НОВИНИ

Оголошення

з 22.11.2021 р. наш заклад працює у очному режимі:

Шановні учасники освітнього процесу, з 11.05.2021 року встановлено очне навчання для здобувачів освіти 1-9 класів.

Навчальні заняття будуть проводитися в очній формі, з дотриманням протиепідемічних вимог, урахуванням принципу віддаленого розміщення навчальних кімнат для мінімізації контактів учасників освітнього процесу.

Велика відповідальність покладається на батьків з питання контролю за станом здоров’я дитини – щоденний моніторинг температури, Діти з ознаками респіраторних захворювань (нежить, кашель, температура) до закладу прийматися не будуть.

Будьте відповідальними, бережіть своє здоров’я і здоров’я оточуючих!

Інформацію щодо графіка прибуття учнів та маршруту руху по школі, розкладу дзвінків, графіком харчування та графіком провітрювання кабінетів ви можете знайти за посиланням

У школі забезпечено дотримання всіх протиепідемічних норм. Нагадуємо про обов'язкове дотримання масочного режиму для учнів 5 - 9 класів. Не забуваємо про змінне взуття!
Чекаємо на Вас у стінах гімназії!

Увага

з 15.11.2021 р. до 19.11.2021 р. наш заклад працює у такому режимі:

- 1 -4 класи очна форма навчання. Навчальні заняття будуть проводитися з дотриманням протиепідемічних вимог.

- 5-9 класи дистанційна форма навчання.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Розклад синхронних уроків дивіться у таблиці яка зазначена нижче.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Профорієнтація

Учні 8-9 класів нашої гімназії вдячні організаторам за цікаву екскурсію ""Мотор Січ" - "Надія" на майбутнє!"

Діти ознайомилися з історією та напрямками діяльності АТ "Мотор Січ". Їм було продемонстровано практичне функціонування сучасного цифрового обладнання щодо виробництва елементів конструкції повітряних суден та двигунів. Також були продемонстровані зразки повітряних суден та двигунів, які вироблені АТ "Мотор Січ"".

Вихованці зустрілися з представниками ВПУ № 27, ВПУ "Моторобудівник" (№ 20), Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка, які провели з ними цікаву та корисну профорієнтаційну бесіду.

Ця екскурсія вразила та надихнула підлітків на планування свого майбутнього!

Увага!

Відповідно до протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ №44 від 05.11.2021: у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації наказано з 08.11.2021 і до особого розпорядження організувати в усіх закладах середньої освіти м. Запоріжжя дистанційне навчання для здобувачів освіти 1-9 класів.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Здоров'я наших дітей - це найцінніше! Не хворійте, будь ласка!!!

З повагою колектив ЗГ №77.

Увага!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.10.2021 №1/9-569, листа департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 26.10.2021 № 4106/03.2-14, та протоколу позачервого засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м.Запоріжжя від 27.10.2021 №40.

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації в місті серед працівників та здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти міста на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 департамент освіти і науки Запорізької міської ради рекомендує керівникам закладів освіти вжити заходів щодо продовження осінніх канікул у закладах загальної середньої освіти до 07.11.2021.

Увага!

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в місті, термін осінніх канікул у Запорізьких школах подовжено з 23.10.2021 р. по 31.10.2021 поточного року.

посилання на Департамент освіти і науки Запорізької міської ради (офіційна група)

Безпека на канікулах

18 жовтня 2021 р. класні керівники Запорізької гімназії № 77 провели спільну з учнями он-лайн зустріч "Бережи себе".
Говорили про правила безпечної поведінки, ділилися планами, як цікаво і безпечно провести осінні канікули.
Вчителі використовували матеріали освітніх онлайн ресурсів.
Не хворійте, бережіть себе иа своїх близьких!

Увага!

Відповідно до рекомендацій МОН та органів місцевого самоврядування, у зв'язку з "червоною зоною", осінні канікули переносяться з 18.10.2021 р. по 24.10.2021 р.

посилання

День захнисників та захисниць України.

До Дня захисників та захисниць України серед здобувачів освіти 8-9 класів було проведено патріотичний захід " Ерудит", в якому діти змогли проявити себе в різних цікавих та пізнавальних конкурсах. Вітаємо команду переможців 9-А класу!

Здобувачам освіти 1-7 класів було запропоновано відвідати тематичну виставку в бібліотеці закладу, присвячену Дню українського козацтва.

Тиждень "Спринту та метання".

У нашій гімназії пройшов тиждень "Спринту та метання"! Здобувачі освіти 5-9х класів активно приймали участь в змаганнях, боролися за право стати кращими серед кращих ! Ми завжди знали, що у нас навчаються найшвидші, найспритніші, найспортивніші, найкреативніші та найрозумніші діти - саме на цьому тижні освітяни довели це ще раз!

Гуманне ставлення до тварин.

З метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, відповідальності за приручених тварин в 1-х класах пройшли уроки з теми: «Гуманне ставлення до тварин».

Наші маленькі вихованці поділилися фото своїх домашніх улюбленців та створили фото-виставку. Девізом даної діяльності стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері, які звернені до всіх нас: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив».

Світ шахів

Шановні діти та батьки запрошуємо Вас до захоплюючого світу ШАХІВ!

Гра в шахи дуже корисна не тільки для дорослих, але і для дітей. Хлопчики і дівчатка, знайомі з цією грою, успішно навчаються і швидко засвоюють нову інформацію. До того ж, сьогодні немає необхідності шукати партнера і всюди носити з собою шахову дошку. Грати в шахи можна навіть на комп’ютері або телефоні. Так що ваша дитина може робити це в будь-який час і в будь-якому місці. Саме цьому ми пропонуємо Вам долучити своїх дітей та долучитися самим до однієї з найпопулярніших ігор світу!

Навчимо! Розкажемо! Покажемо!

Реєструйтеся за посиланням: посилання

Батьківські збори

Дбаємо про майбутнє разом!

28 вересня на одному подиху відбулася зустріч директора гімназії Казанцева Антона Федоровича з головами батьківських комітетів. Зустріч пройшла у формі жвавого діалогу.

В ході зустрічі батьки ознайомилися зі змінами в гімназії, дізналися про виконані ремонти, перспективні цілі і задачі на 2021-2022 н.р. Розповіли про гурткову роботу в закладі.

А також спланували роботу на 2021-2022 н.р.

Захід пройшов з дотриманням всіх карантинних обмежень.


День туризму

Всесві́тній де́нь тури́зму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою популяризації туризму. Це свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника. Здобувачі освіти нашої гімназії мали змогу не просто приєднатись до свята, а й бути його безпосередніми учасниками, здолавши всі перешкоди та виконавши всі складні завдання туристичного спрямування. Ви - найкращі!!!

Висловлюємо подяку за організацію свята керівнику гуртка з пішохідного туризму Бебешко С.Я.!

Конкурс "Вакциновані й відкриті"

Наша Запорізька гімназія № 77 долучилась до конкурсу "Вакциновані й відкриті", організатором якого є Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Важливою умовою конкурсу є вакцинація понад 80% співробітників навчального закладу.

Дбаємо про своє здоров'я та здоров'я оточуючих та сподіваємось на перемогу!

#ВакцинованіВідкриті


Selfi!

1 вересня - День знань! Це означає, що перші класи прийшли до нашої родини, та вперше переступили поріг школи, вперше відвідали урок. Сьогодні ми прийняли до нашої родини найкращих учнів, успіхів вам!

Ну, а наші дев'ятикласники востаннє почули перший дзвоник в стінах рідної гімназії. Та пішли на свій перший урок.

2-8 класи, після свого першого уроку, пройшли веселий квест. Ну і звичайно почули свій перший дзвоник.

Дякуємо за привітання нашим друзям з ЗОГМО "Молодіжна поліцейська академія"!

Нащі любі діти та їх батьки! Ми бажаємо вам успіхів в цьому навчальному році! Ви в нас найкращі! Зі святом знань!

#ЗГ_77_ДеньЗнань


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

День знань!

1 вересня - День знань! Це означає, що перші класи прийшли до нашої родини, та вперше переступили поріг школи, вперше відвідали урок. Сьогодні ми прийняли до нашої родини найкращих учнів, успіхів вам!

Ну, а наші дев'ятикласники востаннє почули перший дзвоник в стінах рідної гімназії. Та пішли на свій перший урок.

2-8 класи, після свого першого уроку, пройшли веселий квест. Ну і звичайно почули свій перший дзвоник.

Дякуємо за привітання нашим друзям з ЗОГМО "Молодіжна поліцейська академія"!

Нащі любі діти та їх батьки! Ми бажаємо вам успіхів в цьому навчальному році! Ви в нас найкращі! Зі святом знань!

#ЗГ_77_ДеньЗнань


Carousel imageCarousel image

Дні науки у Запоріжжі

5 – 6 червня 2021 року у м. Запоріжжя відбудеться науковий захід «Дні науки», партнерами якого є КУ Запорізький обласний центр молоді, БО «Карітас України», Caritas Germany, Запорізький національний університет, Запорізький державний медичний університет, НУ «Запорізька політехніка», ПНЗ «ЦНТТМ «Політ», Музей архітектури, Шаховий клуб «Фура 41», Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця, Лабораторія «Diagen», Археологічна експедиція Мамай–гора. Організатор заходу ГО «Наукова унія».

Захід відбудеться 5 – 6 червня 2021 року з 11.00 до 17.00 на базі КУ Запорізький обласний центр молоді на публічному просторі, з дотриманням необхідних протиепідемічних заходів, за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49 (орієнтир площа Фестивальна).

Мета заходу: познайомити сучасну молодь з українськими науковцями і досягненнями української та світової науки; боротьба з псевдонауковими упередженнями, підіймання важливих питань критичного мислення у громаді задля сталого розвитку та налагодження комунікації між дослідниками–суспільством–владою, поліпшення образу вченого.

В програмі заходу майстер-класи, виставки, інтерактивні експерименти, тощо.

Програма наукового заходу додається.

Запрошуємо педагогів, учнів та їх батьків взяти участь в заході «Дні науки».

розклад дні науки 5-6 червня.pdf
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Детальніше за посиланням: Звіт

Звіт директора гімназії

З метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації, реалізації положення про загальноосвітній навчальний заклад, керівники навчальних закладів мають щороку звітувати про свою діяльність. Тому 01.06.2021 року пройшов звіт директора Запорізької гімназії №77 Казанцева Антона Федоровича. Роботу керівника оцінили як задовільну. Дякуємо учасникам заходу за участь та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Літо! Літо! Літо!

Канікули – це радісні дні, які завжди з нетерпінням чекають діти. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок та закликаю завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб відпочинок не був зіпсований.

Майбутнім першокласникам!

Запорізька гімназія №77

оголошує набір дітей до 1 класу на 2021-2022 н. р.


До послуг Ваших дітей:


досвідчені вчителі, вихователі, уважний персонал;

робота гуртків за інтересами та співпраця зі спортивними секціями у другій половині дня на безоплатній основі;

робота груп продовженого дня до 17-30 на безкоштовній основі;

відкриття спеціального класу з проведенням посилених корекційно - розвиткових занять (з безкоштовним харчуванням);

психологічний супровід освітнього процесу.

Мова навчання – українська!

Пришкільні табори.

Шановні батьки, доводимо до Вашого відома, що в Шевченківському районі з червня почнуть працювати пришкільні табори на базі шкіл 65, 4, 52, 95, 101, 60, 64, 111, 18. Якщо Ви бажаєте записати дітей до цих таборів або дізнатись більш детальну інформацію, звертайтесь до класного керівника.

Carousel imageCarousel image

Вітаємо нашу гімназію!
Ми створили наш герб.

Герб школи - символ розвитку і руху вперед.

Основа це кольори гербу Запоріжжя, адже ми виховуємо справжніх козаків та козачок.

Недаремно дуб вважають Світовим Деревом, від якого почалося все живе на Землі. Для наших Пращурів він став символом Роду.

Чесність, гідність, добро, повага, єдність, освіта - це ключові цінності нашої гімназії.

Герб школи ми створювали спільними силами, ділилися своїми ідеями та побажаннями. Найбільш влучним був Гаура Ростислав. Він отримав персональну чашку з гербом гімназії. Молодець! Так тримати!

SELFIE-звіт.pdf

Звіт SELFIE

Звіт SELFIE об’єднує та порівнює погляди керівників, вчителів та учнів нашого закладу. Як справжнє "селфі", інформація, зібрана в SELFIE, надає школі знімок того, де перебуваємо на даний момент стосовно стратегії та практик використання цифрових технологій в освітньому процесі. Це може бути гарною основою для виявлення та обговорення сильних та слабких сторін, для створення стратегічного плану цифрової трансформації, для вдосконалення використання цифрових технологій для навчання.

Чекаємо на думку кожного стосовно припозицій та рекомендацій по цифровізації закладу освіти.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ПДР

співпрацюємо з ЗЦППП «Академія поліції» ДДУВС.

Щиро вдячні за проведені лекції Копанєву Юрію Володимировичу.

Здобувачі освіти 1-х та 4-х класів дізналися більше про правила дорожнього руху.

Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу, 01.06.2021 відбудеться звітування директора запорізької гімназії № 77. Звітування буде відбуватись у форматі ZOOM конференції - запрошуються всі бажаючі

Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу рішенням педагогічної ради ЗГ № 77 (протокол № 18) від 07.05.2021 з 11.05.2021 року встановлено очне навчання для здобувачів освіти 1-9 класів.

Навчальні заняття будуть проводитися в очній формі, з дотриманням протиепідемічних вимог, урахуванням принципу віддаленого розміщення навчальних кімнат для мінімізації контактів учасників освітнього процесу.

Велика відповідальність покладається на батьків з питання контролю за станом здоров’я дитини – щоденний моніторинг температури, Діти з ознаками респіраторних захворювань (нежить, кашель, температура) до закладу прийматися не будуть.

Будьте відповідальними, бережіть своє здоров’я і здоров’я оточуючих!

Інформацію щодо графіка прибуття учнів та маршруту руху по школі, розкладу дзвінків, закріплених кабінетів за класами, графіком харчування та графіком провітрювання кабінетів ви можете знайти за посиланням

У школі забезпечено дотримання всіх протиепідемічних норм. Нагадуємо про обов'язкове дотримання масочного режиму для учнів 5 - 9 класів. Не забуваємо про змінне взуття!
Чекаємо на Вас у стінах гімназії!


З повагою колектив ЗГ №77.

“#Не_ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті”

В рамках проєкту #stop_sexтинг 27.04.2021 року у 8-А класі було проведено урок “#Не_ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті” #stop_sexтинг (за допомогою @stopsextingua. Мета уроку: розвинути навички стійкості та емоційне відновлення учнів середньої школи після взаємодії зі шкидливом контентом.

Приєднуйтесь до нас!

Матеріал для проведення уроку можна отримати за посиланням: https://stop-sexting.in.ua/ne_vedys-proyavy-svoyu-stijkist-v-interneti/

Увага! Вакцінація проти COVID-19

Інформація про вакцини.pptx

Ми беремо участь у проєкті SELFIE

Європейський освітній фонд у партнерстві з Об’єднаним дослідницьким центром Європейської Комісії, у тісній співпраці з Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації запускає пілотний проєкт SELFIE.

Вперше в Україні 60 шкіл пройдуть оцінку впровадження цифрових технологій за допомогою SELFIE і НАШ заклад: Запорізька гімназія № 77 - один з них!!!

20.04.2021 р. відбувся вебінар із представниками проекту з ЄвроСоюзу та модераторами областей в якому брали участь Казанцев А.Ф. - директор ЗГ 77, Макухіна М.Ю. - заступник директора, Дмитрук О.В. - вчитель інформатики.

Наразі зараз триває анкетування до 07.05.2021 здобувачів освіти та педагогічних праціників. Аналіз результатів якого нададуть можливість планувати подальшу роботу.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

МІФічний тиждень

Тиждень математики, інформатики, фізики (12.04.2021-16.04.2021) завершено. Захід відбувся в онлайн-формі. Діти розв’язували логічні завдання, проходили web-квест, під час якого шукали відповіді на питання пов’язані з цікавими фактами предметних галузей, брали участь у творчих конкурсах: фантазували та моделювали з пластелину комп’ютерні віруси, моделювали з геометриних фігур «царівну математики», створювали відео-ролики та інше.

Всі учасники отримали сертифікати, що підтверджують участь у тижні та свідчать про кількість пройдених етапів змагань. Вихованці мають можливість обміняти результати цих змагань на справжні бали за обраними предметами (математика, фізика, інформатика). Також 5 перших фіналістів отримають призи, а саме:

Селезньова Тетяна – 8-Б

Багаєва Анна – 8-А

Шустер Карина – 8-А

Дмитрук Володимир – 7-Б

Трюх Євген – 6-А

Сайт МІФічнний тиждень https://cutt.ly/Ac4lbD5

Оголошення!

Інтернет - це не лишень джерело інформації, а й місце, де ховається безліч небезпек. Ви хочете дізнатись як зробити користування “всесвітньою павутиною” безпечним для вашої дитини і вберегти її від кіберзлочинців?

Запрошуємо батьків та дітей 12-16 років на онлайн-зустріч “Небезпечний інтернет. Про що треба знати дітям і дорослим”

Під час зустрічі ви:

Розглянете приклади небезпечного контенту;

Дізнаєтесь як “групи смерті” маніпулюють дітьми;

Зрозумієте які механізми дитячої психіки задіюють злочинці;

Дізнаєтесь як захистити ваших дітей від небезпек у інтернеті;

⠀Про це все розкаже Анна Покровська - дитячий та сімейний психолог та психолог ГО «Безпечний світ».

Зустрінемось 27 квітня о 19:00

⠀Не втрачайте можливість дізнатись важливу інформацію - реєструйтесь вже зараз, щоб отримати доступ до трансляції!

Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу, відповідно до протоколу ТЕБ №11 від 12.04.2021 року з 14.04.2021 року і до особливого розпорядження органів місцевого самоврядування заклад працює у дистанційному режимі:

1-9 класи дистанційна форма навчання.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Здоров'я наших дітей - це найцінніше!

Дякуємо за розуміння, бережіть себе та своїх рідних. Не хворійте, будь ласка!!!

Carousel imageCarousel imageCarousel image

Толерантність

Говорячи про «толерантність» ми іноді забуваємо, що основним її принципом є визнання всіх людей рівними собі, не дивлячись на будь-які їхні ознаки та відмінності.

В наш час іноді бракує чуйності, співчутливості, розуміння, уміння володіти собою, уміння слухати., здатність до співпереживання, усвідомлення того, що кожна людина неповторна, гідна життя і щастя. Всі ці риси відносяться до ТОЛЕРАНТНОЇ особистості.

Бути толерантним означає бути терпимим до інших, поважати інших, незважаючи на відмінності.

Профорієнтація!

Головне управління Національної поліції в Запорізькій області проводить відбір кандидатів на навчання за кошти державного бюджету на денній формі навчання за спеціальностями: «Право», «Правоохоронна діяльність», «Кібербезпека», «Психологія», та спеціалізаціями: «Кримінальна поліція», «Стратегічні розслідування», «Досудове розслідування», «Превентивна діяльність», «Кібербезпека», «Психолог», «Оперативні підрозділи», Техніко-криміналістичне забезпечення» у закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.


Етапи відбору: посилання

Буклет: посилання


Профорієнтація!

Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» повідомляє про День відкритих дверей – 17 квітня 2021 року об 11.00.

Детальніше інформацію можна отримати за посиланнями:

сайт http://zmk.zp.ua

соціальна мережа http://www.facebook.com/zmk.zp.ua

Цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але і способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Через глобальний вплив COVID-19 діти проводять все більше часу в Інтернеті.

Зауважуємо, що право дитини на безпеку та захист є базовим та поширюється на її життєдіяльність як онлайн, так і офлайн. Разом з тим, не кожна дитина в Україні володіє достатнім рівнем знань щодо існуючих ризиків в цифровому середовищі та навичками безпечної поведінки в цифровому просторі.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: Рекомандації

Запорізька гімназія № 77 Запорізької міської ради оголошує набір до першого класу на 2021-2022 н.р.

Відповідно до п.4.2. наказу ДОН ЗМР від 30.03.2021 № 72р. "Про зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя у 2021 році" заяви для зарахування будуть прийматися з 30.04.2021 по 31.05.2021 року.
Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням:

https://www.school77.zp.ua/майбутнім-першокласникам

Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу з 29.03.2021 року і до особливого розпорядження органів місцевого самоврядування наш заклад працює у такому режимі:

- 1-4 класи – очна форма навчання;

- 5-9 класи дистанційна форма навчання.

Дистанційне навчання організовується на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання" (електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Здоров'я наших дітей - це найцінніше! Не хворійте, будь ласка!!!

З повагою колектив ЗГ №77.

Розклад проведення синхронних та асинхронних уроків ЗГ №77:

Розклад дист. з 29.03.2021

Профорієнтація

UP-STUDY запрошує учнів долучитися до Першої Міжнародної Профорієнтаційної Онлайн Презентації щодо вибору найперспективніших спеціальностей для навчання у 2021/2022 році.

Міжнародний досвід наших спікерів у сфері вищої освіти допоможе нашій молоді визначитися куди та на який факультет найкраще нині вступати, які професії є найбільш затребуваними та високооплачуваними у світі. Випускники 9-11 класів дізнаються про те, які предмети вивчаються на тому чи іншому факультеті в Україні та Польщі, які практики будуть доступні їм під час навчання та які посади і яку заробітну плату вони зможуть отримати по закінченню ВНЗ.


Запрошуємо батьків/осіб, які їх замінюють, взяти участь в опитуванні!

Опитування є частиною дослідження, спрямованого на оцінку наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності на сайтах закладів освіти та їхніх сторінках у соціальних мережах . Дослідження проводиться в партнерстві ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з ГО «Центр кращого Інтернету» та за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «Counterpart International» з метою розробки заходів для попередження проблем кібербезпеки та порушень прав людини в інтернеті.


обява.pdf

Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів»

Природа нарешті пробуджується від зимового сну, захоплюючи нас своєю красою. Невід'ємною частиною цієї краси є пернаті друзі. Але птахи не тільки прикрашають наше життя. Вони є першими помічниками людини в боротьбі за високий урожай полів, садів, лісів. Ми повинні завжди дбати про них, бути активними та небайдужими! Саме тому учениця 4-б класу (Курта Вероніка), учні 9-А класу (Фадін Дмитро та Литвиненко Даніл) та ученицi 6-А класу (Глотка Ксенія й Шрамко Діана) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «День зустрічі птахів» і разом з батьками виготовили пташині будиночки. А наші маленькі захисники птахів, учні 1-А класу, принесли ласощі для пернатих друзів та пригостили їх. Дякуємо всім учасникам акції!

Всеукраїнський фестиваль мов та культур (UFLC)

Всеукраїнський фестиваль мов та культур (UFLC)– це захід, покликаний надати учасникам можливість продемонструвати свої уміння і таланти у форматі змагань, що проводяться у дружній атмосфері. Учениці 6-а класу (Бердик Софія та Чиркова Владислава) є учасниками у конкурсній категорії «Пісенний конкурс». Бажаємо їм успіху та натхнення!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Тиждень мистецтва

Сьогодні в нашій гімназії розпочався тиждень трудового навчання та мистецтва. Активну участь в творчій роботі взяли діти всіх класів. Навчальний день ми присвятили нетрадиційним технікам - малювання мильними кольоровими бульбашками, малювання кольоровим рисом та поєднали акварель та масляну пастель в малюванні весняних пташок.

Масляна

6-А вітає всіх з перемогою весни над зимою. Зустріли Масницю на славу! Пригощайтеся разом з нами.

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Цей смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ВЕЛИКИЙ КОБЗАРЮ!

Березень в Україні часто називають Шевченковим.

І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу.

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Учні ЗГ№77 присвятили пам’яті Великого Пророка поетичний марафон.

Початкова школа взяла участь у виготовленні тематичного лепбуку.

Увага!

До уваги учнів!

Номери екстрених служб - найважливіші телефонні номери, які повинні знати кожна людина. Часто від них залежить життя, і не лише власне.

Саме рятувальники, поліцейські та лікарі повинні за лічені хвилини прийти на допомогу. Однак, часто люди користуються тим, що ці служби не можуть не реагувати на виклики.

До вказаних служб надходять повідомлення зі стаціонарних та мобільних телефонів із проханням про допомогу від людей, які потрапили в різні ситуації. Проте серед них, на жаль, часто трапляються і неправдиві, тобто хибні виклики.

ДІТИ! Звертаємо вашу увагу на те, що не варто жартувати із повідомленнями до спеціальних служб. За це передбачено адміністративну відповідальність (стаття 183. КУпАП Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.) Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб - тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Пам’ятайте: коли ви здійснюєте завідомо неправдивий виклик, хтось інший лишається без допомоги, яка йому вкрай необхідна.

Талановиті діти талановиті всюди

Наша гімназія плідно співпрацює багато років з Запорізькою дитячою музичною школою № 7. Завдяки професійним викладачам музичного та художнього відділень музичної школи наші вихованці мають можливість отримати додаткову освіту.

Тиждень початкової школи

15-19.02.2021 у нашій школі був проведе тиждень початкової школі.

Оголошення

Звертаємо Вашу увагу на те, що останнім часом спостерігається підвищення рівня захворюваності на ГРВІ серед учнів гімназії. Саме через це на дистанційну форму навчання було переведено декілька класів. Якщо збережеться така тенденція, то до дистанційного навчання будуть змушені повернутися й інші учні нашого закладу. Нам, як, імовірно, і Вам, дуже цього не хотілося б, адже працювати з дітьми в класі набагато приємніше, а результати такого навчання - значно вищі. Тому просимо звернути увагу на кілька важливих моментів:

1. Проведіть із дітьми бесіду щодо важливості дотримання протиепідемічних норм, адже вони захищають нас не тільки від коронавірусу, а й від ГРВІ.

2. Спостерігайте за станом здоров'я своєї дитини, за перших ознак застуди залиште її вдома для подальшого спостереження. Якщо застуда протягом 3 днів її стан не покращиться, обов'язково зверніться до лікаря.

3. Якщо дитина захворіла, не забувайте повідомити причину відсутності класному керівнику.

4. Споживайте більше вітамінів, зміцнюйте імунітет та побільше посміхайтесь, кажуть, що це допомагає.😊

Для нас важливо, щоб всі учасники освітнього процесу були здорові, тому сподіваємося на Вашу підтримку в цьому важливому питанні.

Бережіть себе і своїх близьких, не хворійте, будь ласка!

Соціальна реклама

захист дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та сексуальної експлуатації

Харчування

Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя.

Крім того, кожні сніданок, обід і вечеря у сімейному колі є важливими кроками до зміцнення зв’язку між членами родини.

Дедалі більше українців прагне споживати здорову їжу: ретельно вивчає інформацію про склад продуктів і готує вдома смачні страви з натуральних продуктів, обмеживши додавання некорисних інгредієнтів, таких як сіль, цукор та надмірна кількість жиру.

МОЗ України нагадує правила здорового харчування, дотримання яких допоможе почуватися краще, а також запобігти розвитку багатьох захворювань.

Саме тому наші молодші здобувачі освіти (1-4 класи) створили інтелект карти, які будуть всім нагадувати про важливість здорового харчування!

Інклюзивне навчання

Наш заклад забезпечує інклюзивну модель освіти як систему освітніх послуг, зокрема:

 • адаптує навчальні програми та плани, фізичне середовище, методи та форми навчання;

 • використовує існуючі в громаді ресурси;

 • залучає батьків;

 • співпрацює з фахівцями для надання спеціальних послуг відповідно до різних освітніх потреб дітей;

 • створює позитивний клімат в шкільному середовищі.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: https://cutt.ly/4k78aXs

Харчування

Харчування дітей - одна з найбільш обговорюваних і актуальних тем для батьків.

У школу в якості перекусу дитині можна дати з собою:

• фрукти (яблуко, банан, грушу або інший фрукт, який зручно з'їсти, щоб не забруднитися);

• бутерброд із сиром або відварним філе;

• печиво, запіканку або булочку, краще домашнього приготування;

• горіхи або сухофрукти;

• напій (компот, сік, питний йогурт, вода без газу, морс).

Що виключити з харчування школяра?

Продукти, від яких краще відмовитися:

• чіпси, снеки, сухарики зі смаковими добавками;

• ковбасні та копчені продукти;

• будь-які напівфабрикати і фастфуд;

• гострі і дуже пряні вироби;

• консерви, спеції і багато солі;

• всі без винятку газовані напої.

Поки ви несете відповідальність за харчування дитини, і від вас залежать її звички здорового способу життя зараз і в майбутньому. Разом відвідайте кулінарні майстер-класи для дітей, щоб збагатити своє меню цікавими стравами. Також подивіться статтю про те, як боротися з нестачею вітамінів у дітей.

Саме в нашій їдальні здобувачі освіти отримують корисний, повноційний та смачний сніданок і обід.

Профорієнтація

Державний навчальний заклад "Запорізьке вище професійне училище "Моторобудівник"" запрошує на навчання випускників 9 та 11 класів. Пропонуємо ознайомитися з умовами та переліком професій.

Посилання на офіційний сайт: https://motorobudivnyk.com.ua/

Профорієнтація

Вже у березні в закладах професійної освіти стартують Дні відкритих дверей. Це профорієнтаційні заходи, під час яких вступники можуть не тільки відвідати профтех і оцінити його інфраструктуру, а й познайомитися з викладачами та учнями, розпитати їх про особливості навчання. Графіки таких заходів оприлюднені сьогодні, 12 лютого 2021 року, на сайті МОН. Їх надали всі області країни та місто Київ.

«Проведення Днів відкритих дверей вже є традиційним для закладів профтехосвіти. І це гарна можливість для вступника реально оцінити стан закладу, визначитися з місцем для навчання. Через карантин деякі профтехи перенесли зустрічі в онлайн, і оприлюднені таблиці містять лінки на майбутні зустрічі, консультації. Це дуже добре, що адміністрації змогли адаптувати профорієнтацію до різних ситуацій, є гнучкими в роботі із молоддю», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.


Інформація для зацікавлених щодо діяльності інклюзивно-ресурсних центрів та відкриття інклюзивних класів

Вітаємо переможців!!!

Вітаємо Уманську Ангеліну, яка стала учасником наукової конференції «Екологічні проблеми навколишнього середовища та раціонального природокористування Запорізького регіону в контексті сталого розвитку».

І вітаємо Сагайдак Людмилу Валеріївну, яка допомагала, підтримувала та була наставником.

Ви молодці! Так тримати!Співпрацюємо...

Психолог центру по роботі з дітьми та молоддю Леся Макарова та волонтер Дніпровського ВП-ювенальна поліція Зозуля Максим розповіли учням 9-х класів про свідомий вибір, його складові та шляхи формування і реалізації. Зокрема діти дізналися про роль упереджень і стереотипів щодо самостійного і свідомого вибору та формулу власного вибору.

Дякуємо за співпрацю!

День читання вголос

Щорічно світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – День читання вголос.

Всесвітній день читання вголос має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. У рамках свята, учні гімназії провели акцію з перевірки стану підручників серед учнів початкової школи у супроводі шкільного Ревізора та його команди. В результаті перевірки, найкращі були нагороджені табличкою "Ревізор рекомендує" .


День жалоби

У Запорізькій області 5 лютого оголосили днем жалоби в зв’язку з пожежею у лікарні, внаслідок якої загинули люди.

«Розпорядженням голови облдержадміністрації Олександр Старуха 5 лютого 2021 року в області оголошено Днем жалоби в пам’ять про трьох пацієнтів та лікаря, які трагічно загинули під час пожежі в обласній інфекційній лікарні»

Всі освітяни вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.Майбутнім першокласникам!

Запорізька гімназія №77

оголошує набір дітей до 1 класу на 2021-2022 н. р.


До послуг Ваших дітей:


досвідчені вчителі, вихователі, уважний персонал;

робота гуртків за інтересами та співпраця зі спортивними секціями у другій половині дня на безоплатній основі;

робота груп продовженого дня до 17-30 на безкоштовній основі;

відкриття спеціального класу з проведенням посилених корекційно - розвиткових занять (з безкоштовним харчуванням);

психологічний супровід освітнього процесу.

Мова навчання – українська!

Увага! Для вступу до школи необхідно:

1. Заява батьків про зарахування дитини до 1 класу

2. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини

3. Медична карта ф.о-63 (карта профілактичних щеплень), медична довідка ф.086-1/0

4. Документ про місце проживання або довідка про реєстрацію місця проживання (вул. Карпенка-Карого,5 в - Шевченківський відділ реєстрації фізичних осіб)

5. Висновок ІРЦ (при наявності)

6. Швидкозшивач + 5 файлів

7. За наявності довідки: багатодітної сім’ї, малозабезпеченої сім’ї, про інвалідність дитини, учасників АТО, переселенців.

Заяви приймаються до 31.05.2021 р.

Графік прийому документів секретарем

Понеділок з 9:00 до 11:00, 14:00-16:00

Середа з 9:00 до 11:00, 14:00-16:00


Для прогнозування кількості учнів та встановлення зв'язку в дистанційному режимі просимо заповнити форму


Телефон для довідок : 286-24-54

Наша школа чекає на Вас!

Вчителі та учні нашого закладу зареєстровані на цій платформі!

Інструкція щодо входу на платформу надається…

Інструкція.pdf

Дистанційна школа School_Z.

Увага, на порталі NZ (Нові знання), через який Ви маєте доступ до електронного щоденника, з’явилася вкладка для переходу на платформу Дистанційна школа School_Z.


School_Z — це електронна освітня платформа для вільного застосування в освітньому процесі вчителями, учнями і батьками.

Метою проєкту є забезпечення учасникам освітнього процесу доступу до навчального матеріалу в умовах дистанційного та змішаного навчання. Даний проєкт створений для додаткової підтримки учнів, батьків та вчителів закладів загальної середньої освіти міста Запоріжжя. Ініціатором проєкту є Запорізька міська рада та департамент освіти і науки Запорізької міської ради.

Проєкт реалізований в співпраці з комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради та комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради. Партнером проєкту виступає платформа «Нові знання».


Платформа «School_Z» містить телеуроки, навчальні відео, презентації, інтерактивні вправи, матеріали для самостійної роботи з 14 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, геометрія, фізика, хімія, англійська мова, зарубіжна література та інформатика для 5-9 класів. Навчальні матеріали постійно оновлюються та відповідають вимогам чинних освітніх програм.

Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу, з 25.01.2021 наш заклад працює у звичному (очному) режимі для 1-9 класів.

Інформацію щодо графіка прибуття учнів та маршруту руху по школі, розкладу дзвінків, закріплених кабінетів за класами, графіком харчування та графіком провітрювання кабінетів ви можете знайти за посиланням

У школі забезпечено дотримання всіх протиепідемічних норм. Нагадуємо про обов'язкове дотримання масочного режиму для учнів 5 - 9 класів. Не забуваємо про змінне взуття!
Чекаємо на Вас у стінах гімназії!


З повагою колектив ЗГ №77.

Carousel imageCarousel image

Профорієнтація

ЗНУ запрошує взяти участі в участь у безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО у березні цього року.

Для найкращої підготовки до ЗНО Запорізький національний університет запрошує на підготовчі курси.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk


Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу з 11.01 відповідно до рішення педагогічної ради гімназія №9 від 29.12.20 наш заклад працює в дистанційному режимі. Розклад синхронних-асинхронних уроків дивіться у таблиці яка зазначена за посиланням.

Оновлені правила оцінювання та додаткову інформацію щодо дистанційного навчання можна знайти за посиланням.

Велике прохання дотримуватись правил виконання всіх завдань, лише у цьому випадку ми зможемо працювати максимально ефективно.
Не хворійте, будь ласка!!!

Наша школа долучилася до Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля". Дякуємо творчій группі під керівництвом Калиновської Маргарити Едуардівни!


Тетяна Селезньова, учениця 8-Б класу створила тематичний буклет-пам'ятку:

Оголошення!

Запорізький металургійний коледж ЗНУ це сучасний навчальний заклад з розвиненою матеріально-технічною базою і соціальною інфраструктурою.

В умовах карантину та дистанційного навчання, нам би хотілось донести майбутнім абітурієнтам змогу отримати повну, достовірну інформацію про заклад освіти, умови вступу, перелік спеціальностей за якими буде здійснюватись набір та підготовка фахового молодшого бакалавра.

сайт http://zmk.zp.ua

соціальна мережа http://www.facebook.com/zmk.zp.ua

Оголошення!

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля" Запорізька обласна молодіжна громадська організація "Молодіжна поліцейська академія" оголошує конкурс для загальноосвітніх закладів м.Запоріжжя ,членів організації у трьох номінаціях:

І - номінація на кращий літературний твір,

ІІ - номінація на кращий буклет у форматі 3Д,

ІІІ - номінація на кращий твір образотворчого мистецтва.

Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до рішення педагогічної ради гімназії №77 (протокол №7 від 13.11.2020) освітній процес у гімназії з 23 листопада 2020 року для учнів 5-9 класів здійснюється за змішаною формою навчання.

Заняття будуть проводитись таким чином:

23.11.2020 – 27.11.2020 очно навчаються 5, 8, 9 класи;

30.11.2020 – 04.12.2020 очно навчаються 6, 7 класи.

Дублюватися матеріал буде на платформах, які використовувались під час дистанційного навчання.

Дистанційне навчання організовуватиметься на платформі Google Classroom та електронно-комунікаційній платформі "Нові знання"(електронний журнал, електронний щоденник, дистанційне навчання, комунікація з викладачами та адміністрацією навчального закладу).

Здоров'я дітей - це найголовніше!

У школі забезпечено дотримання всіх протиепідемічних норм. Нагадуємо про обов'язкове дотримання масочного режиму для учнів 5 - 9 класів. Чекаємо на Вас у стінах гімназії!

З повагою колектив ЗГ №77.

"Один день на історичному факультеті"

21.11.2020 відбудеться "Один день на історичному факультеті" ЗНУ (онлайн) на якому буде презентація спеціальностей історичного факультету

"Історія та археологія" "Міжнародні відносини, регіональні студії та суспільні комунікації" "Середня освіта (Історія)" та надано інформацію стосовно пробного тестування з історії України в ЗНУ.

детально


Оголошення!

Шановні учасники освітнього процесу! За рішенням більшості голосів батьківської та вчительскої громади ЗГ №77 та зважаючи на ситуацію, яка склалася в місті Запоріжжя з захворюваністю на COVID -19 прийнято рішення з 16 листопада продовження дистанційної освіти для учнів 5-9 класів до 20.11

Протягом тижня буде вивчена ситуація у кожному класі, розглянуті всі варіанти організації подальшого навчання, спираючись на запити та ситуації по кожному класу. Прохання ще раз пояснити дітям, що це не канікули, а навчання. Усі завдання виконуємо вчасно і за затвердженним розкладом занять. Вірю, що разом ми з усім впораємось.
Усім витримки, віри в краще та міцного здоров'я!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ХХ радіодиктант національної єдності!

Впродовж 20 років школярі та студенти, програмісти та акторки, діти й дорослі беруть до рук ручки та пишуть диктант за власним бажанням, зауважте.
Учні нашої гімназії взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту єдності 9 листопада! Молодці!

Шановні учасники освітнього процесу, відповідно до листа департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 29.10.2020 № 01.01-21/2540 «Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя», рішення педагогічної ради ЗГ № 77 (протокол № 5) від 30.10.2020 встановлено наступний режим роботи на період

з 02.11.2020 по 13.11.2020

Шановні батьки! Звертаємось до Вас с проханням – проведіть бесіду з дітьми з приводу культури спілкування під час проведення онлайн уроків (зверніть увагу на одяг, недопустимість вживання їжі).

Наголошуємо, що відповідно п. 13 розділу І «Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти» «у разі, якщо під час дистанційного навчання батьки не виконують свої обов'язки щодо забезпечення здобуття дитиною освіти, зокрема не забезпечують участь дитини в освітньому процесі протягом 10 робочих днів підряд з невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідну службу у справах дітей».

Про всі труднощі, які виникають під час дистанційного навчання повідомляйте класному керівнику. Разом ми зможемо все!

Бажаємо всім здоров’я, терпіння та успіху!

Бережіть себе!!!!! Не хворійте, будь ласка!!!

Оголошення

В періол з 25.09.2020 по 02.10.2020 у 6-Б, 8-А, 9-А класах буде організовано дистанційне навчання.
Учням долучитися до організованих ClassRoom

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Оголошення

Цього року за кошти місцевого бюджету в нашому закладі було здійснено ремонт навчального кабінету за програмою НУШ, отримано меблі (парти, стільці, шафи, стіл вчителя) та мультимедійні комплекси.

Відремонтовано вхідний майданчик школи.

Адміністрація школи, вчителі, здобувачі освіти та батьки задоволені та дуже вдячні за виявлену турботу! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!


Відкривається гурток "Пішохідний туризм"

На базі Запорізької гімназії №77 діє гурток з ТУРИЗМУ від КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР. Керівник, Бебешко Світлана Яківна, (майстер спорту, суддя національної категорії) запрошує дітей 9-15 років до гуртка «Пішохідний туризм», де вони отримають навички з альпінізму та техніки скелелазіння, досвід орієнтуватися на місцевості, надання першої долікарської допомоги тощо.

Телефони для довідок 097-68-73-584; 050-80-31-995.

Впровадження електронного журналу

Відповідно до Законів України «Про повну загальну середню освіту», «Про електронні документи та електронний документообіг», наказу Територіального відділу освіти Шевченківського району «Про запровадження «електронного класного журналу» в закладах загальної середньої освіти Шевченківського району» від 14.08.2020 № 115р, з метою вдосконалення управлінської діяльності, дебюрократизації управління системою освіти, спрощення ведення документообігу закладів загальної середньої освіти, планування та організації освітнього процесу із застосуванням інформаційних технологій у ЗГ №77 вводиться використання електронного класного журналу на 2020-2021 н.р.
Наказ додається

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

І вересня у школі

1 вересня – День знань – традиційне свято для кожної школи. Завітало це свято і до нас у новому форматі. Сьогодні першачки та їх батьки разом з мультяшними персонажами Дашею-Мандрівницею та Черевичком завітали до Країни Знань. Діти із задоволенням долучилися до мандрів виконуючи анімаційні таночки. Учні 2-8 класів в умовах адаптивного карантину зустріли це свято в своїх кабінетах разом з класними керівниками.

Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти:
(Протокол № 10 від 11.08.2020)
(Підсумковий протокол)

Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти

Відповідно до рішення конкурсної комісії від 29.07.2020 (протокол № 3) до наступного етапу конкурсу – перевірки професійної компетентності шляхом проведення письмового вирішення ситуаційного завдання – запрошуються 93 претендента на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти

Відповідно до рішення конкурсної комісії від 27.07.2020 (протокол № 2) до наступного етапу конкурсу – перевірки професійної компетентності шляхом проведення письмового вирішення ситуаційного завдання – запрошуються 92 претендента на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти.

Другий етап конкурсу відбудеться 29.07.2020 о 9.00 в приміщенні Позашкільного навчального закладу «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради Запорізької області (кабінети №№ 2, 14, 18, 20, 29, 31, 32) за раніше наданими списками. Явка учасників конкурсу о 8.45.

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради нагадує, що конкурсна комісія і всі учасники конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти працюють 29.07.2020 в умовах дії карантину і повинні мати при собі засоби індивідуального захисту (захисні маски).

Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти

Перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя

Переглянути

Обласний конкурс «Батько року».

З метою підвищення ролі батька у вихованні та розвитку дитини, популяризації сімейних цінностей та відповідального батьківства Оголошується обласний конкурс "Батько року".


Детальніше інформацію щодо конкусу можна отримати за посиланням на Лист ОДА Батько року - 09.07.2020

Зміна найменування закладів освіти

Згідно Рішення Запорізької міської ради № 45 від 24.06.2020 "Про зміну найменування закладів освіти"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", з метою приведення установчих документів та типів закладів середньої освіти у відповідність до норм чинного законодавства України у сфері освіти згідно з п.13 ч.3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про освіту" та Закону України "Про повну загальну середню освіту", Запорізька міська рада вирішила змінити найменування Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 77 Запорізької міської ради Запорізької області на "Запорізька гімназія № 77 Запорізької міської ради" та тип закладу освіти на "гімназія".

Безоплатна середня освіта в Україні гарантована Конституцією, і будь-які форми тиску на батьків школярів щодо сплати ними будь-яких коштів є неприпустимими.

Відповідний лист керівникам закладів середньої освіти та керівникам місцевих органів управління освітою розміщено на сайті Міністерства освіти і науки.


Профорієнтація. Оголошення

Національний авіаційний університет

Кафедрою військової підготовки Національного авіаційного університету у 2020 р. здійснюється набір на навчання за схемою "курсант-студент" у кількості 63 особи за такими спеціальностями:

- будівництво та цивільна інженерія;

- цивільна безпека;

- авіаційний транспорт;

- транспортні технології (за видами);

У разі виникнення запитань щодо вступу надаються телефони контактних осіб стосовно вступу:

підполковник Добровольський Юзеф Броніславович - 067 299 76 38

капітан Замурняк Олександр Григорович - 073 30 333 77

онлайн-форма звернення https://forms.gle/rgieYWxycLQT8SNV7

Правила прийому на кафедру розміщені на сайті kvp.nau.edu.ua

Конкурс на заміщення вакантних посад директорів

Проводиться конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя.

Детальніше інформацію можна отримати за посиланнями:

Лист ДОН ЗНР

ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти

ЗРАЗОК ситуаційного завдання

Критерії оцінювання тестування

Профорієнтація. Оголошення

Запорізький авіаційний коледж запрошує випскників 9-11 класів та ВПТУ на безкоштовне навчання за спеціальностями:
Металургія
Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Галузне машинобудування
Комп'ютерна інженерія
Прикладна механіка
Економіка

інформація детальніше за посиланням http://zac.org.ua/

ДЛЯ ВСТУПУ ДО КОЛЕДЖУ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

 • документ державного зразка про освіту, на основі якого здійснюється вступ (атестат з додатком, диплом з додатком, свідоцтво з додатком)(оригінал+копія);

 • сертифікати українського центру оцінювання якості освіти за 2018р., 2019р. з двох предметів:
  - українська мова і література;
  - математика(або історія України для всіх спеціальностей) для вступників на основі повної загальної середньої освіти(оригінал+копія);

 • 4 кольорові фотокартки (3 х 4);

 • паспорт id карта (свідоцтво про народження для осіб, яким виконується 14 років після 01.05.2019р.) (оригінал + копія);

 • документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за спеціальними умовами(оригінал + копія);

 • ідентифікаційний код(оригінал + копія);

 • військовий квиток або посвідчення про приписку - для військовозобов'язаних(оригінал + копія);

А також: - 2 файли;

- 15 аркушів формату А-4;

- 2 конверти з марками;

- 1 зошит на 12 аркушів у клітинку.


Документи подаються в папці для паперів (з зав'язками).


Копії документів без пред'явлення оригіналів не розглядаються.

УВАГА!!!

У зв'язку з карантином терміни можуть бути змінені

Заяви та документи на денну форму навчання приймаються:

 • З 13 липня по 22 липня 2020 року для осіб, які вступають на основі базової загальної середньої освіти(9 класів) або на основі ОКР "Кваліфікований робітник"(ВПТУ);

 • З 01 липня 2020 року реєстрація електронних кабінетів, завантаження додатків до документів про закінчення 11 класів.

 • З 01 липня по 01 серпня 2020 року прийом заяв і документів для осіб, які вступають на основі сертифікатів ЗНО.

 • З 01 липня по 03 серпня 2020 року прийом заяв і документів для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів.

Заяви та документи на заочну форму навчання приймаються:

 • З 17 серпня по 12 вересня 2020 року

Терміни проведення вступних екзаменів (фахових випробувань):

1. На базі 9 класів. 14 липня по 21 липня 2020 року з 2 предметів:

 • Математика (тестування)

 • Українська мова (тестування)

2. На базі 11 класів. Конкурс сертифікатів ЗНО (для усіх спеціальностей) на денну та заочну форми навчання з 2 предметів:

 • Математика(або історія України);

 • Українська мова і література.

Мінімальна кількість балів - 100


Кваліфіковані робітники (випускники ВПТУ), які поступають на споріднені спеціальності денного відділення, проходять фахові випробування у формі тестування і здають іспит з української мови (диктант) з 23 липня по 28 липня 2020 року.


3. Строки проведення фахових випробувань та конкурсу сертифікатів ЗНО на заочну форму навчання - 14-15 вересня 2020 року


Термін навчання на денному відділенні:

 • на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за технічними спеціальностями 3 роки 10 місяців,

 • на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) та на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» (ВПТУ)

за технічними спеціальностями 2 роки 10 місяців,

за економічними спеціальностями 1 рік 10 місяців.


Термін навчання на заочному відділенні:


1 рік 9 місяців за спеціальностями:

 • Економіка

 • Комп'ютерна інженерія.

2 роки 9 місяців за спеціальностями:

 • Галузеве машинобудування

Телефон для довідок: (061) 720-55-26(приймальна директора), (061) 212-21-52(приймальна комісія), (095) 116-98-77Зарахування до перших класів

ДО УВАГИ БАТЬКІВСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ М.ЗАПОРІЖЖЯ

Приймання заяв батьків для зарахування дітей до перших класів закладу загальної середньої освіти триватиме з 02.06.2020р. по 10.08.2020р. за попереднім записом за тел. (061) 286-24-55 для підготовки графіку організованого прийому громадян. Заяви у закладі освіти приймаються виключно у батьків, без присутності дітей.


Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової Документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (далі – медична довідка);

- інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.

У разі відсутності оформленої медичної довідки подаються вищезазначені документи, а в заяві зазначається зобов’язання батьків

оформити медичну довідку та надати до закладу освіти в термін до 10.08.0202р.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність наявності документу, що засвідчує особу заявника.

З метою дотримання протиепідемічних заходів в закладі освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце. Для уникнення скупченості громадян приймання заяв буде здійснюватись відповідно до заздалегідь складеного графіку.

Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись

протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів забороняється перебування у громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів Індивідуального захисту

З повагою,

Директор ЗЗСО № 77 Т.Є.Колотова

Наказ № 121

Звіт директора школи за 2019-2020 н.р.

Звітування керівників здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації. Завдання такого звітування забезпечити прозорість, відкритість, демократичність в роботі школи, залучення громадськості до співпраці.


Прийому документів для зарахування учнів до 1 класу

До уваги батьківської громадськості м. Запоріжжя

Шановні батьки!

Дата початку прийому документів для зарахування учнів до 1 класу буде визначена департаментом освіти і науки Запорізької міської ради після послаблення або скасування обмежувальних заходів, введених на період карантину.

Строк прийому заяв батьків в закладах освіти складатиме не менше одного місяця від встановленої дати початку прийому документів.

Впродовж двох робочих днів з дня прийняття рішення інформація про строки прийому документів та способи їх подання до закладів освіти буде оприлюднена на вебсайті департаменту освіти і науки Запорізької міської ради https://osvita.city/, вебсайті закладу загальної середньої освіти та через засоби масової інформації.

З повагою,

директор ЗЗСО № 77 Колотова Т.Є.

Матеріали офісу Ради Європи в Україні про COVID-19

Лист управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради від 12.05.2020 №1330/01-17

"ПРО ПОШИРЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ОФІСУ РАДИ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ ПРО COVID-19 РІЗНИМИ МОВАМИ"

МАТЕРІАЛИ МОЖНА ЗНАЙТИ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ:

https://drive.google.com/drive/folders/1PSjX-esJI4C2YlZJVEi5BHYAa_Aeghi6