Директор:
Казанцев Антон Федорович

Спеціаліст вищої категорії

Освіта: вища, спеціаліст

вчитель трудового навчання, інформатики

Телефон: (061) 286-24-55

Прийом з особистих питань:

понеділок, 15.00 - 17.00

Заступник директора з НВР

Богатченко Галина Василівна

Спеціальність за освітою: англійська та німецька мова

Категорія: вища "старший учитель"

Заступник директора з НВР

Макухіна Марина Юріївна

Спеціальність за освітою: фізичне виховання

Категорія: перша категорія

Завідувач господарства

Мукомел Ірина Адольфівна

Спеціальність за освітою:



МО філологічних наук

Доценко
Тамара
Василівна
кл.кер. 7-А


учитель української мови та літературиКатегорія: вища
Педагогічне звання: "учитель-методист"
Освіта: ДНУ (філологія), 1979

Богданов
Олександр Миколайович


учитель української мови та літературиКатегорія: вища,
Педагогічне звання: старший вчитель
Освіта: ЗДПІ (філологія), 1973

Богуславська
Лариса Іванівна
кл. кер. 5-А


учитель російської мови та літератури
Категорія: вища,
Педагогічне звання: старший вчитель
Освіта: ЗДПІ (філологія), 1989

Кардинал
Лілія
Олегівна
кл.кер. 5-Б


учитель української мови та літературиКатегорія: Друга категорія
Освіта: ЗНУ (філологія), 2017

Мілешина
Світлана Миколаївна
кл.кер. 9-Б


Спеціальність за освітою: Філологія
Категорія: вища
Педагогічне звання: старший учитель
"Відмінник освіти України"
Освіта: КПІ (філологія), 1975

Лаптінова
Світлана Анатоліївна


учитель української мови та літературиКатегорія: спеціаліст
Освіта: ЗНУ (філологія), 2020

МО іноземних мов

Левченко
Ірина Олександрівна


учитель англійської мови
Категорія: Перша категорія
Освіта: МДПУ (філологія), 2006

Ланге
Олена Олександрівна
кл.кер.8-А

учитель англійської та німецької мовКатегорія: Друга категорія
Освіта: ЗНУ(філологія), 2005

Дрюкова
Яна Павлівна
кл.кер. 8-Б


учитель англійської мови
Категорія: Перша категорія
Освіта: ЗДУ(філологія), 1995

Богатченко
Галина Василівна


учитель англійської та німецької мов
Категорія: Перша категорія
Освіта: ЗДУ(філологія), 1995

МО математики, інформатики, фізики

Гонтар
Світлана Леонідівна

учитель фізикиКатегорія: І категорія
Освіта: ЗДУ (фізика), 2000

Шкурко
Ірина Володимирівна
кл.кер. 8-В


учитель математики
Категорія: вища
Освіта: ЗДПІ (математика), 1984

Дмитрук
Ольга
Валеріївна
кл.ке
р. 9-А


учитель інформатики та кресленняКатегорія: І категорія
Освіта: ХДТУБА (інженер-будівельник), 1996
ЗОІППО (інформатика), 2015

Венгілевська
Тетяна Сергіївна


учитель інформатики та математики
Категорія: спеціаліст
Освіта: КПУ (інформатика, математика), 2015

МО суспільно-природничих наук

Павленко
Лариса Анатоліївна
кл.кер. 7-Б


учитель географії
Категорія: вища,
Освіта: МДПІ (географія), 1991

Сагайдак
Людмила Валеріївна


учитель географії
Категорія: Перша категорія
Освіта: МДПІ (географія), 1998

Авраменко
Микола Миколайович


учитель історії
Категорія: вища,
Педагогічне звання: старший вчитель
Освіта: ІДУ (історія, праводення), 1992

Серговська
Тетяна Сергіївна


учитель хімії
Категорія: Перша категорія
Педагогічне звання: кандидат наук
Освіта: ДДУ (хімія), 1978

Калиновська
Маргарита Едуардівна

учитель естетикиКатегорія: без категорії
Освіта: ХННРА (початкова освіта), 2020

МО естетично-оздоровчого циклу

Карнаух
Олена Володимирівна
кл.кер. 6-А


учитель
фізичної культури
Категорія: Перша категорія,
Освіта:

Кіт
Ірина Вікторівна
кл.кер.6-Б


учитель
трудового навчання
Категорія: Перша категорія
Освіта: БДПІ (початкова освіта), 1992

Чейдукова
Юлія Юріївна


учитель
фізичної культури
Категорія: без категорії
Освіта: ЗНТУ (фізичне виховання), 2019

Трайно
Людмила Олександрівна


учитель
мистецтва
Категорія: вища,
Педагогічне звання: учитель-методист
Освіта: БДПІ (образотворче мистецтво), 1997

МО вчителів початкової школи

Казка
Лариса
Василівна
1-А


учитель початкових класівКатегорія: Перша категорія
Освіта: МДПІ (початкова освіта), 2002

Осадча
Ірина
Іванівна
1-Б


учитель початкових класівКатегорія: спеціаліст
Освіта: ЗПУ№2 (початкова освіта), 1991

Мілешина
Наталія
Володимирівна
2-А


учитель початкових класівКатегорія: Перша категорія
Освіта: ЗНУ (філологія), 2006

Гаркуша
Катерина Андріївна
2-Б


учитель початкових класівКатегорія: без категорії
Освіта: ЗПК (початкова освіта), 2016


Стельмах
Інна Вікторівна
3-А


учитель початкових класівКатегорія: Перша категорія
Освіта: ХДПІ (початкова освіта), 1985

Хіміна
Наталія Григорівна
3-Б


учитель початкових класівКатегорія: вища
Педагогічне звання: старший учитель
Освіта: БДПІ (початкова освіта), 1996

Телюпа
Юлія Сергіївна
4-А


учитель початкових класівКатегорія: спеціаліст
Освіта: ЗПК (початкова освіта), 2018


Мовчан
Вікторія Іванівна
4-Б


учитель початкових класівКатегорія: Перша категорія
Освіта: МДПУ (філологія), 2003


Єфанова
Олена Павлівна
4-В

учитель початкових класівКатегорія: спеціаліст
Освіта: середня

Ловчикова
Олена
Іванівна
вихователь


учитель виховательКатегорія: спеціаліст
Освіта: ЗПК (початкова освіта), 1995


Чуднівець
Олена Леонідівна
вихователь


учитель виховательКатегорія: Перша категорія
Освіта: ЗДУ (історія), 1995

Мачула
Алла
Володимирівна
вихователь


учитель виховательКатегорія: Перша категорія
Освіта: ЗНУ (біологія), 2012

П'ятигорець
Ірина Миколаївна
асистент


Спеціальність за освітою:


Буренко
Тетяна Юріївна
асистент


Освіта: МДПІ (практичний психолог), 2014


Кірсанова
Вікторія Геннадіївна
асистент


Спеціальність за освітою:


Пашкова
Олена Степанівна
асистент


Спеціальність за освітою:


Романик
Світлана Олекснадрівна
асистент


Спеціальність за освітою:

e-mail:


Горленко
Лілія Вікторівна
асистент


Спеціальність за освітою:


Соколова
Світлана Вікторівна
асистент


Спеціальність за освітою:


Шаповалова
Олена Василівна
асистент


Спеціальність за освітою: