Директор:
Маркова Лариса Володимирівна

Спеціаліст вищої категорії

Освіта: вища

вчитель початкових класів

Телефон: (061) 286-24-55

Прийом з особистих питань:

понеділок, 13:00-15:00

Заступник директора з НВР

Макухіна Марина Юріївна

Спеціальність за освітою: вчитель початкових класів, фізичне виховання

Категорія: перша категорія

Заступник директора з НВР

Левченко Ірина Олександрівна

Спеціальність за освітою: англійська мова і зарубіжна література

Категорія: перша категорія

Завідувач господарства

Мукомел Ірина Адольфівна

Завідуюча господарством закладу



МО філологічних наук

Доценко
Тамара
Василівна
кл.кер.
8


учитель української мови та літературиКатегорія: вища
Педагогічне звання: "учитель-методист"
Освіта: ДНУ (філологія), 1979

Богданов
Олександр Миколайович


учитель української мови та літературиКатегорія: вища
Педагогічне звання: старший вчитель
Освіта: ЗДПІ (філологія), 1973

Богуславська
Лариса Іванівна
кл. кер. 6-А


учитель російської мови та літератури
Категорія: вища
Педагогічне звання: старший вчитель
Освіта: ЗДПІ (філологія), 1989

Кардинал
Лілія
Олегівна
кл.кер.
6


учитель української мови та літературиКатегорія: Друга категорія
Освіта: ЗНУ (філологія), 2017

Лаптінова
Світлана Анатоліївна


учитель української мови та літературиКатегорія: спеціаліст
Освіта: ЗНУ (філологія), 2020

МО іноземних мов

Левченко
Ірина Олександрівна


учитель англійської мови
Категорія: Перша категорія
Освіта: МДПУ (філологія), 2006

Ланге
Олена Олександрівна
кл.кер.9-А

учитель англійської та німецької мовКатегорія: Друга категорія
Освіта: ЗНУ(філологія), 2005

Дрюкова
Яна Павлівна
кл.кер. 9-Б

учитель англійської мовиКатегорія: Перша категорія
Освіта: ЗДУ(філологія), 1995

Богатченко
Галина Василівна


учитель англійської та німецької мов
Категорія: Вищаа категоріяПедагогічне звання: старший учитель
Освіта: ЗДУ(філологія), 1995

МО математики, інформатики, фізики

Гонтар
Світлана Леонідівна
кл.кер. 5-Б

учитель фізики і математикиКатегорія: І категоріяПедагогічне звання: старший викладач
Освіта: ЗДУ (фізика), 2000

Шкурко
Ірина Володимирівна
кл.кер. 9-В


учитель математики
Категорія: вищаПедагогічне звання: старший вчитель
Освіта: ЗДПІ (математика), 1984

Дмитрук
Ольга
Валеріївна

учитель інформатики і кресленняКатегорія: Перша категорія
Освіта: ХДТУБА (інженер-будівельник), 1996
ЗОІППО (інформатика), 2015

Венгілевська
Тетяна Сергіївна


учитель інформатики і математики
Категорія: спеціаліст
Освіта: КПУ (інформатика, математика), 2015

МО суспільно-природничих наук

Мачула
Алла
Володимирівна
кл.кер.8-Б


учитель географіїКатегорія: вища,
Освіта: МДПІ (географія), 1991

Сагайдак
Людмила Валеріївна
кл.кер.5-А


учитель біології
Категорія: Перша категорія
Освіта: ЗНУ (біологія), 2020

Авраменко
Микола Миколайович


учитель історії
Категорія: вища,
Педагогічне звання: старший вчитель
Освіта: ІДУ (історія, праводення), 1992

Серговська
Тетяна Сергіївна


учитель хімії
Категорія: Перша категорія
Науковий ступень: кандидат наук
Освіта: ДДУ (хімія), 1978

Калиновська
Маргарита Едуардівна

учитель екології, педагог-організаторКатегорія: без категорії
Освіта: ХННРА (початкова освіта), 2020

Телюпа
Юлія Сергіївна

учитель історіїКатегорія: спеціаліст
Освіта: ЗНУ (історія), 2021


МО естетично-оздоровчого циклу

Макухіна
Марина Юріївна


учитель фізичної культуриКатегорія: Перша категорія,
Освіта: ЗНУ (фізичне виховання), 2015

Карнаух
Олена Володимирівна
кл.кер. 7-А


учитель
фізичної культури
Категорія: Перша категорія,
Освіта: БДПУ (початкове навчання), 2010

Чейдукова
Юлія Юріївна


учитель
фізичної культури
Категорія: без категорії
Освіта: ЗНТУ (фізичне виховання), 2019

Кіт
Ірина Вікторівна
кл.кер.7-Б


учитель
трудового навчання
Категорія: Перша категорія
Освіта: БДПІ (початкова освіта), 1992

Трайно
Людмила Олександрівна


учитель
мистецтва
Категорія: вища,
Педагогічне звання: учитель-методист
Освіта: БДПІ (образотворче мистецтво), 1997

МО вчителів початкової школи

Мовчан
Вікторія Іванівна
1-А


учитель початкових класівКатегорія: Перша категорія
Освіта: МДПУ (філологія), 2003


Казка
Лариса
Василівна
2


учитель початкових класівКатегорія: Перша категорія
Освіта: МДПІ (початкова освіта), 2002

Осадча
Ірина
Іванівна
2


учитель початкових класівКатегорія: спеціаліст
Освіта: ЗПУ№2 (початкова освіта), 1991

Мілешина
Наталія
Володимирівна
3


учитель початкових класівКатегорія: Перша категорія
Освіта: ЗНУ (філологія), 2006

