У 2023-2024 н.р. школа має в наявності 43 комп’ютери. У закладі функціонує два комп’ютерних класи, 1 з них обладнаний  мультимедійним комплексом, сенсорна кімната має інтерактивну дошку. Комп’ютерами оснащені всі навчальні кабінети закладу.  Також заклад має 20 ноутбуків,  20 принтерів, 6 інтерактивних комплексів (кабінети: інформатики, психології, ресурсна кімната, 3 кабінети початкових класів) та інше обладнання згідно таблиці:

Учителі закладу втілюють набуті навички роботи з комп’ютерною технікою в педагогічну діяльність: створюють презентації до уроків, складають тести, розробляють дидактичний матеріал тощо, активно впроваджують сучасні інформаційно-комунікаційні технології.

Локальна мережа закладу об’єднує комп’ютери 2-х НКК та системно використовується на уроках інформатики

Всі кабінети гімназії під'єднанні до мережі Інтернет через дротове та  бездротове з´єднання (WiFi).

У закладі облаштовано чотири сучасних санітарних кімнати ( І поверх -2 кімнати, ІІ поверх - 2 кімнати). Їдальня та санітарні кімнати обладнане електросушарками та бойлерами відповідно до Державних санітарних норм.

Заклад має власну електронну скриньку school@z77.zp.ua та сайт за адресою  www.school77.zp.ua

Інформація про шкільне життя розміщується також на сторінці групи  ЗГ №  77  соціальної мережі Facebook за адресою:

Для автоматизації управлінської діяльності використовується програма для електронного створення розкладу навчальних занять.

У закладі ведеться робота щодо створення єдиного освітнього середовища, впроваджено  «КУРС Школа» - програму автоматизації управлінської діяльності. Постійно оновлюються дані на порталі ІСУО.

Матеріально-технічне забезпечення для інклюзивних класів

Інтерактивне обладнання