"Маленькими кроками - до великих змін"

Carousel imageCarousel image

Вітаємо нашу гімназію!
Ми створили наш герб.

Герб школи - символ розвитку і руху вперед.

Основа це кольори гербу Запоріжжя, адже ми виховуємо справжніх козаків та козачок.

Недаремно дуб вважають Світовим Деревом, від якого почалося все живе на Землі. Для наших Пращурів він став символом Роду.

Чесність, гідність, добро, повага, єдність, освіта - це ключові цінності нашої гімназії.

Герб школи ми створювали спільними силами, ділилися своїми ідеями та побажаннями. Найбільш влучним був Гаура Ростислав. Він отримав персональну чашку з гербом гімназії. Молодець! Так тримати!

SELFIE-звіт.pdf

Звіт SELFIE

Звіт SELFIE об’єднує та порівнює погляди керівників, вчителів та учнів нашого закладу. Як справжнє "селфі", інформація, зібрана в SELFIE, надає школі знімок того, де перебуваємо на даний момент стосовно стратегії та практик використання цифрових технологій в освітньому процесі. Це може бути гарною основою для виявлення та обговорення сильних та слабких сторін, для створення стратегічного плану цифрової трансформації, для вдосконалення використання цифрових технологій для навчання.

Чекаємо на думку кожного стосовно припозицій та рекомендацій по цифровізації закладу освіти.