У 2020-2021 н.р. школа мала в наявності 43 комп’ютери. У закладі функціонує два комп’ютерних класи, 1 з них обладнаний мультимедійним комплексом, сенсорна кімната має інтерактивну дошку. Комп’ютерами оснащені всі навчальні кабінети закладу. Також заклад має 20 ноутбуків, 20 принтерів, 6 інтерактивних комплексів (кабінети: інформатики, психології, ресурсна кімната, 3 кабінети початкових класів).

Учителі закладу втілюють набуті навички роботи з комп’ютерною технікою в педагогічну діяльність: створюють презентації до уроків, складають тести, розробляють дидактичний матеріал тощо, активно впроваджують сучасні інформаційно-комунікаційні технології.

Локальна мережа закладу об’єднує комп’ютери 2-х НКК та системно використовується на уроках інформатики.

Мережа Інтернет через бездротове з´єднання (WiFi) охоплює деякі кабінети школи.

Заклад має свою електронну скриньку school@z77.zp.ua та сайт за адресою www.school77.zp.ua

Інформація про шкільне життя розміщується також на сторінці групи ЗГ № 77 соціальної мережі Facebook за адресою:

Для автоматизації управлінської діяльності використовується програма для електронного створення розкладу навчальних занять.

У закладі ведеться робота щодо створення єдиного освітнього середовища, впроваджено «КУРС Школа» - програму автоматизації управлінської діяльності. Постійно оновлюються дані на порталі ІСУО.

Матеріально-технічне забезпечення для інклюзивних класів

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Інтерактивне обладнання

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image