Фінансування

Увага!

Безоплатна середня освіта в Україні гарантована Конституцією, і будь-які форми тиску на батьків школярів щодо сплати ними будь-яких коштів є неприпустимими.

Відповідний лист керівникам закладів середньої освіти та керівникам місцевих органів управління освітою розміщено на сайті Міністерства освіти і науки.

Голова правління фонду –
Несмашна Катерина Миколаївна (тел. 220-20-28)

Бухгалтер БФ –
Бублик Інна Григорівна (тел. 220-20-27)

Юридична адреса:
вул. Чарівна 145а, м. Запоріжжя, 69071

Звітність бухгалтерії Благодійного Фонду можна подивитися за посиланням Переглянути

Відповідно до Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організації" у територіальному відділі освіти, молоді та спорту Шевченківського району управління освіти і науки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради діє Благодійний фонд сприяння діяльності навчальних закладів Шевченківського району м. Запоріжжя, створений з метою здійснення благодійної діяльності, спрямованої на:

Благодійний Фонд Сприяння Діяльності Навчальних Закладів Шевченківського району м. Запоріжжя функціонує з 11.03.1997 р. на підставі Статуту.

Формування бюджетних запитів
на 2021 рік

бюджетних запитів на 2020 рік.docx

Звіт фінансування

Реалізація Концепції «Нова українська школа»

Для реалізації всіх напрямків Нової української школи в 2020 навчальному році  було отримано:

-  ремонт кабінету № 8  для учнів 1 класу на загальну вартість 150 000 грн та ресурсної кімнати – 150 000 грн.;

-  закуплено меблів для обладнання кабінету 1 класу № 8 та ресурсної кімнати  (столи, стільці для учнів, шафи)  на загальну вартість 325 899,90 грн;

-  отримано  інтерактивний комплекс  для ресурсної кімнати на суму 85 200 грн;

-  отримано 6 ноутбуків на суму 88 392 грн;

-  отримано дидактичне обладнання в ресурсну кімнату;

Загальна сума коштів, виділених на облаштування 1 класу Нової української школи в 2019-2020 навчальному році в закладі складає 799 491 грн.

-  закуплено обладнання для  учнів 1-го класу каб. № 9 (столи, стільці для учнів) на загальну вартість 59 000 грн

Обладннання для НУШ станом на 25.09.2018 Переглянути

Робота по зміцненню   матеріальної  бази  школи

Благодійний фонд (батьківський) за навчальний рік склав – 27 465 грн. Депутатський фонд  (ремонт шкільного подвір’я, заміна вікон 2 поверху, меблі)  550 000 грн

Міський бюджет  (капітальний ремонт зовнішніх мереж каналізації, заміна труб водопостачання, заміна раковин, зливних бачків) – 13 488 55

Спонсорська  допомога  - 65 650

Невирішеними залишаються проблеми:

1. Матеріально-технічна база кабінетів: фізики, хімії обладнана недостатньо. Потребує оновлення новими препаратами та реактивами, меблями.

2. Спортивна зала потребує оновлення сучасним спортивним інвентарем та обладнанням. Оновлення спортивного майданчику.

3. Закінчити будівництво малого спортивного майданчика.

4. Капітальний ремонт туалетів

5. Продовжити заміну вікон, дверей (міжкоридорних , класних кімнат, кабінетів)

6. Придбання  нових меблів.