освіти.

Володію українською та російською мовами, знаю англійську. На уроках математики приділяю увагу розвитку математичних здібностей та рішенню логічних задач. Люблю природу та малювання, тому буваємо з дітьми на екскурсіях та приймаємо активну участь у конкурсах.

Телюпа Юлія Сергіївна

Життєве кредо: « Працювати відповідально і жити по совісті» Педагогічне кредо: « Робити свою справу професійно і результативно». Завдання, які я ставлю перед собою це: постійно шукати в кожному учневі індивідуальні багатства. Планувати і впроваджувати нові системи, форми і методи роботи. Планувати і впроваджувати нові системи, форми і методи роботи. Створювати умови для максимального розвитку здібностей учнів. Мати свій особистий стиль,щоб кожен урок не був схожий на інший. Дотримуватись вимог до мовлення та правил спілкування.

Як класний керівник приділяю багато уваги формуванню та розвитку колективу. Учні класу активні в суспільному житті класу та школи, систематично приймають участь у класних виступах та заходах. Дуже полюбляють учні подорожі та екскурсії, після яких залишаються незабутні враження.

«Учитись важко, а учить ще важче, але не мусиш зупинятись ти, як учням віддаєш усе найкраще, то й сам сягнеш нової висоти!»

Якщо у Вас виникають питання щодо початку навчального року - звертайтесь до школи та за телефоном (061) 286-24-54.

Наша школа та вчителі початкових класів –

чекають ваших дітей!

Школа майбутніх першокласників 2022.pdf

Ваша дитина цього року йде у перший клас? Тоді саме час вмикати зворотний відлік часу і почати підготовку до школи послідовно і без поспіху. Але навіть не думайте муштрувати дитину читанням чи лічбою. Адже значно важливішими є навички комунікації, орієнтування в просторі, готовність дотримуватися правил та розпорядку дня.