НОВИНИ

Експрес-консультації. День п’ятий

    29.03.2024 заступники директорів шкіл м. Запоріжжя продовжили обговорення системних дій для розробки та реалізації Стратегії вимірювання і компенсації освітніх втрат в закладі освіти, ознайомились з досвідом роботи Запорізької гімназії № 77 з даного напрямку, обговорили кроки щодо розробки шкільної Стратегії вимірювання і компенсації освітніх втрат.

    Заступники директора ЗГ № 77 Марина Юріївна Макухіна та Ірина Олександрівна Левченко поділились власним досвідом управління процесами вимірювання і надолуження освітніх втрат учнів в закладі освіти, представили систему комплексних заходів організації та управління діяльністю учасників освітнього процесу щодо подолання освітніх втрат.

    За результатами консультації заступники директорів шкіл міста отримали шаблон Стратегії вимірювання і компенсації освітніх втрат, а також дієві поради щодо розробки власних управлінських документів з даного напрямку діяльності.

 

міжнародний проєкт "Літаки"

Вчителі нашої гімназії активно долучаються до  співпраці з різними позашкільними закладами та організаціями. Раді, що навіть в такі часи педагоги не просто не опускають руки, а й розвивають свої здібності з різних направлень. Вчитель іноземних мов Ланге Олена Олександрівна знову була запрошена у якості перекладача для участі в міжнародному проєкті "Літаки", який був  організуваний на базі Центру науково- технічної творчості молоді " Політ" у співпраці з Phänomenta Flensburg.

https://www.facebook.com/share/p/p683JVuZsB36oir3/

 

Участь педагогів у методиних заходів під час канікул

Весняні канікули - це час для зустрічі з колегами, спілкування та обмін досвідом роботи. Унікальним місцем для професійного зростання українських педагогів є Ed Сamp, який об'єднав понад 45 000освітян з різних регіонів України. Цього року учасниками Магістральної (не)конференції, яка відбулася 27 березня, стали і наші педагоги Ірина Левченко, Марина Макухіна, Яна Дрюкова та Вікторія Мовчан. Це події, які об'єднують освітян, надихають і допомагають їм зростати. Цікаві майстерки (не)конференції надали нові та свіжі ідеї для нашої подальшої роботи.Чекаємо на нові зустрічі! 

Участь педагогів у методиних заходів під час канікул

Ось і настали довгоочікувані весняні канікули! Канікули - це час, коли можна відпочити від уроків, зайнятися улюбленими справами, спортом та поспілкуватися з друзями. Діти зараз дуже сумують за школою, за "живим" спілкуванням з однокласниками та вчителями, тому у перший день канікул здобувачі освіти 5-А, 5-Б та їх класні керівники Олена Олександрівна Ланге та Яна Павлівна Дрюкова зустрілися у гімназії, щоб провести цікаві конкурси на знання англійської мови, поласувати смаколиками, поспілкуватися та поділитися цікавинкамт, які відбуваються у їх житті. Це не  було змагання конкурентів, а зустріч однолітків, яким цікаво і весело проводити час разом. Наприкінці зустрічі  діти спільними силами збудували 3D-копію всесвітньо відомої башти Біг Бен як символ їх міцної дружби. З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі у стінах рідної гімназії! 

Національний тиждень читацької поезії

«Ріки незмінно течуть додому» - гасло цьогорічного Національного тижня читацької поезії. Дім – це світло, котре гріє навіть,   коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім – це чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім – це Україна. Саме про це й поезії Ольги Киці та Віолетти Кравченко.

У їх книгах те, що ними пережито. Все те, що залишило рану в серці. Все те, що продовжуємо любити.

Свої збірки вони присвятили всім нескореним українцям. Вони є своєрідним щоденником війни в Україні.

Читаючи поезії цих поеток, учні 9-их класів відчули частинку їхньої і своєї душі. У кожному слові віршів  - переживання,  загальний біль.


Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

Щороку 24 березня відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Ця дата обрана не випадково, адже в цей день у 1882 році Роберт Кох оголосив про виявлення бактерії, що спричиняє захворювання. Відтоді було відкрито шлях до діагностики та лікування від туберкульозу. Туберкульоз залишається одним із найбільш смертоносних інфекційних вбивць у світі. Профілактика туберкульозу серед дітей потребує особливої уваги, адже завчасна інформаційно-просвітницька робота є найефективнішою у попередженні поширення цього соціально небезпечного захворювання. У межах місячника боротьби із захворюванням на туберкульоз у гімназії було проведено інформаційні онлайн заходи для учнів 5-7 класів медичним братом Поповим Антоном Євгеновичем. 


День Т.Г.Шевченко

9 березня Україна відзначає 210 років від дня народження Тараса Шевченка.

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Тарас Шевченко був і є символом опору російській експансії. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.

Боріться – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава, і воля святая!

 Міжнародний день ляльки 

Ляльки-мотанки – це давній український оберіг. Їх робили на здоров’я, благополуччя, вдале заміжжя й для безлічі інших цілей. Ляльку Подорожницю колись дарували людям, які часто мандрували. Зазвичай вона була дуже маленька й вільно поміщалася в долоні чи в кишені мандрівника. На Подорожницю не витрачали дорогих тканин. Вона вважалася не святковою, а буденною, тож і вбрання мала відповідне. Вчора, 21 березня,  до Міжнародного дня ляльки для наших учнів провела такий майстер-клас вчителька з трудового навчання -  Кіт Ірина Вікторівна. Спочатку була розповідь про витоки традиційних ляльок-мотанок. Так учні дізналися, що перші ляльки-мотанки з’явилися приблизно 5 тисяч років тому. В давні часи вони виконувала важливу функцію оберега та талісмана для родини. Такі ляльки уособлюють собою єднання сімейних зв’язків поколінь. Після розповіді про історію створення ляльок та їх значення було навчання для дівчат та хлопців з їх виготовлення. Під час майстер-класу учні спілкувалися між собою та з вчителями, ставили питання, отримували на них відповіді, вчилися разом пізнавати культуру та традиції, захоплювалися та дивувалися своїм лялькам, думали про тих, кому їх подарують  - а саме для наших захисників, які боронять нашу землю. 

Конкурс: Wonderful Winter World

Запрошуємо учнів та вчителів 1-4 класів прийняти участь у конкурсі Wonderful Winter World видавництва National Geografphic Learning в Україні та компанії "Лінгвіст"

Світ без насильства

Сьогодні педагоги нашої школи мали змогу в чудовій атмосфері познайомитись з дуже важливими питаннями про гендерно-зумовлене насильство в сім'ї, освіті та в соціумі загалом. Вдячні представнику організації fhi350 Ользі Бородіній, яка ознайомила з класифікаціями  видів насильства та шляхами захисту від них!

Міжнародний день обіймів

21 січня у всьому світі відзначають Міжнародний день обіймів. Ми обіймаємося, коли щасливі і коли сумні, в гарному настрої, або щоб втішити. Але обійми — це не лише приємний вияв емоцій та почуттів, обійми – це користь для здоров’я. Це  одне з найцікавіших свят, що існують у світі. У цей день можна обіймати кого завгодно, навіть абсолютно незнайомих людей. Учні та їх батьки підтримали ідею флешмобу «Почни свій день з обіймів!». А що з цього вийшло, ви можете побачити, переглянувши відеоролик. 

День Соборності

Сьогодні 22 січня, українці відзначають День Соборності, присвячений об'єднанню України, яке відбулося у 1919 році.  Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України. З нагоди Дня Соборності України та виховання у  школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у  школі була проведена онлайн вікторина, в якій взяли учать 5- і та 6-і класи. Вдячні всім учасникам за активність, творчість та грунтовні знання! 

Конкурс соціальної реклами

Кінець року - привід підвести проміжні результати активної участі дітей в різних заходах. Цього разу нагородили наших переможців в конкурсі від ЗОГМО "Молодіжна Поліцейська академія", призерів шкільного конкурсу соціальної реклами "Збережемо наше майбуйтнє" та висловити подяки представникам самоврядування за участь в акції " 16 днів проти насилля". Вдячні батькам, які підтримують та мотивують своїх дітей до підкорення нових вершин! Бажаємо нашим учасникам натхнення та подальших перемог! 

Конкурс "Кенгуру"

Традиційно в грудні місяці кожного року учні нашої гімназії долучаються до свята розуму, інтелекту та логіки в рамках проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Не став винятком і цей навчальний рік. 12 учнів спробували свої сили у розв’язанні достатньо непростих завдань. Та  зусилля не були марними!

4 учні  отримали сертифікат «Добрий результат»: Самченок Олександра (6-Б), Самойленко Ксенія (6-Б), Руденко Данил (5-А), Стулень Тимур (5-Б)

Найщиріші вітання всім учасникам і переможцям!!! Так тримати! Висловлюємо подяку вчителям, які підготували дітей до конкурсу: Гонтар С.Л. та Тучковій Н.С.

Міський захід "Модель ООН"

Напередодні зимових канікул учениці 6-х класів взяли участь в міському заході "Модель ООН" під керівництвом вчителя історії Телюпи Юлії Сергіївни.

Вітаємо Коломоєць Валерію,  ученицю 6-А класу з перемогою в номінації "Найщиріші відповіді на запитання" та Самченко Олександру, ученицю 6-Б класу з перемогою в номінації "Найстаранніший доповідач".

Вдячні Юлії Сергіївні за якісну підготовку учениць та підтримку!


Усесвітній День Гідності 2023 - презентація.pdf

День Гідності

21 листопада в Україні – День Гідності та Свободи. В цей день ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі. 

Толерантність

День Толерантності

16 листопада 1995 р. держави-члени ЮНЕСКО прийняли Декларацію принципів терпимості. За пропозицією ООН, з 1996 р. щорічно у всьому світі цього дня відзначають Міжнародний день толерантності. 

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань. Також толерантність – це єдність у різноманітті, те, що переходу від війни до культури миру. Для громадян це, передусім, активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини. 

XV Міжнародної виставки «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»

Вітаємо переможців в конкурсі з тематичних номінацій у межах XV Міжнародної виставки «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ» в номінації «Освітні втрати: підходи до вимірювання та шляхи їх подолання» Макухіну М.Ю. та Левченко І.О.

Робота була презентована на  колективному стенді "Освіта Запорізького краю", який представляв  комунальний заклад "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Запорізької обласної ради".

Увага! Всеукраїнський радіодиктант.

Оголошено дату Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

тала відома дата цьогорічного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Він відбудеться 27 жовтня, у День української писемності та мови.

«Радіодиктант звучатиме на хвилях Українського радіо, Радіо Культура та наживо транслюватиметься в ефірі телеканалу Суспільне Культура. Також трансляція відбуватиметься на всіх регіональних каналах та діджитал-платформах Суспільного»

Дякуємо Захисникам рідної землі!

Дякую - це таке просте слово, яке ми використовуємо щодня. Ми його кажемо, щоб показати свою вихованність або висловити свою подяку за певний вчинок. 

Здобувачі освіти ЗГ N77 хочуть висловити слова подяки Захисникам та Захисницям нашої рідної землі. Бо кожна дитина України знає, що заради тихої ночі, змоги навчатися чи просто піти на зустріч з друзями в цей час наші Герої боронять нас від ворогів. 

Всіх небайдужих ми закликаємо приєднуватися до наших акцій з підтримки та допомоги ЗСУ! Діти знають що роботи для нашої Перемоги - приєднуйтесь і ви! 💙💛

Слава Україні!

Тиждень «Права дитина»

Кожна людина має знати свої права та обов'язки. Ці знання необхідні, щоб захистити себе у суспільстві. Кожна людина повинна знати та вміти  захищати свої права, незважаючи на вік. З цією метою у ЗГ № 77 був проведений тиждень "Права дитини". Здобувачі освіти не лише пригадали свої права та обов'язки, а й закріпили свої знання на практиці. Вони пройшли квест, у якому знаходили вихід з різних проблемних ситуацій. Якщо хтось хоче перевірити свої знання з прав дитини, можете пройти наш квест та дізнатися наскільки  добре ви їх знаєте.

Місячник «Увага! Діти на дорозі!»

Щороку в Запорізькій гімназії №77  проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, класні керівники провели першого  вересня Єдиний урок  з правил безпечної поведінки на дорозі.

Протягом вересня відбувся конкурс малюнків (серед учнів 1-4 класів) «Увага! Діти на дорозі!».

Пройшов показ мультфільмів «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-4 класів) та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 5-9 класів).

Квест «Крок дл Перемоги»

Україна - квітуча та яскрава країна, а українці - сильна та нескорена нація! Але, на жаль, для нашої держави настали темні сторінки історії. 

У сьогоденних реаліях  кожен громадянин України повинен знати алгоритм дій у надзвичайній ситуації, вміти правильно поводитись в екстрених випадках, надавати домедичну допомогу. Завдяки професіоналізму Запорізької патрульної поліції, “Молодіжної поліцейської академії" та працівникам нашої гімназії, здобувачі освіти змогли опрацювати такі важливі навички, під час квест "Крок до Перемоги". Ці знання можуть врятувати життя та здоров’я. Давайте впевнено крокувати до Перемоги разом! Слава Україні!🇺🇦

#гімназія77мотивує

Профорієнтація

Хочеш прокачати себе з української мови та математики? 

Зареєструйся на підготовчі курси, що проводе "Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного уніврситету"

Відстануй-QR код та зареєструйся.


1 вересня. 

Вітаємо з Днем знань! Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується нехай навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед тобою нові двері до мрій, інтересів і рекордів.


Графік консультацій на червень 2023 рік

Шановні батьки та здобувачі освіти! Пропонуємо ознайомитися із графіком консультацій на червень 2023 року, що оприлюднено на сторінці сайту:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1h7FJ7EJfVq2l53ezcde3AiGAD1RMgej_BjPTbuwpTOE/edit#gid=0

Опитування.

Шановні колеги! Просимо прийняти участь у досліджені, що проводиться Міністерством освіти, і взяти участь в анонімному опитуванні щодо  використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання. Пройти анкетування до 20.05.2023. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFaHh_8b1peyILD-k2G7mjcNctbkNuYLM9zLoFxQKg9dJlIg/viewform

Увага! Будьте обережні!

Шановні батьки та діти!
Просимо вас бути обережними під час моніторингу інформації щодо працевлаштування! Пропонуємо ознайомитися із  матеріалами  інформаційно-роз'яснювальної роботи, де ви зможете знайти відповіді на такі питання:  «Примусова праця: як розпізнати та уникнути» та «Переваги офіційного працевлаштування» 

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською стартувала комунікаційна компанія.

Мета компанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

За даними соціологічних досліджень, понад 90% українців мали хоча б один із симптомів тривожного розладу, а 57% перебувають у зоні ризику розвитку ментальних порушень. Українці не мають звички звертатися до фахівця: 31% громадян не вважають свої проблеми достатнього для цього. Зараз це основний бар’єр на шляху звернення по психологічну допомогу.

У межах компанії створено спеціальну сторінку: http://howareu.com , де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров’я – своє та людей поруч.


Канікули

Вітаємо вас із канікулами, які будуть тривати з 25.03.2023 по 02.04.2023. Бажаємо вам відпочити, набратися сил. 

Пам'ятайте: кожен день наближає нас до ПЕРЕМОГИ!

broshura_2.pdf
#Broshura#3_for_A5.pdf

Незабаром розпочнуться весняні канікули з 25.03.2023 по 02.04.2023. Тож, не забувайте про безпеку своїх та оточуючих. Повторіть правила поведінки під час весняних канікул.

Бережіть себе та свою родину!

Сьогодні все наше місто Запоріжжя знаходиться у жалобі, бо через російських окупантів була зруйнована багатоповерхівка. На жаль, є багато загиблих, серед них є діти. Так жертвою обстрілу стала дитина, якій було лише 8 місяців. Ми не забудемо ці жахіття! Ми це запам’ятаємо назавжди! А всі люди, які загинули у цей день, нехай спочивають з миром. Тож давайте вшануємо їх пам’ять хвилиною мовчання.

#росіякраїнатерорист

Професія учителя вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати природні здібності дітей, і, що найголовніше, бачити у кожній з них особистість. Звісно, що така майстерність під силу далеко не кожній людині. Учитель крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний  і професійний рівень, а головне, не зупиняється на досягнутому.

Саме такою творчою, невтомною, креативною, талановитою і непосидючою є наша колега – Макухіна Марина Юріївна. Сміливо і впевнено вона продемонструвала свій фаховий рівень, загальну культуру, педагогічний досвід та незмінне ставлення до своєї роботи та учнів у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2023”. Рішенням фахового журі  конкурсу  у номінації “Початкова школа” Марина Юріївна посіла IІ місце.

Шановна наша колежанко! Прийміть найщиріші й теплі привітання з чудовим результатом! Бажаємо Вам подальших успіхів і здобутків! Сподіваємося, що конкурс розкрив перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та професії! Ви – наша гордість! Так тримати! І з таким же настроєм і завзятістю крокуйте вперед до нових перемог та вершин! 

МІФічінмй тиждень

Завершився МІФічний тиждень. Вітаємо наших переможців:

МІФчний предметний тиждень

Розпочинається тиждень математики, інформатики, фізики!!!

Тож пропонуємо учням всіх класів долучитися до спільноти Предметний тиждень МІФ  та виконати цікаві завдання. Зацікавлених чекають заохочення(flirt)(trophy) https://classroom.google.com/c/NTYyNzY1MTQ4ODA5?cjc=eklhgop

7 лютого – Всесвітній День безпечного Інтернету. 

Ми живемо у час інформаційно-комунікаційних технологій. Тому кожна людина повинна вміти фільтрувати та використовувати лише перевірену інформацію, щоб не стати жертвою шахраїв або пропаганди. Саме тому ми закликаємо наших здобувачів освіти та всіх наших читачів ретельно перевіряти джерела з яких ви черпаєте свій потік інформації. 

Використовуйте лише перевірену інформацію! 

#Гімназія№77-мотивує

Тиждень початкової школи

Тиждень початкової школи пройшов під гаслом "Переможна дистанційка". Наші найменші здобувачі освіти долали всі труднощі сьогодення і з дитячим оптимізмом та хорошим настроєм  пройшли випробування у квесті "Все про все", виконали завдання від Ґаджика та Родзинки, спостерігали за сезонними змінами та створили  сніговий калейдоскоп  фігур, подарували пернатим друзям годівнички, виготовили Долоньки Перемоги для захисників, повторили правила безпечної поведінки з відважним псом Патроном, вивчили  безліч нових руханок. Наші діти - незламні й непереможні! Дитяча усмішка безцінна!

Пункт незламності

В нашому місті постійно оновлюється обладнання в Пунктах Незламності. Наш пункт не став виключенням.

Завдяки допомозі наданій благодійним фондом "Посмішка ЮА", за підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" та за фінансування Європейського Союзу наш заклад отримав і встановив 8 пічок- буржуйок. З їх допомогою  можна обіграти приміщення та приготувати їжу мешканцям селища ДД у разі виникнення надзвичайної ситуації. Висловлюємо подяку за таку важливу допомогу в наш час!


Онлайн-квест "З Україною в серці"

В рамках місячника національно-патріотичного виховання 23.01.2023 у Запорізькій гімназії № 77 відбувся тімбілдінг серед вчителів з метою відпрацювання всіх необхідних навичок якими має володіти вчитель під час воєнного стану. Також здобувачі освіти 1-9 класів взяли участь у онлайн-квесті «З Україною в серці» спрямованим на формування національно-патріотичного виховання.

В наш час особливо важливо вміти надавати домедичну допомогу, долати стрес  та вміти правильно поводитись в екстрених випадках — це може врятувати життя. Навчитися базових правил бажано кожному. Після Перемоги, у мирному житті, це теж не буде зайвим. Тому співробітники та здобувачі освіти нашої гімназії  з задоволенням беруть участь у різноманітних заходах з метою вдосконалення навичкок сьогодення.


Відкрито Пункт Незламності

Через ракетні обстріли  в Запоріжжі  відбуваються масові відключення електроенергії. Мешканці міста на кілька годин, а то й діб залишаються без світла, води, тепла та зв’язку. Для того, щоб зарадити ситуації, у багатьох закладах відкриваються Пункти Незламності. Наша гімназія відсьогодні  увійшла до  списку місць, де місцеві мешканці у разі потреби можуть зігрітися, зарядити телефон, отримати першу медичну допомогу. В так званому  “острівці безпеки”  нашої гімназії ви  можете бути забезпеченні опаленням, водою, світлом, мобільним зв'язком, доступом до інтернету, живленням для мобільних пристроїв, місцем для відпочинку, всім  необхідним для мами і дитини, засобами першої допомоги.


Канікули зимові

Згідно Протоколу №2 від 29.08.2022  у ЗГ № 77 розпочато замові канікули, що триватимуть з 24.12.2022 по 08.01.2023 р.


Діяльність ТІЦ

В рамках діяльності ТІЦ в закладі пройшли випробування якості  роботи "буржуйки" та її технічної спроможності. Представники групи з приготування їжі не тільки заміряли час приготування страви та кількість осіб, яких можна забезпечити гарячим харчуванням у разі потреби, а й гостинно запросили на частування. Дякуємо всім, хто долучився до даного заходу! Разом до Перемоги! 

Результати інтернет-олімпіади з хімії

Завершилася XV Всеукраїнська інтернет-олімпіада від освітнього проєкту "На Урок". Осінь-2022. Вітаємо вчителя хімії Серговську Т.С. та переможців з хімії: Гамору Микиту, Смолу Євгенія, Крюковську Анастасію  - учнів 7А класу- дипломи II ступеня; Доновську Анастасію, ученицю 9А класу - диплом III ступеню.  Дякуємо учням Токмаковій Аліні, 7А: Лазаревой Віталіні, Цукан Діані, 9Б, Вечірко Єлизаветі, 9А за участь в олімпіаді. Діти, ви молодці! 

Підтримка наших захисників

Сьогодні кожен українець незважаючи на свій вік, робить величезний внесок у нашу Перемогу. Ми постійно дякуємо нашим Героям. Наші воїни обороняють та звільняють наші міста. Ми їм за це безмежно вдячні. Саме тому здобувачі освіти Запорізької гімназії № 77 зробили оберіги та малюнки для захисту та підтримку наших героїв. Йдемо до перемоги разом! Слава Україні! 

Домедична допомога

В наш час особливо важливо вміти зупиняти кровотечу та надавати іншу домедичну допомогу — це може врятувати життя. Навчитися базових правил бажано кожному. У мирному житті це теж не буде зайвим. Тому співробітники нашої гімназії з задоволенням долучилися до курсу, були вмотивовані та зацікавлені отримати нові  навички надання першої домедичної допомоги. Вдячні команді професіоналів навчально-тренувального центру з тактичної медицини "КоЛеСо", які допомогли освоїти багато нових корисних знань та вмінь! 

День української писемності

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни. Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Це свято було встановлено указом Президента України 6 листопада 1997 року. Зазвичай в цей день вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія, відзначають найкращих популяризаторів українського слова та проводять Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до якого приєднуються навіть українці, які живуть за кордоном. 

В умовах воєнного стану заклади освіти Запоріжжя стали територіальними інформаційними центрами - ТІЦами.

Якщо виникне надзвичайна ситуація, мешканці селища ДД завжди можуть звертатися до гімназії №77, бо саме тут знаходиться ТІЦ, де Вам нададуть усю необхідну інформаційну допомогу та психологічну підтримку.

На базі ТІЦу:

Не панікуйте.

Зберігайте спокій.

Нам важко, але нас не зламати.

Зараз у кожного свій фронт і разом ми обовʼязково переможемо.

від 12 липня 2022 р. Акт оцінки об'єкта щодо можливості його використання  для укриття населення як найпростішого укриття був підписаний у присутності заступника голови районної адміністрації Олексія Петровича Руденка та директора ЗГ № 77 Казанцева Антона Федоровича 

77_Довідка 77_Про укриття 2022.pdf

Всесвітній день прибирання World Cleanup Day

Всесвітній день прибирання World Cleanup Day відбувся в Україні 17 вересня 2022 року о 10.00 в 24 областях разом із мільйонами учасників із 191 країни світу.

Наші працівники теж долучилися до акції. Велика їм подяка!!!Facebook

Отримати статус закладу – це чудове досягнення!

Станом на 01.09.2022 наш заклад отримав статус “Заклад освіти - учасник програми Google for Education” із відповідним присвоєним номером UA-DGTfE-08-22-00055.

Протягом року заклади освіти, педагогічні колективи яких успішно завершили навчання за програмою з показником понад 50% від загальної кількості працівників, отримають спеціальний статус “Заклад освіти - учасник програми Google for Education” / Google for Education Participating School.
#UA_GDTfE

#Гімназія77мотивує

1 вересня – День знань

Сьогодні насправді чарівний день, бо сьогодні 1 вересня – День знань. Саме в цей день хтось вперше стає школярем, а хтось просто повертається після відпочинку у рідні стіни. І хоч цей навчальний рік ми починаємо на відстані, але впевнені, що він буде яскравим. Ніхто не каже, що простим, але з купою емоцій та яскравих спогадів. Хоч ми будемо бачити один одного через монітор, але навіть це не буде нам поміхою  посміхатися та йти до своїх мрій. Дуже сподіваємось, що дуже скоро буде наша Перемога і нарешті ми зберемось нашою великою родиною ЗГ №77  на подвір’ї нашої любої гімназії.  Зі святом вас! Ну і звичайно, наші любі діти та їх батьки, ваші вчителі приготували для вас маленький подарунок – відео привітання. Тож гарного перегляду, ми вас дуже любимо. До зустрічі! 

Оголошення!

З 1 вересня  2022 року освітній  процес у Запорізькій гімназії №77 буде здійснюватися засобами дистанційних технологій (Classroom, Google Meet) деталі.
Запорізька гімназія №77 забезпечує здобуття освіти відповідно до Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 12.01.2016 № 8 (зі змінами)


З Днем пам'яті захисників України!


Сьогодні День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої землі. Низький уклін всім, хто не скорився і заплатив найвищу ціну за свободу та майбутнє нашої держави. Пам’ять про їхній подвиг завжди житиме в наших серцях і даватиме сили для того, щоб продовжувати боротьбу за нашу свободу. Вічна памʼять полеглим українським героям!

Слава Україні! Героям слава.

З днем Незалежності України!

Нехай свобода мислити і діяти буде вашою перевагою. Бажаю відчувати її в роботі, у відносинах і в житті. Процвітання вам, вашій родині і країні! Будьте незалежні і вільні у всіх своїх проявах! 

З днем Конституції!

З Днем Конституції! З Днем народження нашого Основного Закону!

Україна – країна сильних та вільних людей, які не лише знають і цінують свої права та свободи, а ще й вміють відстоювати їх на усіх фронтах.

Тому перемога буде нашою!

Слава Україні!Звіт директора 2021-2022 н.р.

Шановні учасники освітнього процесу, у п'ятницю 17.06.2022 о 17.00 у форматі конференції буде проведено звітування директора. Запрошуються всі бажаючі

Звіт директора

Пʼятниця, 17 червня · 17:00 – 18:00пп

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/zkb-bpgi-qai

Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: ‪(US) +1 402-762-0298‬, PIN-код: ‪721 661 181‬#


Шановні батьки майбутніх першокласників!

Оголошується набір вихованців у 2021-2022 н.р.

Наша гімназія радо зустріне, огорне теплок кожну дитину, яка прийде до нас навчатися. Ми будемо створювати всі можливі умови навчання та розвитку наших дорогих першачків! 

Пропонуємо Вам отримати більш детальну інформацію на сторінці "Майбутнім першокласникам"


про зарахування учнів із числа внутрішньо переміщених осіб у ЗГ №77

До навчання у закладах загальної середньої освіти громади незалежно від обраного формату можуть долучатися, ми запрошуємо долучатися, також учнів з числа внутрішньо переміщених осіб, які можуть тимчасово відвідувати школи за місцем тимчасового перебування відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2022 № 1/3371-22 «Про організацію освітнього процесу».
Більш детальну інформацію можна отримати на сторінці "Батькам"


Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу, з 30.03.2022 відновлюється Освітній процес в закладі освіти м. Запоріжжя.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу) згідно рішення педагогічної ради від 29.03.2022 року протокол № 13
Шановні учасники освітнього процесу!

З 14.03.2022 року освітній процес в ЗГ №77 тимчасово призупиняється згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації  та рішення педагогічної ради від 11.03.2022 року протокол № 12

Адміністрація ЗГ 77

Хочете захистити свій дім? Заповніть анкету


Йде 16-й день війни в Україні. 


Зараз кожен може допомогти захисту Запоріжжя.


Добре готуєш, гарно пишеш, вмієш водити авто або надавати медичну допомогу? Наразі будь-які ваші таланти та вміння потрібні як ніколи раніше!


Щоб зрозуміти, як саме ви можете допомогти, зробіть наступне:


✔️ Перейдіть за посиланням https://forms.gle/18PeD2HEAvFRdKAE6  

✔️ Заповніть анкету

✔️ Вкажіть ПІБ, контакти

✔️Зазначте професію або вид роботи, яку можете виконувати, і в який спосіб (з дому чи готові прийти/приїхати та зручний час)

 ✔️ Все! Ви вже майже на варті рідного Запоріжжя!


Заповнюйте анкету онлайн вже сьогодні або приходьте та отримуйте усю необхідну інформацію у Територіальних інформаційних центрах. Від завтра вони розпочнуть свою роботу у всіх районах міста і працюватимуть щоденно, починаючи з 11.00. 


Приєднуйтесь до команди, що наближає Україну до перемоги!

А.Куртєв

Наша школа - інформаційний центр


школи міста стають інформаційними центрами. Наш заклад один із них.  Що це таке?

Тут щодня із 11:00 можна отримати інформаційну допомогу, дізнатися актуальні новини Запоріжжя. Таким чином міська влада створює єдину систему підтримки.

Центри допомагатимуть усувати негативні наслідки у разі надзвичайних ситуацій та у випадку відсутності будь-яких засобів зв’язку.

Тримаймося та підтримуємо один-одного!


#освіта_ZP_Україна_в_серці

У такий скрутний момент ніхто не може залишатися осторонь. Педагогічний колектив #Запорізькагімназія77, батьки, громадськість нашого мікрорайону кожен як може наближає мить ПЕРЕМОГИ.

Народ з такою глибокою, чутливою, щедрою і щирою душею має неабиякий потенціал, щоб подолати труднощі, вистояти перед ворогами, вибудувати гідне майбутнє.

По всій країні дзвонять дзвони

молитви в серці за синів

Ми вже не порізнь, ми - єдині

І хто б там що не говорив.

Ми в себе вдома, ми - родина

весь світ у шоці прозріва.

Не скорить демон Україну

все Небо нам допомога!

Єдність, гідність, віра в перемогу, безстрашність та любов до рідної землі, до рідної держави керує вчинками величного українського народу!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

В ці складні дні наші діти, в не менш складних обставинах. Вони знаходяться поруч і їм так само страшно, а може навіть більше.

Велике прохання, дайте їм можливість трошки відволіктись від новин та обговорень дорослих, включіть їм хоча б на пів годинки українську казку!!

Так ви зможете трошки зменшити напругу у дитини і самі відволіктись від новин.

За посиланням нижче доступно багато українських аудіо казок, посилання працює на будь якому пристрої, та ми будемо підтримувати роботу, доки буде така можливість.

Оголошення!

Шановні мешканці Шевченківського району, працівники закладу ЗГN77 активно допомагають нашим захисникам. Тож ми закликаємо всіх небайдужих приєднатися до нас. Кожен може допомогти за своїми можливостями.

Перелік необхідного для наших захисників:

- теплий одяг, шкарпетки, ковдри;

- ремені/джгути;

- каструлі, чайники  металеві, щоб можно на костер;

- інгрідієнти на "коктейль" (скляні пляшки, тканина х/б, масло);

- медичне (фіз.розчин, спирт, йод, зеленка, бинти, перев'язочне);

- продукти довгострокового зберігання;

Давайте допоможемо нашим захисникам разом!

Згідно Протоколу № 11 засідання педагогічної ради від 26.02.2022 ЗГ 77 внесено зміни  до режиму роботи гімназії: оголошення канікул на два тижні з 28.02.2022 на підставі Рішенням місцевої комісії з питань ТЕБ та НС м. Запоріжжя «Про вжиття додаткових заходів у зв’язку з введенням на території України воєнного стану» (протокол від 26.02.2022 № 10) 


ЗГ 77 Протокол № 11 засідання педагогічної ради від 26.02.2022

Лист робота.pdf
изображение_viber_2022-02-25_12-53-11-657-конвертирован.pdf

Увага!

Шановні учасники освітнього процесу, з 07.02.022 року в закладах освіти м.Запоріжжя (відповідно  рішення Обласної комісії з питань ТЕБ

- 1 -4 класи очна форма навчання.  Навчальні заняття будуть проводитися з дотриманням протиепідемічних вимог.

-     5-9 класи дистанційна форма навчання.

Велика відповідальність покладається на батьків з питання контролю за станом здоров’я дитини – щоденний моніторинг температури. Діти з ознаками респіраторних захворювань (нежить, кашель, температура) до закладу прийматися не будуть.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Будьте відповідальними, бережіть своє здоров’я і здоров’я оточуючих!

Увага!

У зв'язку з перевищенням "порогу" захворюваності по ГРВІ з 02.02.2022 р. до 04.02.2022 р. наша гімназія працює в такому режимі: 

- 1 -4 класи очна форма навчання.  Навчальні заняття будуть проводитися з дотриманням протиепідемічних вимог.

-     5-9 класи дистанційна форма навчання.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Розклад синхронних уроків дивіться за посиланням.
Бережіть себе і своїх рідних, не хворійте!

Інформація для випускників 9-х класів та їх батьків: Більш детально можна ознайомитися за посиланням: https://www.school77.zp.ua/учням/профорієнтація

Запрошення на навчання 10 клас.pdf
Оголошуємо набір у 1 класи..pdf

Оголошення

з 22.11.2021 р. наш заклад працює у очному режимі:

Шановні учасники освітнього процесу, з 11.05.2021 року встановлено очне навчання для здобувачів освіти 1-9 класів.

Навчальні заняття будуть проводитися в очній формі, з дотриманням протиепідемічних вимог, урахуванням принципу віддаленого розміщення навчальних кімнат для мінімізації контактів учасників освітнього процесу.

Велика відповідальність покладається на батьків з питання контролю за станом здоров’я дитини – щоденний моніторинг температури, Діти з ознаками респіраторних захворювань (нежить, кашель, температура) до закладу прийматися не будуть.

Будьте відповідальними, бережіть своє здоров’я і здоров’я оточуючих!

Інформацію щодо графіка прибуття учнів та маршруту руху по школі, розкладу дзвінків, графіком харчування та графіком провітрювання кабінетів ви можете знайти за посиланням

У школі забезпечено дотримання всіх протиепідемічних норм. Нагадуємо про обов'язкове дотримання масочного режиму для учнів 5 - 9 класів. Не забуваємо про змінне взуття!
Чекаємо на Вас у стінах гімназії!

Увага

з 15.11.2021 р. до 19.11.2021 р. наш заклад працює у такому режимі:

- 1 -4 класи очна форма навчання.  Навчальні заняття будуть проводитися з дотриманням протиепідемічних вимог.

-     5-9 класи дистанційна форма навчання.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Розклад синхронних уроків дивіться у таблиці яка зазначена нижче.

Профорієнтація

Учні 8-9 класів нашої гімназії вдячні організаторам за цікаву екскурсію ""Мотор Січ" - "Надія" на майбутнє!"

Діти ознайомилися з історією та напрямками діяльності АТ "Мотор Січ". Їм було продемонстровано практичне функціонування сучасного цифрового обладнання щодо виробництва елементів конструкції повітряних суден та двигунів. Також були продемонстровані зразки повітряних суден та двигунів, які вироблені АТ "Мотор Січ"".

Вихованці зустрілися з представниками ВПУ № 27, ВПУ "Моторобудівник" (№ 20), Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка, які провели з ними цікаву та корисну профорієнтаційну бесіду.

Ця екскурсія вразила та надихнула підлітків на планування свого майбутнього!

Увага!

Відповідно до протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ №44 від 05.11.2021: у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації наказано з 08.11.2021 і до особого розпорядження організувати в усіх закладах середньої освіти м. Запоріжжя дистанційне навчання для здобувачів освіти 1-9 класів.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Здоров'я наших дітей - це найцінніше! Не хворійте, будь ласка!!!

З повагою колектив ЗГ №77.

Увага!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.10.2021 №1/9-569, листа департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 26.10.2021 № 4106/03.2-14, та протоколу позачервого засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м.Запоріжжя від 27.10.2021 №40.

 У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації в місті серед працівників та здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти міста на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 департамент освіти і  науки Запорізької міської ради рекомендує керівникам закладів освіти вжити заходів щодо продовження осінніх канікул у закладах загальної середньої освіти до 07.11.2021.

Увага!

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в місті, термін осінніх канікул у Запорізьких школах  подовжено  з  23.10.2021 р. по 31.10.2021 поточного року.

посилання на Департамент освіти і науки Запорізької міської ради (офіційна група)

Безпека на канікулах

18 жовтня 2021 р. класні керівники Запорізької гімназії № 77 провели спільну з учнями он-лайн зустріч "Бережи себе".
Говорили про правила безпечної поведінки, ділилися планами, як цікаво і безпечно провести осінні канікули.
Вчителі використовували матеріали освітніх онлайн ресурсів.
Не хворійте, бережіть себе иа своїх близьких!

Увага!

Відповідно до рекомендацій МОН та органів місцевого самоврядування, у зв'язку з "червоною зоною", осінні канікули переносяться  з  18.10.2021 р. по 24.10.2021 р. 

посилання

День захнисників та захисниць України.

До Дня захисників та захисниць України серед здобувачів освіти 8-9 класів було проведено патріотичний захід " Ерудит", в якому діти змогли проявити себе в різних цікавих та пізнавальних конкурсах. Вітаємо команду переможців 9-А класу!

Здобувачам освіти 1-7 класів було запропоновано  відвідати тематичну виставку в бібліотеці закладу, присвячену Дню українського козацтва.

Тиждень "Спринту та метання".

У нашій гімназії пройшов тиждень "Спринту та метання"! Здобувачі освіти 5-9х класів активно приймали  участь в змаганнях, боролися за право стати кращими серед кращих ! Ми завжди знали, що у нас навчаються найшвидші, найспритніші, найспортивніші, найкреативніші та найрозумніші діти - саме на цьому тижні освітяни довели це ще раз! 

Гуманне ставлення до тварин.

З метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, відповідальності за приручених тварин в 1-х класах пройшли уроки з теми: «Гуманне ставлення до тварин».

     Наші маленькі вихованці поділилися фото своїх домашніх  улюбленців та створили фото-виставку. Девізом даної діяльності стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері, які звернені до всіх нас: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив».

Світ шахів

Шановні діти та батьки запрошуємо Вас до захоплюючого світу ШАХІВ!

Гра в шахи дуже корисна не тільки для дорослих, але і для дітей. Хлопчики і дівчатка, знайомі з цією грою, успішно навчаються і швидко засвоюють нову інформацію. До того ж, сьогодні немає необхідності шукати партнера і всюди носити з собою шахову дошку. Грати в шахи можна навіть на комп’ютері або телефоні. Так що ваша дитина може робити це в будь-який час і в будь-якому місці. Саме цьому ми пропонуємо Вам долучити своїх дітей та долучитися самим до однієї з найпопулярніших ігор світу!

Навчимо! Розкажемо!  Покажемо! 

Реєструйтеся за посиланням: посилання

Батьківські збори

Дбаємо про майбутнє разом!

28 вересня  на одному подиху  відбулася зустріч директора гімназії Казанцева Антона Федоровича з головами батьківських комітетів. Зустріч пройшла у формі жвавого діалогу.

В ході зустрічі батьки ознайомилися зі змінами в гімназії, дізналися про виконані ремонти, перспективні цілі і задачі на 2021-2022 н.р. Розповіли про гурткову роботу в закладі.

А також спланували роботу на 2021-2022 н.р.

Захід пройшов з дотриманням всіх карантинних обмежень.


День туризму

Всесві́тній де́нь тури́зму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою популяризації туризму. Це свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника. Здобувачі освіти нашої гімназії мали змогу не просто приєднатись до свята, а й бути його безпосередніми учасниками, здолавши всі перешкоди та виконавши всі складні завдання туристичного спрямування.  Ви - найкращі!!!

Висловлюємо подяку за організацію свята керівнику гуртка з пішохідного туризму Бебешко  С.Я.!

Конкурс "Вакциновані й відкриті"

Наша Запорізька гімназія № 77 долучилась до конкурсу "Вакциновані й відкриті", організатором якого є Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Важливою умовою конкурсу є вакцинація понад 80% співробітників навчального закладу.

Дбаємо про своє здоров'я та здоров'я оточуючих та сподіваємось на перемогу!

#ВакцинованіВідкриті 


Selfi!

1 вересня - День знань! Це означає, що перші класи прийшли до нашої родини, та вперше переступили поріг школи, вперше відвідали урок. Сьогодні ми прийняли до нашої родини найкращих учнів, успіхів вам!

Ну, а наші дев'ятикласники востаннє почули перший дзвоник в стінах рідної гімназії. Та пішли на свій перший урок.

2-8 класи, після свого першого уроку, пройшли веселий квест. Ну і звичайно почули свій перший дзвоник.

Дякуємо за привітання нашим друзям з ЗОГМО "Молодіжна поліцейська академія"!

Нащі любі діти та їх батьки! Ми бажаємо вам успіхів в цьому навчальному році! Ви в нас найкращі! Зі святом знань!

#ЗГ_77_ДеньЗнань


День знань!

1 вересня - День знань! Це означає, що перші класи прийшли до нашої родини, та вперше переступили поріг школи, вперше відвідали урок. Сьогодні ми прийняли до нашої родини найкращих учнів, успіхів вам!

Ну, а наші дев'ятикласники востаннє почули перший дзвоник в стінах рідної гімназії. Та пішли на свій перший урок.

2-8 класи, після свого першого уроку, пройшли веселий квест. Ну і звичайно почули свій перший дзвоник.

Дякуємо за привітання нашим друзям з ЗОГМО "Молодіжна поліцейська академія"!

Нащі любі діти та їх батьки! Ми бажаємо вам успіхів в цьому навчальному році! Ви в нас найкращі! Зі святом знань!

#ЗГ_77_ДеньЗнань


Дні науки у Запоріжжі

5 – 6 червня 2021 року у м. Запоріжжя відбудеться науковий захід «Дні науки», партнерами якого є КУ Запорізький обласний центр молоді, БО «Карітас України», Caritas Germany, Запорізький національний університет, Запорізький державний медичний університет, НУ «Запорізька політехніка», ПНЗ «ЦНТТМ «Політ», Музей архітектури, Шаховий клуб «Фура 41», Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця, Лабораторія «Diagen», Археологічна експедиція Мамай–гора. Організатор заходу ГО «Наукова унія».

Захід відбудеться 5 – 6 червня 2021 року з 11.00 до 17.00 на базі КУ Запорізький обласний центр молоді на публічному просторі, з дотриманням необхідних протиепідемічних заходів, за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49 (орієнтир площа Фестивальна). 

Мета заходу: познайомити сучасну молодь з українськими науковцями і досягненнями української та світової науки; боротьба з псевдонауковими упередженнями, підіймання важливих питань критичного мислення у громаді задля сталого розвитку та налагодження комунікації між дослідниками–суспільством–владою, поліпшення образу вченого.

В програмі заходу майстер-класи, виставки, інтерактивні експерименти, тощо. 

Програма наукового заходу додається.

Запрошуємо педагогів,  учнів та їх батьків  взяти участь в заході «Дні науки».

розклад дні науки 5-6 червня.pdf

Детальніше за посиланням: Звіт 

Звіт директора гімназії

З метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації, реалізації положення про загальноосвітній навчальний заклад, керівники навчальних закладів мають щороку звітувати про свою діяльність. Тому 01.06.2021 року пройшов звіт директора Запорізької гімназії №77 Казанцева Антона Федоровича.  Роботу керівника оцінили як задовільну. Дякуємо учасникам заходу за участь та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Літо! Літо! Літо!

Канікули – це радісні дні, які завжди з нетерпінням чекають діти. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок та закликаю завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб відпочинок не був зіпсований. 

Майбутнім першокласникам!

Запорізька гімназія №77

оголошує набір дітей до 1 класу на 2021-2022 н. р.


До послуг Ваших дітей:


досвідчені вчителі, вихователі, уважний персонал;

робота  гуртків за інтересами та співпраця зі спортивними секціями у другій половині дня на безоплатній основі;

робота груп продовженого дня  до 17-30 на безкоштовній основі;

відкриття спеціального класу з проведенням посилених корекційно - розвиткових занять (з безкоштовним харчуванням);

психологічний супровід освітнього процесу.

Мова навчання – українська!

Пришкільні табори.

Шановні батьки, доводимо до Вашого відома, що в Шевченківському районі з червня почнуть працювати пришкільні табори на базі шкіл 65, 4, 52, 95, 101, 60, 64, 111, 18. Якщо Ви бажаєте записати дітей до цих таборів або дізнатись більш детальну інформацію, звертайтесь до класного керівника. 

Вітаємо нашу гімназію!
Ми створили наш герб.

Герб школи - символ розвитку і руху вперед.

Основа це кольори гербу Запоріжжя, адже ми виховуємо справжніх козаків та козачок.

Недаремно дуб вважають Світовим Деревом, від якого почалося все живе на Землі. Для наших Пращурів він став символом Роду.

Чесність, гідність, добро, повага, єдність, освіта - це ключові цінності нашої гімназії.

Герб школи ми створювали спільними силами, ділилися своїми ідеями та побажаннями. Найбільш влучним був Гаура Ростислав. Він отримав персональну чашку з гербом гімназії. Молодець! Так тримати!