Медична служба

Попов
Антон Євгенович

Графік роботи медичного кабінету:

Понеділок                                      - 08.00-16.00

Вівторок                                         - 08.00-16.00

Середа                                           - 08.00-16.00

Четвер                                            - 08.00-16.00

П’ятниця                                        - 08.00-16.00


Нормативна документація:


Розподіл учнів на групи здоров'я 2022-2023 н.р
Здорове харчування

Як роспізнати ознаки інсульту?

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською стартувала комунікаційна компанія.

Мета компанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

За даними соціологічних досліджень, понад 90% українців мали хоча б один із симптомів тривожного розладу, а 57% перебувають у зоні ризику розвитку ментальних порушень. Українці не мають звички звертатися до фахівця: 31% громадян не вважають свої проблеми достатнього для цього. Зараз це основний бар’єр на шляху звернення по психологічну допомогу.

Так само, як здатність до адаптування, функціонування й навіть певного розвитку під час війни, перспективи повоєнного відновлення України значною мірою залежить від рівня емоційної солідарності громадян та культури піклування про ментальне здоров’я.

У межах компанії створено спеціальну сторінку: http://howareu.com , де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров’я – своє та людей поруч.