січень 2023

Через ракетні обстріли  в Запоріжжі  відбуваються масові відключення електроенергії. Мешканці міста на кілька годин, а то й діб залишаються без світла, води, тепла та зв’язку. Для того, щоб зарадити ситуації, у багатьох закладах відкриваються Пункти Незламності. Наша гімназія відсьогодні  увійшла до  списку місць, де місцеві мешканці у разі потреби можуть зігрітися, зарядити телефон, отримати першу медичну допомогу. В так званому  “острівці безпеки”  нашої гімназії ви  можете бути забезпеченні опаленням, водою, світлом, мобільним зв'язком, доступом до інтернету, живленням для мобільних пристроїв, місцем для відпочинку, всім  необхідним для мами і дитини, засобами першої допомоги.

лютий 2023

В нашому місті постійно оновлюється обладнання в Пунктах Незламності. Наш пункт не став виключенням.

Завдяки допомозі наданій благодійним фондом "Посмішка ЮА", за підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" та за фінансування Європейського Союзу наш заклад отримав і встановив 8 пічок- буржуйок. З їх допомогою  можна обіграти приміщення та приготувати їжу мешканцям селища ДД у разі виникнення надзвичайної ситуації. Висловлюємо подяку за таку важливу допомогу в наш час!

серпень 2022

Щотижневі теоретичні та практичні навчання

вересень 2022

Співпраця з благодійними організаціями в рамках діяльності ТІЦ (Благодійний фон DORCAS)

грудень 2022

В рамках діяльності ТІЦ в закладі пройшли випробування якості  роботи "буржуйки" та її технічної спроможності. Представники групи з приготування їжі не тільки заміряли час приготування страви та кількість осіб, яких можна забезпечити гарячим харчуванням у разі потреби, а й гостинно запросили на частування.