З 2020 року учні, вчителі та керівники Запорізької гімназії №77 беруть участь у програмі SELFIE. Інструмент SELFIE має на меті сприяти саморефлексії щодо використання цифрових технологій для навчання. SELFIE було розроблено Європейською Комісією разом із міжнародною командою експертів.

Ми прагнемо рухатися вперед!

SELFIE-звіт 2020-2021.pdf

Звіт SELFIE

Звіт SELFIE об’єднує та порівнює погляди керівників, вчителів та учнів нашого закладу. Як справжнє "селфі", інформація, зібрана в SELFIE, надає школі знімок того, де перебуваємо на даний момент стосовно стратегії та практик використання цифрових технологій в освітньому процесі. Це може бути гарною основою для виявлення та обговорення сильних та слабких сторін, для створення стратегічного плану цифрової трансформації, для вдосконалення використання цифрових технологій для навчання.

Чекаємо на думку кожного стосовно припозицій та рекомендацій по цифровізації закладу освіти.

Саморефлексія “SELFIE”

Існує цілий спектр цифрових інструментів, які дозволяють проаналізувати рівень цифровізації закладу для підтримки освітнього процесу. Одним з них є інструмент "SELFIE ". У 2020-2021 н.р. заклад освіти взяв участь у даному проєкті, який узагальнює та порівнює погляди керівників, вчителів та здобувачів освіти.

Як справжнє "селфі", інформація, зібрана в SELFIE, надає закладу знімок того, де він перебуває на даний момент стосовно стратегії та практики використання цифрових технологій для навчання.

Результати "SELFIE" допомагають розпочати діалог між учасниками освітнього процесу закладу, що є гарною основою для виявлення та обговорення сильних та слабких сторін, а також для розробки стратегічного плану цифровізації з метою вдосконалення використання цифрових технологій для підтримки навчання.

У самоаналізі, який відбувався з 21 квітня 2021 по 7 травня 2021, взяли участь керівники закладу освіти, вчителі та здобувачі освіти:

Наведені нижче цифри показують середнійпоказник відповідей керівників закладу, вчителів та учнів для кожного з розділів: