З 23.01.2023 по 27.01.2023 рік провдено у закладі години спілкування щодо протидія насилля та булінгу.

12.10.2020 учні Запорізької гімназії №77 прослухали цікаві та корисні лекції щодо профілактики шкільного булінгу. Лектор - Лихачов Віталій Володимирович, майор поліції, викладач Запорізького Центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя) ДДУВС.

Адміністрація школи вдячна директору ЗОМГО "Молодіжна поліцейська Академія" Назаренко М.М., старшому інспектору ВОС Скрипець О.В. та всім організаторам за якісний, проведений на високому професійному рівні захід та можливість виховання законослухняних громадян серед учнівської молоді.

Дитячі роботи

БУКЛЕТ: автор Тетяна Селезньова учениця 8-Б класу

Рекомендації психолога

РЕКЛАМНИЙ РОЛИК "Стоп-насилля": автор творча група під керівництвом Калиновської Маргарити Едуардівни