Результати ІІІ етапу конкурсу - проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу освіти претендентами на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Шевченківського району (протокол № 10 від 11.08.2020 засідання конкурсної комісії).

Додається Підсумковий протокол


Відповідно до рішення конкурсної комісії від 29.07.2020 (протокол № 3) до наступного етапу конкурсу – перевірки професійної компетентності шляхом проведення письмового вирішення ситуаційного завдання – запрошуються 93 претендента на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти.

Відповідно до рішення конкурсної комісії від 27.07.2020 (протокол № 2) до наступного етапу конкурсу – перевірки професійної компетентності шляхом проведення письмового вирішення ситуаційного завдання – запрошуються 92 претендента на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти.

Другий етап конкурсу відбудеться 29.07.2020 о 9.00 в приміщенні Позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради Запорізької області (кабінети №№ 2, 14, 18, 20, 29, 31, 32) за раніше наданими списками. Явка учасників конкурсу о 8.45.

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради нагадує, що конкурсна комісія і всі учасники конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти працюють 29.07.2020 в умовах дії карантину і повинні мати при собі засоби індивідуального захисту (захисні маски).

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя+ ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти

ПЕРЕЛІК ОСІБ, допущених до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя