НОВИНИ

Профорієнтація

Хочеш прокачати себе з української мови та математики? 

Зареєструйся на підготовчі курси, що проводе "Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного уніврситету"

Відстануй-QR код та зареєструйся.


1 вересня. 

Вітаємо з Днем знань! Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується нехай навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед тобою нові двері до мрій, інтересів і рекордів.


Графік консультацій на червень 2023 рік

Шановні батьки та здобувачі освіти! Пропонуємо ознайомитися із графіком консультацій на червень 2023 року, що оприлюднено на сторінці сайту:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1h7FJ7EJfVq2l53ezcde3AiGAD1RMgej_BjPTbuwpTOE/edit#gid=0

Опитування.

Шановні колеги! Просимо прийняти участь у досліджені, що проводиться Міністерством освіти, і взяти участь в анонімному опитуванні щодо  використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання. Пройти анкетування до 20.05.2023. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFaHh_8b1peyILD-k2G7mjcNctbkNuYLM9zLoFxQKg9dJlIg/viewform

Увага! Будьте обережні!

Шановні батьки та діти!
Просимо вас бути обережними під час моніторингу інформації щодо працевлаштування! Пропонуємо ознайомитися із  матеріалами  інформаційно-роз'яснювальної роботи, де ви зможете знайти відповіді на такі питання:  «Примусова праця: як розпізнати та уникнути» та «Переваги офіційного працевлаштування» 

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською стартувала комунікаційна компанія.

Мета компанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

За даними соціологічних досліджень, понад 90% українців мали хоча б один із симптомів тривожного розладу, а 57% перебувають у зоні ризику розвитку ментальних порушень. Українці не мають звички звертатися до фахівця: 31% громадян не вважають свої проблеми достатнього для цього. Зараз це основний бар’єр на шляху звернення по психологічну допомогу.

У межах компанії створено спеціальну сторінку: http://howareu.com , де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров’я – своє та людей поруч.


Канікули

Вітаємо вас із канікулами, які будуть тривати з 25.03.2023 по 02.04.2023. Бажаємо вам відпочити, набратися сил. 

Пам'ятайте: кожен день наближає нас до ПЕРЕМОГИ!

broshura_2.pdf
#Broshura#3_for_A5.pdf

Незабаром розпочнуться весняні канікули з 25.03.2023 по 02.04.2023. Тож, не забувайте про безпеку своїх та оточуючих. Повторіть правила поведінки під час весняних канікул.

Бережіть себе та свою родину!

Сьогодні все наше місто Запоріжжя знаходиться у жалобі, бо через російських окупантів була зруйнована багатоповерхівка. На жаль, є багато загиблих, серед них є діти. Так жертвою обстрілу стала дитина, якій було лише 8 місяців. Ми не забудемо ці жахіття! Ми це запам’ятаємо назавжди! А всі люди, які загинули у цей день, нехай спочивають з миром. Тож давайте вшануємо їх пам’ять хвилиною мовчання.

#росіякраїнатерорист

Професія учителя вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати природні здібності дітей, і, що найголовніше, бачити у кожній з них особистість. Звісно, що така майстерність під силу далеко не кожній людині. Учитель крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний  і професійний рівень, а головне, не зупиняється на досягнутому.

Саме такою творчою, невтомною, креативною, талановитою і непосидючою є наша колега – Макухіна Марина Юріївна. Сміливо і впевнено вона продемонструвала свій фаховий рівень, загальну культуру, педагогічний досвід та незмінне ставлення до своєї роботи та учнів у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2023”. Рішенням фахового журі  конкурсу  у номінації “Початкова школа” Марина Юріївна посіла IІ місце.

Шановна наша колежанко! Прийміть найщиріші й теплі привітання з чудовим результатом! Бажаємо Вам подальших успіхів і здобутків! Сподіваємося, що конкурс розкрив перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та професії! Ви – наша гордість! Так тримати! І з таким же настроєм і завзятістю крокуйте вперед до нових перемог та вершин! 

МІФічінмй тиждень

Завершився МІФічний тиждень. Вітаємо наших переможців:

День єднання України

Впродовж довгого часу у нашій гімназії проводились різні заходи направлені на національно-патріотичне виховання здобувачів освіти. Завдяки цьому зараз випускники гімназії є справжніми патріотами, багато з них стоїть на захисті  України як щит, а підростаюче покоління підтримує дух нашої країни та наших захисників.

Сьогодні День єднання України.  Ми закликаємо всіх небайдужих долучатися до патріотичних акцій і заходів заради підтримки та скорішої Перемоги нашої рідної України!

#разомдоперемоги

МІФчний предметний тиждень

Розпочинається тиждень математики, інформатики, фізики!!!

Тож пропонуємо учням всіх класів долучитися до спільноти Предметний тиждень МІФ  та виконати цікаві завдання. Зацікавлених чекають заохочення(flirt)(trophy) https://classroom.google.com/c/NTYyNzY1MTQ4ODA5?cjc=eklhgop

7 лютого – Всесвітній День безпечного Інтернету. 

Ми живемо у час інформаційно-комунікаційних технологій. Тому кожна людина повинна вміти фільтрувати та використовувати лише перевірену інформацію, щоб не стати жертвою шахраїв або пропаганди. Саме тому ми закликаємо наших здобувачів освіти та всіх наших читачів ретельно перевіряти джерела з яких ви черпаєте свій потік інформації. 

Використовуйте лише перевірену інформацію! 

#Гімназія№77-мотивує

Тиждень початкової школи

Тиждень початкової школи пройшов під гаслом "Переможна дистанційка". Наші найменші здобувачі освіти долали всі труднощі сьогодення і з дитячим оптимізмом та хорошим настроєм  пройшли випробування у квесті "Все про все", виконали завдання від Ґаджика та Родзинки, спостерігали за сезонними змінами та створили  сніговий калейдоскоп  фігур, подарували пернатим друзям годівнички, виготовили Долоньки Перемоги для захисників, повторили правила безпечної поведінки з відважним псом Патроном, вивчили  безліч нових руханок. Наші діти - незламні й непереможні! Дитяча усмішка безцінна!

Пункт незламності

В нашому місті постійно оновлюється обладнання в Пунктах Незламності. Наш пункт не став виключенням.

Завдяки допомозі наданій благодійним фондом "Посмішка ЮА", за підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" та за фінансування Європейського Союзу наш заклад отримав і встановив 8 пічок- буржуйок. З їх допомогою  можна обіграти приміщення та приготувати їжу мешканцям селища ДД у разі виникнення надзвичайної ситуації. Висловлюємо подяку за таку важливу допомогу в наш час!


Допомога для ЗСУ та мешканців Донеччини

Дуже дякуємо усім, хто приєднався до нас, хто допомагає!

Віримо у нашу перемогу!

Слава Україні!

Героям слава!

Слава ЗСУ!

Україна понад усе! 


Онлайн-квест "З Україною в серці"

В рамках місячника національно-патріотичного виховання 23.01.2023 у Запорізькій гімназії № 77 відбувся тімбілдінг серед вчителів з метою відпрацювання всіх необхідних навичок якими має володіти вчитель під час воєнного стану. Також здобувачі освіти 1-9 класів взяли участь у онлайн-квесті «З Україною в серці» спрямованим на формування національно-патріотичного виховання.

В наш час особливо важливо вміти надавати домедичну допомогу, долати стрес  та вміти правильно поводитись в екстрених випадках — це може врятувати життя. Навчитися базових правил бажано кожному. Після Перемоги, у мирному житті, це теж не буде зайвим. Тому співробітники та здобувачі освіти нашої гімназії  з задоволенням беруть участь у різноманітних заходах з метою вдосконалення навичкок сьогодення.


Відкрито Пункт Незламності

Через ракетні обстріли  в Запоріжжі  відбуваються масові відключення електроенергії. Мешканці міста на кілька годин, а то й діб залишаються без світла, води, тепла та зв’язку. Для того, щоб зарадити ситуації, у багатьох закладах відкриваються Пункти Незламності. Наша гімназія відсьогодні  увійшла до  списку місць, де місцеві мешканці у разі потреби можуть зігрітися, зарядити телефон, отримати першу медичну допомогу. В так званому  “острівці безпеки”  нашої гімназії ви  можете бути забезпеченні опаленням, водою, світлом, мобільним зв'язком, доступом до інтернету, живленням для мобільних пристроїв, місцем для відпочинку, всім  необхідним для мами і дитини, засобами першої допомоги.


Канікули зимові

Згідно Протоколу №2 від 29.08.2022  у ЗГ № 77 розпочато замові канікули, що триватимуть з 24.12.2022 по 08.01.2023 р.


Діяльність ТІЦ

В рамках діяльності ТІЦ в закладі пройшли випробування якості  роботи "буржуйки" та її технічної спроможності. Представники групи з приготування їжі не тільки заміряли час приготування страви та кількість осіб, яких можна забезпечити гарячим харчуванням у разі потреби, а й гостинно запросили на частування. Дякуємо всім, хто долучився до даного заходу! Разом до Перемоги! 

Результати інтернет-олімпіади з хімії

Завершилася XV Всеукраїнська інтернет-олімпіада від освітнього проєкту "На Урок". Осінь-2022. Вітаємо вчителя хімії Серговську Т.С. та переможців з хімії: Гамору Микиту, Смолу Євгенія, Крюковську Анастасію  - учнів 7А класу- дипломи II ступеня; Доновську Анастасію, ученицю 9А класу - диплом III ступеню.  Дякуємо учням Токмаковій Аліні, 7А: Лазаревой Віталіні, Цукан Діані, 9Б, Вечірко Єлизаветі, 9А за участь в олімпіаді. Діти, ви молодці! 

Підтримка наших захисників

Сьогодні кожен українець незважаючи на свій вік, робить величезний внесок у нашу Перемогу. Ми постійно дякуємо нашим Героям. Наші воїни обороняють та звільняють наші міста. Ми їм за це безмежно вдячні. Саме тому здобувачі освіти Запорізької гімназії № 77 зробили оберіги та малюнки для захисту та підтримку наших героїв. Йдемо до перемоги разом! Слава Україні! 

Домедична допомога

В наш час особливо важливо вміти зупиняти кровотечу та надавати іншу домедичну допомогу — це може врятувати життя. Навчитися базових правил бажано кожному. У мирному житті це теж не буде зайвим. Тому співробітники нашої гімназії з задоволенням долучилися до курсу, були вмотивовані та зацікавлені отримати нові  навички надання першої домедичної допомоги. Вдячні команді професіоналів навчально-тренувального центру з тактичної медицини "КоЛеСо", які допомогли освоїти багато нових корисних знань та вмінь! 

День української писемності

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни. Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Це свято було встановлено указом Президента України 6 листопада 1997 року. Зазвичай в цей день вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія, відзначають найкращих популяризаторів українського слова та проводять Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до якого приєднуються навіть українці, які живуть за кордоном. 

В умовах воєнного стану заклади освіти Запоріжжя стали територіальними інформаційними центрами - ТІЦами.

Якщо виникне надзвичайна ситуація, мешканці селища ДД завжди можуть звертатися до гімназії №77, бо саме тут знаходиться ТІЦ, де Вам нададуть усю необхідну інформаційну допомогу та психологічну підтримку.

На базі ТІЦу:

Не панікуйте.

Зберігайте спокій.

Нам важко, але нас не зламати.

Зараз у кожного свій фронт і разом ми обовʼязково переможемо.

від 12 липня 2022 р. Акт оцінки об'єкта щодо можливості його використання  для укриття населення як найпростішого укриття був підписаний у присутності заступника голови районної адміністрації Олексія Петровича Руденка та директора ЗГ № 77 Казанцева Антона Федоровича 

77_Довідка 77_Про укриття 2022.pdf

Всесвітній день прибирання World Cleanup Day

Всесвітній день прибирання World Cleanup Day відбувся в Україні 17 вересня 2022 року о 10.00 в 24 областях разом із мільйонами учасників із 191 країни світу.

Наші працівники теж долучилися до акції. Велика їм подяка!!!Facebook

Отримати статус закладу – це чудове досягнення!

Станом на 01.09.2022 наш заклад отримав статус “Заклад освіти - учасник програми Google for Education” із відповідним присвоєним номером UA-DGTfE-08-22-00055.

Протягом року заклади освіти, педагогічні колективи яких успішно завершили навчання за програмою з показником понад 50% від загальної кількості працівників, отримають спеціальний статус “Заклад освіти - учасник програми Google for Education” / Google for Education Participating School.
#UA_GDTfE

#Гімназія77мотивує

1 вересня – День знань

Сьогодні насправді чарівний день, бо сьогодні 1 вересня – День знань. Саме в цей день хтось вперше стає школярем, а хтось просто повертається після відпочинку у рідні стіни. І хоч цей навчальний рік ми починаємо на відстані, але впевнені, що він буде яскравим. Ніхто не каже, що простим, але з купою емоцій та яскравих спогадів. Хоч ми будемо бачити один одного через монітор, але навіть це не буде нам поміхою  посміхатися та йти до своїх мрій. Дуже сподіваємось, що дуже скоро буде наша Перемога і нарешті ми зберемось нашою великою родиною ЗГ №77  на подвір’ї нашої любої гімназії.  Зі святом вас! Ну і звичайно, наші любі діти та їх батьки, ваші вчителі приготували для вас маленький подарунок – відео привітання. Тож гарного перегляду, ми вас дуже любимо. До зустрічі! 

Оголошення!

З 1 вересня  2022 року освітній  процес у Запорізькій гімназії №77 буде здійснюватися засобами дистанційних технологій (Classroom, Google Meet) деталі.
Запорізька гімназія №77 забезпечує здобуття освіти відповідно до Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 12.01.2016 № 8 (зі змінами)


З Днем пам'яті захисників України!


Сьогодні День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої землі. Низький уклін всім, хто не скорився і заплатив найвищу ціну за свободу та майбутнє нашої держави. Пам’ять про їхній подвиг завжди житиме в наших серцях і даватиме сили для того, щоб продовжувати боротьбу за нашу свободу. Вічна памʼять полеглим українським героям!

Слава Україні! Героям слава.

З днем Незалежності України!

Нехай свобода мислити і діяти буде вашою перевагою. Бажаю відчувати її в роботі, у відносинах і в житті. Процвітання вам, вашій родині і країні! Будьте незалежні і вільні у всіх своїх проявах! 

З днем Конституції!

З Днем Конституції! З Днем народження нашого Основного Закону!

Україна – країна сильних та вільних людей, які не лише знають і цінують свої права та свободи, а ще й вміють відстоювати їх на усіх фронтах.

Тому перемога буде нашою!

Слава Україні!Звіт директора 2021-2022 н.р.

Шановні учасники освітнього процесу, у п'ятницю 17.06.2022 о 17.00 у форматі конференції буде проведено звітування директора. Запрошуються всі бажаючі

Звіт директора

Пʼятниця, 17 червня · 17:00 – 18:00пп

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/zkb-bpgi-qai

Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: ‪(US) +1 402-762-0298‬, PIN-код: ‪721 661 181‬#


Шановні батьки майбутніх першокласників!

Оголошується набір вихованців у 2021-2022 н.р.

Наша гімназія радо зустріне, огорне теплок кожну дитину, яка прийде до нас навчатися. Ми будемо створювати всі можливі умови навчання та розвитку наших дорогих першачків! 

Пропонуємо Вам отримати більш детальну інформацію на сторінці "Майбутнім першокласникам"


про зарахування учнів із числа внутрішньо переміщених осіб у ЗГ №77

До навчання у закладах загальної середньої освіти громади незалежно від обраного формату можуть долучатися, ми запрошуємо долучатися, також учнів з числа внутрішньо переміщених осіб, які можуть тимчасово відвідувати школи за місцем тимчасового перебування відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2022 № 1/3371-22 «Про організацію освітнього процесу».
Більш детальну інформацію можна отримати на сторінці "Батькам"


Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу, з 30.03.2022 відновлюється Освітній процес в закладі освіти м. Запоріжжя.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу) згідно рішення педагогічної ради від 29.03.2022 року протокол № 13
Шановні учасники освітнього процесу!

З 14.03.2022 року освітній процес в ЗГ №77 тимчасово призупиняється згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації  та рішення педагогічної ради від 11.03.2022 року протокол № 12

Адміністрація ЗГ 77

Хочете захистити свій дім? Заповніть анкету


Йде 16-й день війни в Україні. 


Зараз кожен може допомогти захисту Запоріжжя.


Добре готуєш, гарно пишеш, вмієш водити авто або надавати медичну допомогу? Наразі будь-які ваші таланти та вміння потрібні як ніколи раніше!


Щоб зрозуміти, як саме ви можете допомогти, зробіть наступне:


✔️ Перейдіть за посиланням https://forms.gle/18PeD2HEAvFRdKAE6  

✔️ Заповніть анкету

✔️ Вкажіть ПІБ, контакти

✔️Зазначте професію або вид роботи, яку можете виконувати, і в який спосіб (з дому чи готові прийти/приїхати та зручний час)

 ✔️ Все! Ви вже майже на варті рідного Запоріжжя!


Заповнюйте анкету онлайн вже сьогодні або приходьте та отримуйте усю необхідну інформацію у Територіальних інформаційних центрах. Від завтра вони розпочнуть свою роботу у всіх районах міста і працюватимуть щоденно, починаючи з 11.00. 


Приєднуйтесь до команди, що наближає Україну до перемоги!

А.Куртєв

Наша школа - інформаційний центр


школи міста стають інформаційними центрами. Наш заклад один із них.  Що це таке?

Тут щодня із 11:00 можна отримати інформаційну допомогу, дізнатися актуальні новини Запоріжжя. Таким чином міська влада створює єдину систему підтримки.

Центри допомагатимуть усувати негативні наслідки у разі надзвичайних ситуацій та у випадку відсутності будь-яких засобів зв’язку.

Тримаймося та підтримуємо один-одного!


#освіта_ZP_Україна_в_серці

У такий скрутний момент ніхто не може залишатися осторонь. Педагогічний колектив #Запорізькагімназія77, батьки, громадськість нашого мікрорайону кожен як може наближає мить ПЕРЕМОГИ.

Народ з такою глибокою, чутливою, щедрою і щирою душею має неабиякий потенціал, щоб подолати труднощі, вистояти перед ворогами, вибудувати гідне майбутнє.

По всій країні дзвонять дзвони

молитви в серці за синів

Ми вже не порізнь, ми - єдині

І хто б там що не говорив.

Ми в себе вдома, ми - родина

весь світ у шоці прозріва.

Не скорить демон Україну

все Небо нам допомога!

Єдність, гідність, віра в перемогу, безстрашність та любов до рідної землі, до рідної держави керує вчинками величного українського народу!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

В ці складні дні наші діти, в не менш складних обставинах. Вони знаходяться поруч і їм так само страшно, а може навіть більше.

Велике прохання, дайте їм можливість трошки відволіктись від новин та обговорень дорослих, включіть їм хоча б на пів годинки українську казку!!

Так ви зможете трошки зменшити напругу у дитини і самі відволіктись від новин.

За посиланням нижче доступно багато українських аудіо казок, посилання працює на будь якому пристрої, та ми будемо підтримувати роботу, доки буде така можливість.

Оголошення!

Шановні мешканці Шевченківського району, працівники закладу ЗГN77 активно допомагають нашим захисникам. Тож ми закликаємо всіх небайдужих приєднатися до нас. Кожен може допомогти за своїми можливостями.

Перелік необхідного для наших захисників:

- теплий одяг, шкарпетки, ковдри;

- ремені/джгути;

- каструлі, чайники  металеві, щоб можно на костер;

- інгрідієнти на "коктейль" (скляні пляшки, тканина х/б, масло);

- медичне (фіз.розчин, спирт, йод, зеленка, бинти, перев'язочне);

- продукти довгострокового зберігання;

Давайте допоможемо нашим захисникам разом!

Згідно Протоколу № 11 засідання педагогічної ради від 26.02.2022 ЗГ 77 внесено зміни  до режиму роботи гімназії: оголошення канікул на два тижні з 28.02.2022 на підставі Рішенням місцевої комісії з питань ТЕБ та НС м. Запоріжжя «Про вжиття додаткових заходів у зв’язку з введенням на території України воєнного стану» (протокол від 26.02.2022 № 10) 


ЗГ 77 Протокол № 11 засідання педагогічної ради від 26.02.2022

Лист робота.pdf
изображение_viber_2022-02-25_12-53-11-657-конвертирован.pdf

Увага!

Шановні учасники освітнього процесу, з 07.02.022 року в закладах освіти м.Запоріжжя (відповідно  рішення Обласної комісії з питань ТЕБ

- 1 -4 класи очна форма навчання.  Навчальні заняття будуть проводитися з дотриманням протиепідемічних вимог.

-     5-9 класи дистанційна форма навчання.

Велика відповідальність покладається на батьків з питання контролю за станом здоров’я дитини – щоденний моніторинг температури. Діти з ознаками респіраторних захворювань (нежить, кашель, температура) до закладу прийматися не будуть.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Будьте відповідальними, бережіть своє здоров’я і здоров’я оточуючих!

Увага!

У зв'язку з перевищенням "порогу" захворюваності по ГРВІ з 02.02.2022 р. до 04.02.2022 р. наша гімназія працює в такому режимі: 

- 1 -4 класи очна форма навчання.  Навчальні заняття будуть проводитися з дотриманням протиепідемічних вимог.

-     5-9 класи дистанційна форма навчання.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Розклад синхронних уроків дивіться за посиланням.
Бережіть себе і своїх рідних, не хворійте!

Інформація для випускників 9-х класів та їх батьків: Більш детально можна ознайомитися за посиланням: https://www.school77.zp.ua/учням/профорієнтація

Запрошення на навчання 10 клас.pdf
Оголошуємо набір у 1 класи..pdf

Оголошення

з 22.11.2021 р. наш заклад працює у очному режимі:

Шановні учасники освітнього процесу, з 11.05.2021 року встановлено очне навчання для здобувачів освіти 1-9 класів.

Навчальні заняття будуть проводитися в очній формі, з дотриманням протиепідемічних вимог, урахуванням принципу віддаленого розміщення навчальних кімнат для мінімізації контактів учасників освітнього процесу.

Велика відповідальність покладається на батьків з питання контролю за станом здоров’я дитини – щоденний моніторинг температури, Діти з ознаками респіраторних захворювань (нежить, кашель, температура) до закладу прийматися не будуть.

Будьте відповідальними, бережіть своє здоров’я і здоров’я оточуючих!

Інформацію щодо графіка прибуття учнів та маршруту руху по школі, розкладу дзвінків, графіком харчування та графіком провітрювання кабінетів ви можете знайти за посиланням

У школі забезпечено дотримання всіх протиепідемічних норм. Нагадуємо про обов'язкове дотримання масочного режиму для учнів 5 - 9 класів. Не забуваємо про змінне взуття!
Чекаємо на Вас у стінах гімназії!

Увага

з 15.11.2021 р. до 19.11.2021 р. наш заклад працює у такому режимі:

- 1 -4 класи очна форма навчання.  Навчальні заняття будуть проводитися з дотриманням протиепідемічних вимог.

-     5-9 класи дистанційна форма навчання.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Розклад синхронних уроків дивіться у таблиці яка зазначена нижче.

Профорієнтація

Учні 8-9 класів нашої гімназії вдячні організаторам за цікаву екскурсію ""Мотор Січ" - "Надія" на майбутнє!"

Діти ознайомилися з історією та напрямками діяльності АТ "Мотор Січ". Їм було продемонстровано практичне функціонування сучасного цифрового обладнання щодо виробництва елементів конструкції повітряних суден та двигунів. Також були продемонстровані зразки повітряних суден та двигунів, які вироблені АТ "Мотор Січ"".

Вихованці зустрілися з представниками ВПУ № 27, ВПУ "Моторобудівник" (№ 20), Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка, які провели з ними цікаву та корисну профорієнтаційну бесіду.

Ця екскурсія вразила та надихнула підлітків на планування свого майбутнього!

Увага!

Відповідно до протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ №44 від 05.11.2021: у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації наказано з 08.11.2021 і до особого розпорядження організувати в усіх закладах середньої освіти м. Запоріжжя дистанційне навчання для здобувачів освіти 1-9 класів.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Здоров'я наших дітей - це найцінніше! Не хворійте, будь ласка!!!

З повагою колектив ЗГ №77.

Увага!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.10.2021 №1/9-569, листа департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 26.10.2021 № 4106/03.2-14, та протоколу позачервого засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м.Запоріжжя від 27.10.2021 №40.

 У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації в місті серед працівників та здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти міста на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 департамент освіти і  науки Запорізької міської ради рекомендує керівникам закладів освіти вжити заходів щодо продовження осінніх канікул у закладах загальної середньої освіти до 07.11.2021.

Увага!

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в місті, термін осінніх канікул у Запорізьких школах  подовжено  з  23.10.2021 р. по 31.10.2021 поточного року.

посилання на Департамент освіти і науки Запорізької міської ради (офіційна група)

Безпека на канікулах

18 жовтня 2021 р. класні керівники Запорізької гімназії № 77 провели спільну з учнями он-лайн зустріч "Бережи себе".
Говорили про правила безпечної поведінки, ділилися планами, як цікаво і безпечно провести осінні канікули.
Вчителі використовували матеріали освітніх онлайн ресурсів.
Не хворійте, бережіть себе иа своїх близьких!

Увага!

Відповідно до рекомендацій МОН та органів місцевого самоврядування, у зв'язку з "червоною зоною", осінні канікули переносяться  з  18.10.2021 р. по 24.10.2021 р. 

посилання

День захнисників та захисниць України.

До Дня захисників та захисниць України серед здобувачів освіти 8-9 класів було проведено патріотичний захід " Ерудит", в якому діти змогли проявити себе в різних цікавих та пізнавальних конкурсах. Вітаємо команду переможців 9-А класу!

Здобувачам освіти 1-7 класів було запропоновано  відвідати тематичну виставку в бібліотеці закладу, присвячену Дню українського козацтва.

Тиждень "Спринту та метання".

У нашій гімназії пройшов тиждень "Спринту та метання"! Здобувачі освіти 5-9х класів активно приймали  участь в змаганнях, боролися за право стати кращими серед кращих ! Ми завжди знали, що у нас навчаються найшвидші, найспритніші, найспортивніші, найкреативніші та найрозумніші діти - саме на цьому тижні освітяни довели це ще раз! 

Гуманне ставлення до тварин.

З метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, відповідальності за приручених тварин в 1-х класах пройшли уроки з теми: «Гуманне ставлення до тварин».

     Наші маленькі вихованці поділилися фото своїх домашніх  улюбленців та створили фото-виставку. Девізом даної діяльності стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері, які звернені до всіх нас: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив».

Світ шахів

Шановні діти та батьки запрошуємо Вас до захоплюючого світу ШАХІВ!

Гра в шахи дуже корисна не тільки для дорослих, але і для дітей. Хлопчики і дівчатка, знайомі з цією грою, успішно навчаються і швидко засвоюють нову інформацію. До того ж, сьогодні немає необхідності шукати партнера і всюди носити з собою шахову дошку. Грати в шахи можна навіть на комп’ютері або телефоні. Так що ваша дитина може робити це в будь-який час і в будь-якому місці. Саме цьому ми пропонуємо Вам долучити своїх дітей та долучитися самим до однієї з найпопулярніших ігор світу!

Навчимо! Розкажемо!  Покажемо! 

Реєструйтеся за посиланням: посилання

Батьківські збори

Дбаємо про майбутнє разом!

28 вересня  на одному подиху  відбулася зустріч директора гімназії Казанцева Антона Федоровича з головами батьківських комітетів. Зустріч пройшла у формі жвавого діалогу.

В ході зустрічі батьки ознайомилися зі змінами в гімназії, дізналися про виконані ремонти, перспективні цілі і задачі на 2021-2022 н.р. Розповіли про гурткову роботу в закладі.

А також спланували роботу на 2021-2022 н.р.

Захід пройшов з дотриманням всіх карантинних обмежень.


День туризму

Всесві́тній де́нь тури́зму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою популяризації туризму. Це свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника. Здобувачі освіти нашої гімназії мали змогу не просто приєднатись до свята, а й бути його безпосередніми учасниками, здолавши всі перешкоди та виконавши всі складні завдання туристичного спрямування.  Ви - найкращі!!!

Висловлюємо подяку за організацію свята керівнику гуртка з пішохідного туризму Бебешко  С.Я.!

Конкурс "Вакциновані й відкриті"

Наша Запорізька гімназія № 77 долучилась до конкурсу "Вакциновані й відкриті", організатором якого є Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Важливою умовою конкурсу є вакцинація понад 80% співробітників навчального закладу.

Дбаємо про своє здоров'я та здоров'я оточуючих та сподіваємось на перемогу!

#ВакцинованіВідкриті 


Selfi!

1 вересня - День знань! Це означає, що перші класи прийшли до нашої родини, та вперше переступили поріг школи, вперше відвідали урок. Сьогодні ми прийняли до нашої родини найкращих учнів, успіхів вам!

Ну, а наші дев'ятикласники востаннє почули перший дзвоник в стінах рідної гімназії. Та пішли на свій перший урок.

2-8 класи, після свого першого уроку, пройшли веселий квест. Ну і звичайно почули свій перший дзвоник.

Дякуємо за привітання нашим друзям з ЗОГМО "Молодіжна поліцейська академія"!

Нащі любі діти та їх батьки! Ми бажаємо вам успіхів в цьому навчальному році! Ви в нас найкращі! Зі святом знань!

#ЗГ_77_ДеньЗнань


День знань!

1 вересня - День знань! Це означає, що перші класи прийшли до нашої родини, та вперше переступили поріг школи, вперше відвідали урок. Сьогодні ми прийняли до нашої родини найкращих учнів, успіхів вам!

Ну, а наші дев'ятикласники востаннє почули перший дзвоник в стінах рідної гімназії. Та пішли на свій перший урок.

2-8 класи, після свого першого уроку, пройшли веселий квест. Ну і звичайно почули свій перший дзвоник.

Дякуємо за привітання нашим друзям з ЗОГМО "Молодіжна поліцейська академія"!

Нащі любі діти та їх батьки! Ми бажаємо вам успіхів в цьому навчальному році! Ви в нас найкращі! Зі святом знань!

#ЗГ_77_ДеньЗнань


Дні науки у Запоріжжі

5 – 6 червня 2021 року у м. Запоріжжя відбудеться науковий захід «Дні науки», партнерами якого є КУ Запорізький обласний центр молоді, БО «Карітас України», Caritas Germany, Запорізький національний університет, Запорізький державний медичний університет, НУ «Запорізька політехніка», ПНЗ «ЦНТТМ «Політ», Музей архітектури, Шаховий клуб «Фура 41», Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця, Лабораторія «Diagen», Археологічна експедиція Мамай–гора. Організатор заходу ГО «Наукова унія».

Захід відбудеться 5 – 6 червня 2021 року з 11.00 до 17.00 на базі КУ Запорізький обласний центр молоді на публічному просторі, з дотриманням необхідних протиепідемічних заходів, за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49 (орієнтир площа Фестивальна). 

Мета заходу: познайомити сучасну молодь з українськими науковцями і досягненнями української та світової науки; боротьба з псевдонауковими упередженнями, підіймання важливих питань критичного мислення у громаді задля сталого розвитку та налагодження комунікації між дослідниками–суспільством–владою, поліпшення образу вченого.

В програмі заходу майстер-класи, виставки, інтерактивні експерименти, тощо. 

Програма наукового заходу додається.

Запрошуємо педагогів,  учнів та їх батьків  взяти участь в заході «Дні науки».

розклад дні науки 5-6 червня.pdf

Детальніше за посиланням: Звіт 

Звіт директора гімназії

З метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації, реалізації положення про загальноосвітній навчальний заклад, керівники навчальних закладів мають щороку звітувати про свою діяльність. Тому 01.06.2021 року пройшов звіт директора Запорізької гімназії №77 Казанцева Антона Федоровича.  Роботу керівника оцінили як задовільну. Дякуємо учасникам заходу за участь та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Літо! Літо! Літо!

Канікули – це радісні дні, які завжди з нетерпінням чекають діти. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок та закликаю завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб відпочинок не був зіпсований. 

Майбутнім першокласникам!

Запорізька гімназія №77

оголошує набір дітей до 1 класу на 2021-2022 н. р.


До послуг Ваших дітей:


досвідчені вчителі, вихователі, уважний персонал;

робота  гуртків за інтересами та співпраця зі спортивними секціями у другій половині дня на безоплатній основі;

робота груп продовженого дня  до 17-30 на безкоштовній основі;

відкриття спеціального класу з проведенням посилених корекційно - розвиткових занять (з безкоштовним харчуванням);

психологічний супровід освітнього процесу.

Мова навчання – українська!

Пришкільні табори.

Шановні батьки, доводимо до Вашого відома, що в Шевченківському районі з червня почнуть працювати пришкільні табори на базі шкіл 65, 4, 52, 95, 101, 60, 64, 111, 18. Якщо Ви бажаєте записати дітей до цих таборів або дізнатись більш детальну інформацію, звертайтесь до класного керівника. 

Вітаємо нашу гімназію!
Ми створили наш герб.

Герб школи - символ розвитку і руху вперед.

Основа це кольори гербу Запоріжжя, адже ми виховуємо справжніх козаків та козачок.

Недаремно дуб вважають Світовим Деревом, від якого почалося все живе на Землі. Для наших Пращурів він став символом Роду.

Чесність, гідність, добро, повага, єдність, освіта - це ключові цінності нашої гімназії.

Герб школи ми створювали спільними силами, ділилися своїми ідеями та побажаннями. Найбільш влучним був Гаура Ростислав. Він отримав персональну чашку з гербом гімназії. Молодець! Так тримати!

SELFIE-звіт.pdf

Звіт SELFIE

Звіт SELFIE об’єднує та порівнює погляди керівників, вчителів та учнів нашого закладу. Як справжнє "селфі", інформація, зібрана в SELFIE, надає школі знімок того, де перебуваємо на даний момент стосовно стратегії та практик використання цифрових технологій в освітньому процесі. Це може бути гарною основою для виявлення та обговорення сильних та слабких сторін, для створення стратегічного плану цифрової трансформації, для вдосконалення використання цифрових технологій для навчання.

Чекаємо на думку кожного стосовно припозицій та рекомендацій по цифровізації закладу освіти.

ПДР

співпрацюємо з ЗЦППП «Академія поліції» ДДУВС.

Щиро вдячні за проведені лекції Копанєву Юрію Володимировичу.

Здобувачі освіти 1-х та 4-х класів дізналися більше про правила дорожнього руху.

Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу, 01.06.2021 відбудеться звітування директора запорізької гімназії № 77. Звітування буде відбуватись у форматі ZOOM конференції - запрошуються всі бажаючі

Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу рішенням педагогічної ради ЗГ № 77 (протокол № 18) від 07.05.2021 з 11.05.2021 року встановлено очне навчання для здобувачів освіти 1-9 класів.

Навчальні заняття будуть проводитися в очній формі, з дотриманням протиепідемічних вимог, урахуванням принципу віддаленого розміщення навчальних кімнат для мінімізації контактів учасників освітнього процесу.

Велика відповідальність покладається на батьків з питання контролю за станом здоров’я дитини – щоденний моніторинг температури, Діти з ознаками респіраторних захворювань (нежить, кашель, температура) до закладу прийматися не будуть.

Будьте відповідальними, бережіть своє здоров’я і здоров’я оточуючих!

Інформацію щодо графіка прибуття учнів та маршруту руху по школі, розкладу дзвінків, закріплених кабінетів за класами, графіком харчування та графіком провітрювання кабінетів ви можете знайти за посиланням

У школі забезпечено дотримання всіх протиепідемічних норм. Нагадуємо про обов'язкове дотримання масочного режиму для учнів 5 - 9 класів. Не забуваємо про змінне взуття!
Чекаємо на Вас у стінах гімназії!


З повагою колектив ЗГ №77.

“#Не_ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті”

В рамках проєкту #stop_sexтинг 27.04.2021 року у 8-А класі було проведено урок “#Не_ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті” #stop_sexтинг (за допомогою @stopsextingua. Мета уроку: розвинути навички стійкості та емоційне відновлення учнів середньої школи після взаємодії зі шкидливом контентом. 

Приєднуйтесь до нас!

Матеріал для проведення уроку можна отримати за посиланням: https://stop-sexting.in.ua/ne_vedys-proyavy-svoyu-stijkist-v-interneti/ 

Увага! Вакцінація проти COVID-19

Інформація про вакцини.pptx

Ми беремо участь у проєкті SELFIE

Європейський освітній фонд у партнерстві з Об’єднаним дослідницьким центром Європейської Комісії, у тісній співпраці з Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації запускає пілотний проєкт SELFIE.

Вперше в Україні 60 шкіл пройдуть оцінку впровадження цифрових технологій за допомогою SELFIE і НАШ заклад: Запорізька гімназія № 77 - один з них!!!

20.04.2021 р. відбувся вебінар із представниками проекту з ЄвроСоюзу та модераторами областей в якому брали участь Казанцев А.Ф. - директор ЗГ 77, Макухіна М.Ю. - заступник директора, Дмитрук О.В. - вчитель інформатики.

Наразі зараз триває анкетування до 07.05.2021 здобувачів освіти та педагогічних праціників. Аналіз результатів якого нададуть можливість планувати подальшу роботу.

МІФічний тиждень

Тиждень математики, інформатики, фізики (12.04.2021-16.04.2021) завершено. Захід відбувся в онлайн-формі. Діти розв’язували логічні завдання, проходили web-квест, під час якого шукали відповіді на питання пов’язані з цікавими фактами предметних галузей, брали участь у творчих конкурсах: фантазували та моделювали з пластелину комп’ютерні віруси, моделювали з геометриних фігур «царівну математики», створювали відео-ролики та інше.

Всі учасники отримали сертифікати, що підтверджують участь у тижні та свідчать про кількість пройдених етапів змагань. Вихованці мають можливість обміняти результати цих змагань на справжні бали за обраними предметами (математика, фізика, інформатика). Також 5 перших фіналістів отримають призи, а саме:

Селезньова Тетяна – 8-Б

Багаєва Анна – 8-А

Шустер Карина – 8-А

Дмитрук Володимир – 7-Б

Трюх Євген – 6-А

Сайт МІФічнний тиждень https://cutt.ly/Ac4lbD5

Оголошення!

Інтернет - це не лишень джерело інформації, а й місце, де ховається безліч небезпек. Ви хочете дізнатись як зробити користування “всесвітньою павутиною” безпечним для вашої дитини і вберегти її від кіберзлочинців?

Запрошуємо батьків та дітей 12-16 років на онлайн-зустріч “Небезпечний інтернет. Про що треба знати дітям і дорослим”

Під час зустрічі ви:

Розглянете приклади небезпечного контенту;

Дізнаєтесь як “групи смерті” маніпулюють дітьми;

Зрозумієте які механізми дитячої психіки задіюють злочинці;

Дізнаєтесь як захистити ваших дітей від небезпек у інтернеті;

⠀Про це все розкаже Анна Покровська - дитячий та сімейний психолог та психолог ГО «Безпечний світ».

Зустрінемось 27 квітня о 19:00

⠀Не втрачайте можливість дізнатись важливу інформацію - реєструйтесь вже зараз, щоб отримати доступ до трансляції!

Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу, відповідно до протоколу ТЕБ №11 від 12.04.2021 року з 14.04.2021 року і до особливого розпорядження органів місцевого самоврядування заклад працює у дистанційному режимі:

1-9 класи дистанційна форма навчання.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Здоров'я наших дітей - це найцінніше!

Дякуємо за розуміння, бережіть себе та своїх рідних. Не хворійте, будь ласка!!!

Толерантність

Говорячи про «толерантність» ми іноді забуваємо, що основним її принципом є визнання всіх людей рівними собі, не дивлячись на будь-які їхні ознаки та відмінності.

В наш час іноді бракує чуйності, співчутливості, розуміння, уміння володіти собою, уміння слухати., здатність до співпереживання, усвідомлення того, що кожна людина неповторна, гідна життя і щастя. Всі ці риси відносяться до ТОЛЕРАНТНОЇ особистості.

 Бути толерантним означає бути терпимим до інших, поважати інших, незважаючи на відмінності.

Профорієнтація!

Головне управління Національної поліції в Запорізькій області проводить відбір кандидатів на навчання за кошти державного бюджету на денній формі навчання за спеціальностями: «Право», «Правоохоронна діяльність», «Кібербезпека», «Психологія», та спеціалізаціями: «Кримінальна поліція», «Стратегічні розслідування», «Досудове розслідування», «Превентивна діяльність», «Кібербезпека», «Психолог», «Оперативні підрозділи», Техніко-криміналістичне забезпечення» у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.


Етапи відбору: посилання

Буклет: посилання


Профорієнтація!

Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» повідомляє про День відкритих дверей – 17 квітня 2021 року об 11.00.

Детальніше інформацію можна отримати за посиланнями:

сайт http://zmk.zp.ua 

соціальна мережа http://www.facebook.com/zmk.zp.ua 

Цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але і способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Через глобальний вплив COVID-19 діти проводять все більше часу в Інтернеті.

Зауважуємо, що право дитини на безпеку та захист є базовим та поширюється на її життєдіяльність як онлайн, так і офлайн. Разом з тим, не кожна дитина в Україні володіє достатнім рівнем знань щодо існуючих ризиків в цифровому середовищі та навичками безпечної поведінки в цифровому просторі.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: Рекомандації

Запорізька гімназія № 77 Запорізької міської ради оголошує набір до першого класу на 2021-2022 н.р.

Відповідно до п.4.2.  наказу ДОН ЗМР від 30.03.2021 № 72р.  "Про зарахування дітей до першого  класу  закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2021 році" заяви для зарахування будуть прийматися з 30.04.2021 по 31.05.2021 року.
Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням:

https://www.school77.zp.ua/майбутнім-першокласникам 

Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу з 29.03.2021 року і до особливого розпорядження органів місцевого самоврядування наш заклад працює у такому режимі:

- 1-4 класи – очна форма навчання;

- 5-9 класи дистанційна форма навчання.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Здоров'я наших дітей - це найцінніше! Не хворійте, будь ласка!!!

З повагою колектив ЗГ №77.

Розклад проведення синхронних та асинхронних уроків ЗГ №77: 

Розклад дист. з 29.03.2021

Профорієнтація

UP-STUDY запрошує учнів долучитися до Першої Міжнародної Профорієнтаційної Онлайн Презентації щодо вибору найперспективніших спеціальностей для навчання у 2021/2022 році.

Міжнародний досвід наших спікерів у сфері вищої освіти допоможе нашій молоді визначитися куди та на який факультет найкраще нині вступати, які професії є найбільш затребуваними та високооплачуваними у світі. Випускники 9-11 класів дізнаються про те, які предмети вивчаються на тому чи іншому факультеті в Україні та Польщі, які практики будуть доступні їм під час навчання та які посади і яку заробітну плату вони зможуть отримати по закінченню ВНЗ.


Запрошуємо  батьків/осіб, які їх замінюють, взяти участь в опитуванні!

Опитування є частиною дослідження, спрямованого на оцінку наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності на сайтах закладів освіти та їхніх сторінках у соціальних мережах . Дослідження проводиться в партнерстві ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з ГО «Центр кращого Інтернету» та за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «Counterpart International» з метою розробки заходів для попередження  проблем  кібербезпеки  та порушень прав людини в інтернеті.


обява.pdf

Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів» 

Природа нарешті  пробуджується від зимового сну, захоплюючи нас своєю красою.  Невід'ємною частиною  цієї краси є пернаті друзі. Але птахи не тільки прикрашають наше життя. Вони є першими помічниками людини в боротьбі за високий урожай  полів, садів, лісів. Ми повинні завжди дбати про них, бути активними та небайдужими!  Саме тому учениця 4-б класу (Курта Вероніка), учні 9-А класу (Фадін Дмитро та Литвиненко Даніл) та ученицi 6-А класу (Глотка Ксенія й Шрамко Діана) взяли участь у  Всеукраїнському конкурсі «День зустрічі птахів» і  разом з батьками виготовили пташині будиночки. А наші маленькі захисники птахів, учні  1-А  класу, принесли ласощі для пернатих друзів та пригостили їх. Дякуємо всім учасникам акції! 

Всеукраїнський фестиваль мов та культур (UFLC)

Всеукраїнський фестиваль мов та культур (UFLC)– це захід, покликаний надати учасникам можливість продемонструвати свої уміння і таланти у форматі змагань, що проводяться у дружній атмосфері. Учениці 6-а класу  (Бердик Софія та Чиркова Владислава) є учасниками у  конкурсній категорії «Пісенний конкурс». Бажаємо їм успіху та натхнення! 

Тиждень мистецтва

Сьогодні в нашій гімназії розпочався тиждень трудового навчання та мистецтва. Активну участь в творчій роботі взяли діти всіх  класів. Навчальний день ми присвятили нетрадиційним технікам - малювання мильними кольоровими бульбашками, малювання кольоровим рисом та поєднали акварель та масляну пастель в малюванні весняних пташок. 

Масляна

6-А вітає всіх з перемогою весни над зимою. Зустріли Масницю на славу! Пригощайтеся разом з нами. 

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Цей смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем. 

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ВЕЛИКИЙ КОБЗАРЮ!

Березень в Україні часто називають Шевченковим. 

І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. 

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну. 

Учні ЗГ№77 присвятили пам’яті Великого Пророка поетичний марафон.

Початкова школа взяла участь у виготовленні тематичного лепбуку.

Увага!

До уваги учнів!

 

      Номери екстрених служб -  найважливіші телефонні номери, які повинні знати кожна людина. Часто від них залежить життя, і не лише власне.

    Саме рятувальники, поліцейські та лікарі повинні за лічені хвилини прийти на допомогу. Однак, часто люди користуються тим, що ці служби не можуть не реагувати на виклики.

    До вказаних служб надходять повідомлення зі стаціонарних та мобільних телефонів із проханням про допомогу від людей, які потрапили в різні ситуації. Проте серед них, на жаль, часто трапляються і неправдиві, тобто хибні виклики.

     ДІТИ! Звертаємо вашу увагу на те, що не варто жартувати із повідомленнями до спеціальних служб. За це передбачено адміністративну відповідальність (стаття 183. КУпАП Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.) Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Пам’ятайте: коли ви здійснюєте завідомо неправдивий виклик, хтось інший лишається без допомоги, яка йому вкрай необхідна.

Талановиті діти талановиті всюди

Наша гімназія плідно співпрацює багато років з Запорізькою дитячою музичною школою № 7. Завдяки професійним викладачам музичного та художнього відділень музичної школи наші вихованці мають можливість отримати додаткову освіту. 

Тиждень початкової школи

15-19.02.2021 у нашій школі був проведе тиждень початкової школі.

Оголошення

Звертаємо Вашу увагу на те, що останнім часом спостерігається підвищення рівня захворюваності на ГРВІ серед учнів гімназії. Саме через це на дистанційну форму навчання було переведено декілька класів. Якщо збережеться така тенденція, то до дистанційного навчання будуть змушені повернутися й інші учні нашого закладу. Нам, як, імовірно, і Вам, дуже цього не хотілося б, адже працювати з дітьми в класі набагато приємніше, а результати такого навчання - значно вищі. Тому просимо звернути увагу на кілька важливих моментів: 

1. Проведіть із дітьми бесіду щодо важливості дотримання протиепідемічних норм, адже вони захищають нас не тільки від коронавірусу, а й від ГРВІ. 

2. Спостерігайте за станом здоров'я своєї дитини, за перших ознак застуди залиште її вдома для подальшого спостереження. Якщо застуда протягом 3 днів її стан не покращиться, обов'язково зверніться до лікаря. 

3. Якщо дитина захворіла, не забувайте повідомити причину відсутності класному керівнику. 

4. Споживайте більше вітамінів, зміцнюйте імунітет та побільше посміхайтесь, кажуть, що це допомагає.😊

Для нас важливо, щоб всі учасники освітнього процесу були здорові, тому сподіваємося на Вашу підтримку в цьому важливому питанні. 

Бережіть себе і своїх близьких, не хворійте, будь ласка!

Соціальна реклама

захист дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та сексуальної експлуатації 

Харчування

Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя.

Крім того, кожні сніданок, обід і вечеря у сімейному колі є важливими кроками до зміцнення зв’язку між членами родини.

Дедалі більше українців прагне споживати здорову їжу: ретельно вивчає інформацію про склад продуктів і готує вдома смачні страви з натуральних продуктів, обмеживши додавання некорисних інгредієнтів, таких як сіль, цукор та надмірна кількість жиру.

МОЗ України нагадує правила здорового харчування, дотримання яких допоможе почуватися краще, а також запобігти розвитку багатьох захворювань.

Саме тому наші молодші здобувачі освіти (1-4 класи) створили інтелект карти, які будуть всім нагадувати про важливість здорового харчування!

Інклюзивне навчання

Наш заклад забезпечує інклюзивну модель освіти як систему освітніх послуг, зокрема:

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: https://cutt.ly/4k78aXs

Харчування

Харчування дітей - одна з найбільш обговорюваних і актуальних тем для батьків.

У школу в якості перекусу дитині можна дати з собою:

• фрукти (яблуко, банан, грушу або інший фрукт, який зручно з'їсти, щоб не забруднитися);

• бутерброд із сиром або відварним філе;

• печиво, запіканку або булочку, краще домашнього приготування;

• горіхи або сухофрукти;

• напій (компот, сік, питний йогурт, вода без газу, морс).

Що виключити з харчування школяра?

Продукти, від яких краще відмовитися:

• чіпси, снеки, сухарики зі смаковими добавками;

• ковбасні та копчені продукти;

• будь-які напівфабрикати і фастфуд;

• гострі і дуже пряні вироби;

• консерви, спеції і багато солі;

• всі без винятку газовані напої.

Поки ви несете відповідальність за харчування дитини, і від вас залежать її звички здорового способу життя зараз і в майбутньому. Разом відвідайте кулінарні майстер-класи для дітей, щоб збагатити своє меню цікавими стравами. Також подивіться статтю про те, як боротися з нестачею вітамінів у дітей.

Саме в нашій їдальні здобувачі освіти отримують корисний, повноційний та смачний сніданок і обід.

Профорієнтація

Державний навчальний заклад "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник"" запрошує на навчання випускників 9 та 11 класів. Пропонуємо ознайомитися з умовами та переліком професій.

Посилання на офіційний сайт: https://motorobudivnyk.com.ua/ 

Профорієнтація

Вже у березні в закладах професійної освіти стартують Дні відкритих дверей. Це профорієнтаційні заходи, під час яких вступники можуть не тільки відвідати профтех і оцінити його інфраструктуру, а й познайомитися з викладачами та учнями, розпитати їх про особливості навчання. Графіки таких заходів оприлюднені сьогодні, 12 лютого 2021 року, на сайті МОН. Їх надали всі області країни та місто Київ.

«Проведення Днів відкритих дверей вже є традиційним для закладів профтехосвіти. І це гарна можливість для вступника реально оцінити стан закладу, визначитися з місцем для навчання. Через карантин деякі профтехи перенесли зустрічі в онлайн, і оприлюднені таблиці містять лінки на майбутні зустрічі, консультації. Це дуже добре, що адміністрації змогли адаптувати профорієнтацію до різних ситуацій, є гнучкими в роботі із молоддю», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.


Інформація для зацікавлених щодо діяльності інклюзивно-ресурсних центрів та відкриття інклюзивних класів 

Вітаємо переможців!!!

Вітаємо Уманську Ангеліну, яка стала учасником наукової конференції «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування Запорізького регіону в контексті сталого розвитку». 

І вітаємо Сагайдак Людмилу Валеріївну, яка допомагала, підтримувала та була наставником. 

Ви молодці! Так тримати! Співпрацюємо...

Психолог центру по роботі з дітьми та молоддю Леся Макарова  та волонтер Дніпровського ВП-ювенальна поліція Зозуля Максим розповіли учням 9-х класів про свідомий вибір, його складові та шляхи формування і реалізації. Зокрема діти дізналися про роль упереджень і стереотипів щодо самостійного і свідомого вибору та формулу власного вибору. 

Дякуємо за співпрацю! 

День читання вголос

Щорічно світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – День читання вголос.

       Всесвітній день читання вголос має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. У рамках свята, учні  гімназії  провели  акцію з перевірки стану підручників серед учнів початкової школи у супроводі шкільного Ревізора та його команди. В результаті перевірки, найкращі були нагороджені табличкою "Ревізор рекомендує" .


День жалоби

У Запорізькій області 5 лютого оголосили днем жалоби в зв’язку з пожежею у лікарні, внаслідок якої загинули люди.

«Розпорядженням голови облдержадміністрації Олександр Старуха 5 лютого 2021 року в області оголошено Днем жалоби в пам’ять про трьох пацієнтів та лікаря, які трагічно загинули під час пожежі в обласній інфекційній лікарні»

Всі освітяни вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.Майбутнім першокласникам!

Запорізька гімназія №77

оголошує набір дітей до 1 класу на 2021-2022 н. р.


До послуг Ваших дітей:


досвідчені вчителі, вихователі, уважний персонал;

робота  гуртків за інтересами та співпраця зі спортивними секціями у другій половині дня на безоплатній основі;

робота груп продовженого дня  до 17-30 на безкоштовній основі;

відкриття спеціального класу з проведенням посилених корекційно - розвиткових занять (з безкоштовним харчуванням);

психологічний супровід освітнього процесу.

Мова навчання – українська!

Увага! Для вступу до школи необхідно:

1. Заява батьків про зарахування дитини до 1 класу 

2. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини

3. Медична карта ф.о-63 (карта профілактичних щеплень), медична довідка ф.086-1/0

4. Документ про місце проживання або довідка про реєстрацію місця проживання (вул. Карпенка-Карого,5 в - Шевченківський відділ реєстрації фізичних осіб)

5. Висновок ІРЦ (при наявності)

6. Швидкозшивач + 5 файлів

7. За наявності довідки: багатодітної сім’ї, малозабезпеченої сім’ї, про інвалідність дитини, учасників АТО, переселенців.

Заяви приймаються до 31.05.2021 р.

Графік прийому документів секретарем

Понеділок з 9:00 до 11:00, 14:00-16:00

Середа з 9:00 до 11:00, 14:00-16:00


Для прогнозування кількості учнів та встановлення зв'язку в дистанційному режимі просимо заповнити форму


Телефон для довідок : 286-24-54

Наша школа чекає на Вас!

Вчителі та учні нашого закладу зареєстровані на цій платформі!

 

Інструкція щодо входу на платформу надається…

Інструкція.pdf

Дистанційна школа School_Z.

Увага, на порталі NZ (Нові знання), через який Ви маєте доступ до електронного щоденника, з’явилася вкладка для переходу на платформу Дистанційна школа School_Z.


School_Z — це електронна освітня платформа для вільного застосування в освітньому процесі вчителями, учнями і батьками. 

Метою проєкту є забезпечення учасникам освітнього процесу доступу до навчального матеріалу в умовах дистанційного та змішаного навчання. Даний проєкт створений для додаткової підтримки учнів, батьків та вчителів закладів загальної середньої освіти міста Запоріжжя. Ініціатором проєкту є Запорізька міська рада та департамент освіти і науки Запорізької міської ради.

Проєкт реалізований в співпраці з комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Запорізької міської ради та комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради. Партнером проєкту виступає платформа «Нові знання».


Платформа «School_Z» містить телеуроки, навчальні відео, презентації, інтерактивні вправи, матеріали для самостійної роботи з 14 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, геометрія, фізика, хімія, англійська мова, зарубіжна література та інформатика для 5-9 класів. Навчальні матеріали постійно оновлюються та відповідають вимогам чинних освітніх програм.

Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу, з 25.01.2021 наш заклад працює у звичному (очному) режимі для 1-9 класів. 

Інформацію щодо графіка прибуття учнів та маршруту руху по школі, розкладу дзвінків, закріплених кабінетів за класами, графіком харчування та графіком провітрювання кабінетів ви можете знайти за посиланням

У школі забезпечено дотримання всіх протиепідемічних норм. Нагадуємо про обов'язкове дотримання масочного режиму для учнів 5 - 9 класів. Не забуваємо про змінне взуття!
Чекаємо на Вас у стінах гімназії!


З повагою колектив ЗГ №77.

Профорієнтація

ЗНУ запрошує взяти участі в  участь у безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО у березні цього року.

Для найкращої підготовки до ЗНО Запорізький національний університет запрошує на підготовчі курси.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk 


Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу з 11.01 відповідно до рішення педагогічної ради гімназія №9 від 29.12.20 наш заклад працює в дистанційному режимі. Розклад синхронних-асинхронних уроків дивіться у таблиці яка зазначена за посиланням.

Оновлені правила оцінювання та додаткову інформацію щодо дистанційного навчання можна знайти за посиланням.

Велике прохання дотримуватись правил виконання всіх завдань, лише у цьому випадку ми зможемо працювати максимально ефективно.
Не хворійте, будь ласка!!!

Наша школа долучилася до Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля". Дякуємо творчій группі під керівництвом Калиновської Маргарити Едуардівни!


Тетяна Селезньова, учениця 8-Б класу створила тематичний буклет-пам'ятку:

Оголошення!

Запорізький металургійний коледж ЗНУ це сучасний навчальний заклад з розвиненою матеріально-технічною базою і соціальною інфраструктурою. 

В умовах карантину та дистанційного навчання, нам би хотілось донести майбутнім абітурієнтам змогу отримати повну, достовірну інформацію про заклад освіти, умови вступу, перелік спеціальностей за якими буде здійснюватись набір та підготовка фахового молодшого бакалавра.

сайт http://zmk.zp.ua   

соціальна мережа http://www.facebook.com/zmk.zp.ua

Оголошення!

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля"  Запорізька обласна молодіжна громадська організація "Молодіжна поліцейська академія" оголошує конкурс для загальноосвітніх закладів м.Запоріжжя ,членів організації у трьох номінаціях:

І - номінація на кращий літературний твір,

ІІ - номінація на кращий буклет у форматі 3Д,

ІІІ - номінація на кращий твір образотворчого мистецтва.

Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до рішення педагогічної ради гімназії №77 (протокол №7 від 13.11.2020) освітній процес у гімназії  з 23 листопада  2020 року для учнів 5-9 класів здійснюється за  змішаною  формою навчання.  

Заняття  будуть проводитись таким чином: 

23.11.2020 – 27.11.2020 очно навчаються 5, 8, 9 класи; 

30.11.2020 – 04.12.2020 очно навчаються 6, 7 класи.

Дублюватися матеріал буде на платформах, які використовувались під час дистанційного навчання.

Дистанційне навчання організовуватиметься на  платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання"(електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Здоров'я дітей - це найголовніше!

У школі забезпечено дотримання всіх протиепідемічних норм. Нагадуємо про обов'язкове дотримання масочного режиму для учнів 5 - 9 класів. Чекаємо на Вас у стінах гімназії!

З повагою колектив ЗГ №77.

"Один день  на історичному факультеті" 

21.11.2020 відбудеться "Один день  на історичному факультеті" ЗНУ  (онлайн)  на якому  буде презентація  спеціальностей  історичного  факультету

"Історія та  археологія" "Міжнародні відносини,  регіональні  студії та  суспільні комунікації" "Середня освіта (Історія)" та  надано  інформацію  стосовно  пробного  тестування з  історії України в ЗНУ.

детально


Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу! За рішенням більшості голосів батьківської та вчительскої громади ЗГ №77 та зважаючи на ситуацію, яка склалася в місті Запоріжжя з захворюваністю на COVID -19 прийнято рішення з 16 листопада продовження дистанційної освіти для учнів 5-9 класів до 20.11

Протягом тижня буде вивчена ситуація у кожному класі, розглянуті всі варіанти організації подальшого навчання, спираючись на запити та ситуації по кожному класу. Прохання ще раз пояснити дітям, що це не канікули, а навчання. Усі завдання виконуємо вчасно і за затвердженним розкладом занять. Вірю, що разом ми з усім впораємось.
Усім витримки, віри в краще та міцного здоров'я! 

ХХ радіодиктант національної єдності! 

Впродовж 20 років школярі та студенти, програмісти та акторки, діти й дорослі беруть до рук ручки та пишуть диктант  за власним бажанням, зауважте.
Учні нашої гімназії взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту єдності 9 листопада! Молодці! 

Шановні учасники освітнього процесу, відповідно до листа департаменту освіти і  науки Запорізької міської ради від 29.10.2020 № 01.01-21/2540 «Про організацію  освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя», рішення  педагогічної ради ЗГ № 77 (протокол № 5) від 30.10.2020 встановлено наступний режим  роботи на період 

з 02.11.2020 по 13.11.2020

Шановні батьки! Звертаємось до Вас с проханням – проведіть бесіду з дітьми з  приводу культури спілкування під час проведення онлайн уроків (зверніть увагу на одяг,  недопустимість вживання їжі).

Наголошуємо, що відповідно п. 13 розділу І «Положення про дистанційну форму  здобуття повної загальної середньої освіти» «у разі, якщо під час дистанційного навчання  батьки не виконують свої обов'язки щодо забезпечення здобуття дитиною освіти, зокрема  не забезпечують участь дитини в освітньому процесі протягом 10 робочих днів підряд з  невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідну службу у справах дітей». 

Про всі труднощі, які виникають під час дистанційного навчання повідомляйте  класному керівнику. Разом ми зможемо все!

Бажаємо всім здоров’я, терпіння та успіху!

Бережіть себе!!!!! Не хворійте, будь ласка!!!

Оголошення

В періол з 25.09.2020 по 02.10.2020 у 6-Б, 8-А, 9-А класах буде організовано дистанційне навчання.
Учням долучитися до організованих ClassRoom

Оголошення

Цього року за кошти місцевого бюджету в нашому закладі було здійснено ремонт навчального кабінету за програмою НУШ, отримано меблі (парти, стільці, шафи, стіл вчителя) та мультимедійні комплекси.

Відремонтовано вхідний майданчик школи.

Адміністрація школи, вчителі, здобувачі освіти та батьки задоволені та дуже вдячні за виявлену турботу! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!


Відкривається гурток "Пішохідний туризм"

На базі Запорізької гімназії №77 діє гурток з ТУРИЗМУ від КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР. Керівник, Бебешко Світлана Яківна, (майстер спорту, суддя національної категорії) запрошує дітей 9-15 років до гуртка «Пішохідний туризм», де вони отримають навички з альпінізму та техніки скелелазіння, досвід орієнтуватися на місцевості, надання першої долікарської допомоги тощо. 

Телефони для довідок 097-68-73-584; 050-80-31-995.

Впровадження електронного журналу

Відповідно до Законів України «Про повну загальну середню освіту», «Про електронні документи та електронний документообіг», наказу Територіального відділу освіти Шевченківського району «Про запровадження «електронного класного журналу» в закладах загальної середньої освіти Шевченківського району» від 14.08.2020 № 115р, з метою вдосконалення управлінської діяльності, дебюрократизації управління системою освіти, спрощення ведення документообігу закладів загальної середньої освіти, планування та організації освітнього процесу із застосуванням інформаційних технологій у ЗГ №77 вводиться використання електронного класного журналу на 2020-2021 н.р.
Наказ додається

І вересня у школі

1 вересня – День знань – традиційне свято для кожної школи. Завітало це свято і до нас у новому форматі. Сьогодні першачки та їх батьки разом з мультяшними персонажами Дашею-Мандрівницею та Черевичком завітали до Країни Знань. Діти із задоволенням долучилися до мандрів виконуючи анімаційні таночки. Учні 2-8 класів в умовах адаптивного карантину зустріли це свято в своїх кабінетах разом з класними керівниками. 

Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти:
(Протокол № 10 від  11.08.2020)
(Підсумковий протокол)

Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти

Відповідно до рішення конкурсної комісії від 29.07.2020 (протокол № 3) до наступного етапу конкурсу – перевірки професійної компетентності шляхом проведення письмового вирішення ситуаційного завдання – запрошуються 93 претендента  на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти

Відповідно до рішення конкурсної комісії від 27.07.2020 (протокол № 2) до наступного етапу конкурсу – перевірки професійної компетентності шляхом проведення письмового вирішення ситуаційного завдання – запрошуються 92 претендента  на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти.

Другий етап конкурсу відбудеться 29.07.2020 о 9.00 в приміщенні Позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради Запорізької області (кабінети №№ 2, 14, 18, 20, 29, 31, 32) за раніше наданими списками. Явка учасників конкурсу о 8.45.

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради нагадує, що  конкурсна комісія і всі учасники конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти працюють 29.07.2020 в умовах дії карантину і повинні мати при собі засоби індивідуального захисту (захисні маски).

Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти

Перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя 

Переглянути 

Обласний конкурс «Батько року». 

З метою підвищення ролі батька у вихованні та розвитку дитини, популяризації сімейних цінностей  та відповідального батьківства Оголошується обласний конкурс "Батько року".


Детальніше інформацію щодо конкусу можна отримати за посиланням на Лист ОДА Батько року - 09.07.2020

Зміна найменування закладів освіти 

Згідно Рішення Запорізької міської ради № 45 від 24.06.2020 "Про зміну найменування закладів освіти"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", з метою приведення установчих документів та типів закладів середньої освіти у відповідність до норм чинного законодавства України у сфері освіти згідно з п.13 ч.3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про освіту" та Закону України "Про повну загальну середню освіту", Запорізька міська рада вирішила змінити найменування Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 77 Запорізької міської ради Запорізької області на "Запорізька гімназія № 77 Запорізької міської ради" та тип закладу освіти на "гімназія". 

Безоплатна середня освіта в Україні гарантована Конституцією, і будь-які форми тиску на батьків школярів щодо сплати ними будь-яких коштів є неприпустимими.

Відповідний лист керівникам закладів середньої освіти та керівникам місцевих органів управління освітою розміщено на сайті Міністерства освіти і науки.


Профорієнтація. Оголошення

Національний авіаційний університет

Кафедрою військової підготовки Національного авіаційного університету у 2020 р. здійснюється набір на навчання за схемою "курсант-студент" у кількості 63 особи за такими спеціальностями:

- будівництво та цивільна інженерія;

- цивільна безпека;

- авіаційний транспорт;

- транспортні технології (за видами);

У разі виникнення запитань щодо вступу надаються телефони контактних осіб стосовно вступу:

підполковник Добровольський Юзеф Броніславович - 067 299 76 38

капітан Замурняк Олександр Григорович - 073 30 333 77

онлайн-форма звернення https://forms.gle/rgieYWxycLQT8SNV7

Правила прийому на кафедру розміщені на сайті kvp.nau.edu.ua

Конкурс на заміщення вакантних посад директорів

Проводиться конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя.

Детальніше інформацію можна отримати за посиланнями:

Лист ДОН ЗНР

ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти

ЗРАЗОК ситуаційного завдання

Критерії оцінювання тестування

Профорієнтація. Оголошення

Запорізький авіаційний коледж запрошує випскників 9-11 класів та ВПТУ на безкоштовне навчання за спеціальностями:
Металургія
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Галузне машинобудування
Комп'ютерна інженерія
Прикладна механіка
Економіка

інформація детальніше за посиланням http://zac.org.ua/