Запорізька гімназія №77
Запорізької міської ради

оголошує набір дітей до 1 класу
на 2021-2022 н. р.

Відповідно до п.4.2. наказу ДОН ЗМР від 30.03.2021 № 72р. "Про зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2021 році" заяви для зарахування будуть прийматися з 30.04.2021 по 31.05.2021 року.

До послуг Ваших дітей:

досвідчені вчителі, вихователі, уважний персонал;

робота гуртків за інтересами та співпраця зі спортивними секціями у другій половині дня на безоплатній основі;

робота груп продовженого дня до 17-30 на безкоштовній основі;

відкриття спеціального класу з проведенням посилених корекційно - розвиткових занять (з безкоштовним харчуванням);

психологічний супровід освітнього процесу.

Мова навчання – українська!

Телефон для довідок : 286-24-54

Наша школа чекає на Вас!

список рекомендованих канцтоварів для першокласника

Увага! Для вступу до гімназії необхідно:

1. Заява батьків про зарахування дитини до 1 класу (заява заповнюється безпосередньо в закладі освіти)

2. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини (оригінал необхідно показати під час подачі документів)

3. Медична карта ф.о-63 (карта профілактичних щеплень), медична довідка ф.086-1/0

4. Документ про місце проживання або довідка про реєстрацію місця проживання (вул. Карпенка-Карого,5 в - Шевченківський відділ реєстрації фізичних осіб)

5. Висновок ІРЦ (при наявності)

6. Швидкозшивач + 5 файлів

7. За наявності довідки: багатодітної сім’ї, малозабезпеченої сім’ї, про інвалідність дитини, учасників АТО, переселенців.

Заяви приймаються до 31.05.2021 р.

Графік прийому документів секретарем

Понеділок з 9:00 до 11:00, 14:00-16:00

Середа з 9:00 до 11:00, 14:00-16:00

Для прогнозування кількості учнів та встановлення зв'язку в дистанційному режимі просимо заповнити форму:

Чеклист для батьків майбутнього першокласника.pptx

Прогнозована кількість 1-х класів у 2021-2022 н.р. – 2 класи

Казка Лариса Василівна

28.12.1964 р.н.

Наша школа для мене - це дуже рідне середовище. В ній пройшли мої шкільні роки і в ній тепер я передаю свій педагогічний та життєвий досвід дітям. Який я вчитель можуть сказати мої випускники та їх батьки. Намагаюся формувати у здобувачів освіти загальнолюдські якості, вміння спілкуватися, відповідально відноситися до навчання.

Маю достатній рівень підготовки, ініціативна, творча особистість.

Педагогічний стаж майже 22 роки і всі у гімназії № 77. Володію українською мовою. На уроках створюю проблемні ситуації для розвитку логічного мислення дітей; розвиваю навички самостійної праці. Постійно приймаємо участь у конкурсах "Колосок", "Кенгуру", "Бобренятко", "Пазл". Спільно з батьками вирішуємо всі питання, які виникають у процесі нашого шкільного життя.

Осадча Ірина Іванівна

15.11.1971 р.н.

Мої учні і батьки вважають мене строгим, але справедливим вчителем. На своїх уроках застосовую сучасні методи навчання, намагаюсь мотивувати здобувачів освіти, виховувати повагу до інших культур, формувати впевненість у собі, навички командної роботи. Приділяю увагу дружнім стосункам у дитячих колективах.

Отримала цінний досвід роботи у школі та дитячому садку. Маю сертифікати про підвищення кваліфікації в галузі інноваційної освіти.

Педагогічний стаж - 26 років, з них дев'ять - у гімназії № 77. Володію українською та російською мовами, знаю англійську. На уроках математики приділяю увагу розвитку математичних здібностей та рішенню логічних задач. Люблю природу та малювання, тому буваємо з дітьми на екскурсіях та приймаємо активну участь у конкурсах.

Якщо у Вас виникають питання щодо початку навчального року - звертайтесь до школи та за телефоном (061) 286-24-54.

Наша школа та вчителі початкових класів –

чекають ваших дітей!

Ваша дитина цього року йде у перший клас? Тоді саме час вмикати зворотний відлік часу і почати підготовку до школи послідовно і без поспіху. Але навіть не думайте муштрувати дитину читанням чи лічбою. Адже значно важливішими є навички комунікації, орієнтування в просторі, готовність дотримуватися правил та розпорядку дня.

Список зарахованих до 1-х класів дітей на 2021-2022 н.р.:

1. Бабаєва Кароліна Андріївна

2. Бондаренко Варвара Сергіївна