Гаркуша
Катерина Андріївна
3-Б


учитель початкових класівКатегорія: без категорії
Освіта: ЗПК (початкова освіта), 2016


Стельмах
Інна Вікторівна
4-А


учитель початкових класівКатегорія: Перша категорія
Освіта: ХДПІ (початкова освіта), 1985

Хіміна
Наталія Григорівна
4


учитель початкових класівКатегорія: вища
Педагогічне звання: старший учитель
Освіта: БДПІ (початкова освіта), 1996

Ловчикова
Олена
Іванівна
вихователь


учитель вихователь ГПДКатегорія: молодший спеціаліст
Освіта: КПУ (початкова освіта), 1993


Чуднівець
Олена Леонідівна
вихователь


учитель вихователь ГПДКатегорія: Перша категорія
Освіта: ЗДУ (історія), 1995

МО асистентів вчителів

П'ятигорець
Ірина Миколаївна
асистент


Категорія:
Освіта: ЗПК (вихователь), 2009
Спеціальність за освітою: дошкільне виховання


Буренко
Тетяна Юріївна
асистент


Категорія:
Освіта: МДПУ (практичний психолог), 2014
Спеціальність за освітою: практична психологія


Кірсанова
Вікторія Геннадіївна
асистент


Категорія:
Освіта: ЗПУ (вихователь), 1992
Спеціальність за освітою: дошкільне виховання


Пашкова
Олена Степанівна
асистент


Категорія:
Освіта: ЗПК (вихователь), 1997
Спеціальність за освітою: дошкільне виховання


Романик
Світлана Олекснадрівна
асистент


Категорія: друга категорія
Освіта: ЗДУ (філологія), 2016
Спеціальність за освітою: українська мова і література

Телюпа
Юлія Сергіївна
асистент


Категорія: спеціаліст
Освіта: ЗНУ (історія), 2021


Мілешина
Світлана Миколаївна
асистент


Категорія: вища
Педагогічне звання: старший учитель
"Відмінник освіти України"
Освіта: КПІ (філологія), 1975

Єфанова
Олена Павлівна
асистент


Категорія:
Освіта: БПДІ (вчитель початкових класів), 1992
Спеціальність за освітою: початкова освіта

Горленко
Лілія Вікторівна
асистент


Категорія:
Освіта: ЗДУ (соц.педагогіка), 2001
Спеціальність за освітою: соціальний педагог

МО класних керівників

Мовчан
Вікторія Іванівна
1-А


учитель початкових класівКатегорія: Перша категорія
Освіта: МДПУ (філологія), 2003


Казка
Лариса
Василівна
2


учитель початкових класівКатегорія: Перша категорія
Освіта: МДПІ (початкова освіта), 2002

Осадча
Ірина
Іванівна
2


учитель початкових класівКатегорія: спеціаліст
Освіта: ЗПУ№2 (початкова освіта), 1991

Мілешина
Наталія
Володимирівна
3


учитель початкових класівКатегорія: Перша категорія
Освіта: ЗНУ (філологія), 2006

Гаркуша
Катерина Андріївна
3-Б


учитель початкових класівКатегорія: без категорії
Освіта: ЗПК (початкова освіта), 2016


Стельмах
Інна Вікторівна
4-А


учитель початкових класівКатегорія: Перша категорія
Освіта: ХДПІ (початкова освіта), 1985

Хіміна
Наталія Григорівна
4


учитель початкових класівКатегорія: вища
Педагогічне звання: старший учитель
Освіта: БДПІ (початкова освіта), 1996

Сагайдак
Людмила Валеріївна
кл.кер.5-А


учитель біології
Категорія: Перша категорія
Освіта: ЗНУ (біологія), 2020

Гонтар
Світлана Леонідівна
кл.кер. 5-Б

учитель фізики і математикиКатегорія: І категоріяПедагогічне звання: старший викладач
Освіта: ЗДУ (фізика), 2000

Богуславська
Лариса Іванівна
кл. кер. 6-А


учитель російської мови та літератури
Категорія: вища
Педагогічне звання: старший вчитель
Освіта: ЗДПІ (філологія), 1989

Кардинал
Лілія
Олегівна
кл.кер.
6


учитель української мови та літературиКатегорія: Друга категорія
Освіта: ЗНУ (філологія), 2017

Карнаух
Олена Володимирівна
кл.кер. 7-А


учитель фізичної культури
Категорія: Перша категорія,
Освіта: БДПУ (початкове навчання), 2010

Кіт
Ірина Вікторівна
кл.кер.7-Б


учитель трудового навчання
Категорія: Перша категорія
Освіта: БДПІ (початкова освіта), 1992

Доценко
Тамара
Василівна
кл.кер.
8


учитель української мови та літературиКатегорія: вища
Педагогічне звання: "учитель-методист"
Освіта: ДНУ (філологія), 1979

Мачула
Алла
Володимирівна
кл.кер.8-Б


учитель географіїКатегорія: вища,
Освіта: МДПІ (географія), 1991

Ланге
Олена Олександрівна
кл.кер.9-А

учитель англійської та німецької мовКатегорія: Друга категорія
Освіта: ЗНУ(філологія), 2005

Дрюкова
Яна Павлівна
кл.кер. 9-Б

учитель англійської мовиКатегорія: Перша категорія
Освіта: ЗДУ(філологія), 1995

Шкурко
Ірина Володимирівна
кл.кер. 9-В


учитель математики
Категорія: вищаПедагогічне звання: старший вчитель
Освіта: ЗДПІ (математика), 1984