Увага! У ЗГ 77 цілодобово працює укриття за адресою вул. Памірська 91 

77_Довідка 77_Про укриття 2022.pdf
Алгоритм дій працівника закладу при виникненні надзвичайної ситуації (1).doc
Памятка ЦЗ.pdf
Плакат №3 Порядок дій під час виникнення надзвичайних ситуацій_Класифікація надзвичайних ситуацій. Радіаційне забруднення.pdf

Експерти ЮНІСЕФ підготували відеоінструкцію для батьків, які обрали для своїх дітей очне навчання у школі. 


Інструкція допоможе говорити про евакуацію під час сигналу сирени в закладі. У такі моменти представники школи повинні діяти злагоджено, а кожен учень мусить розуміти алгоритм власних дій.


МОН разом із ЮНІСЕФ дбає про те, аби кожна школа була безпечною для здобувачів освіти. За таких умов діти зможуть навчатися та розкривати потенціал навіть в умовах війни 

Шановні мешканці Шевченківського району, працівники закладу ЗГN77 активно допомагають нашим захисникам. Тож ми закликаємо всіх небайдужих приєднатися до нас. Кожен може допомогти за своїми можливостями.

Перелік необхідного для наших захисників:

- теплий одяг, шкарпетки, ковдри;

- ремені/джгути;

- каструлі, чайники  металеві, щоб можно на костер;

- інгрідієнти на "коктейль" (скляні пляшки, тканина х/б, масло);

- медичне (фіз.розчин, спирт, йод, зеленка, бинти, перев'язочне);

- продукти довгострокового зберігання;

Давайте допоможемо нашим захисникам разом!

Лист КУ ЦПРПП ЗМР від 31.01.2022 №23.doc

У школі було проведено профілактичну роботу щодо поводження дітей з вибухонебезпечними предметами, які можна знайти на вулиці, зупинках тощо.

Виносимо подяку спеціалістам вибухотехнічного управління ГУНП Криволапову М.М., Коренець С.В. та слухачу МПА Чекаловському О.А. за цікаву лекцію.

А також адміністрація дякує директору ЗОМГО "Молодіжна поліцейська Академія" Назаренко М.М. , старшому інспектору ВОС Скрипець О.В. за організацію заходів.