Більш детальну інформацію по роботі самоврядування ви можете тримати за посиланням: http://surl.li/qatjl
Вітаємо Олександру Самченко з перемогою у виборах в президенти гімназії! Ми бажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді!
Вітаємо Олександру Самченко з перемогою у виборах в президенти гімназії! Ми бажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді!
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)